Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolka787

Weiss Klinik - opinie

Polecane posty

Gość karolka787

Witam, chciałam zapytać o Wasze opinie/doświadczenia na temat Weiss Klinik z Chorzowa? Chcę tu skorygować nos, jestem umówiona na konsultację z dr Giedrojciem - od niedawna tu przyjmuje, ale CV ma imponujące. Znacie tego lekarza? Będę wdzięczna za wszlekie opinie, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaD
Same superlatywy o tej klinice :) miałam u nich powiększane piersi, ale zabieg wykonywała dr Olender. Bardzo jestem zadowolona - zarówno z efektu końcowego, jak i całego przebiegu zabiegu. Polecam więc szczerze! Natomiast ten dr Giedrojć to znany specjalista, w Białymstoku w jakiejś klinice operował. Ale na forach jest sporo dobrych opinii o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka787
We wtorek byłam na konsultacji u dr Giedrojcia w Weiss Klinik. Przemiły człowiek i prawdziwy fachowiec! W szczegółach omówił przebieg zabiegu, możliwe komplikacje i rekonwalescencję. Jestem dobrej myśli, ale najbardziej przeraża mnie rekonwalescencja - oddychanie buzią, pobolewanie noska, a potem wyciąganie opatrunków. Nic przyjemnego... ale może panikuję za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska84
W Weiss Klinik miałam zabieg laserowej korekcji wzroku i również jestem bardzo zadowolona. Zabieg trwa krótko, bo około 20 minut na obydwa oczka, później odpoczynek po zabiegu, więc cały dzień w sumie spędza się w klinice. Bardzo rzeczowa i miła obsługa, życzyłabym sobie, aby było tak w publicznej służbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila2323
Serdecznie polecam, wszystko bardzo OK. Opieka, przebieg zabiegu i efekty bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymierzam się do laserowej korekcji, na razie byłam w Weiss Klinik sprawdzić stan moich oczu po wieloletnim noszewniu soczewek kontaktowych. Wstępnie niby zabieg można u mnie wykonać, ale konieczne są bardziej szczegółowe badania. Na razie zbieram pieniądze na zabieg:) Jak najbardziej polecam! Bardzo miła i fachowa opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już rok od mojej korekcji laserowej, po wadzie -5 i -4,5 nie zostało ani śladu. Właśnie byłam w Weiss Klinik na wizycie kontrolnej po roku, wszystko bardzo dobrze się wygoiło i mam pełną ostrość widzenia. Zabieg dość kosztowny, mało przyjemne, zdecydowanie jednak warto!!! Klinika bardzo dobra, świetna obsługa i lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo w porządku klinika, super obsługa i miła. Od 3 lat pacjentką Weiss Klinik jest moja babcia, ja zdecydowałam się na laserową korekcję u nich. Jestem prawie 2 miesiące po zabiegu i wszystko bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaTA
3 miesiące jestem po zabiegu laserowej korekcji wzroku w Weiss Klinik. Widzę bardzo dobrze, żadnych powikłań, leczenie przebiegało dokładnie tak jak mówił pan doktor. Polecam zabieg, jak również klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu LASIK w Weiss Klinik. Różnicę poczułem od razu po zabiegu, żadnych dolegliwości bólowych, a już całkiem rewelacyjnie zacząłem widzieć 2 dni po. Operowała Pani Doktor Anna Rogowska-Godela, bardzo miła i cierpliwa, pogodna dla pacjenta. Dziś tylko żałuję, że tak długo zwlekałem z tym zabiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja doczekałam się zabiegu i zobaczenia świata bez okularów:) wciąż nie mogę w to uwierzyć!!! tym bardziej że okulary nosiłam od dziecka!!! zabieg przeszłam w maju w Weiss Klinik, wszystko poszło bardzo dobrze, obsługa uprzejma i troskliwa. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek822
Zabieg miałem 3 lipca i przez ponad miesiąc widzenie było kiepskie. Kilka dni temu nastąpiła zdecydowana poprawa!!! Traciłem powoli nadzieję, ale jednak trzeba być cierpliwym:) Serdecznie polecam dr Rogowską-Godela i Weiss Klinik. Bardzo uprzejma i dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zabieg laserowej korekcji wzroku i klinikę Weiss Klinik. Zabieg miałam przeprowadzany 24 lipca, po półtorej miesiąca widze już wspaniale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin83
Bardzo dobra klinika, świetna opieka, super specjaliści!!! Jestem niecałe 2 tygodnie po laserowej korekcji, którą wykonywała pani dr Anna Rogowska-Godela. Każdego dnia jest coraz lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad zabiegiem w tej klinice. Będę wdzięczna za wszelkie Wasze oceny zabiegu, jak i kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej masz dużo opinii o klinice:) a sam zabieg - ja zdecydowanie polecam! od jakichś 8 lat przymierzałem się do lasera i w końcu mimo wielu wątpliwości zdecydowałem się. Zabieg nie jest przyjemny, do przeżycia:) nic nie boli, ale kilka godzin po zabiegu jest mega niekomfortowe - i na to trzeba się przygotować. Mam na myśli łzawienie oczu mocne, wachania ostrości itd. Na pewno warto, za każde pieniądze! W Weiss Klinik operowała mnie dr Rogowska-Godela i to bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info!!! Właśnie trafiłam na opinie o tej lekarce i ludzie zadowoleni. Tak więc też do niej się wybiorę:) Będę dzwonić do klinik, żeby umówić się na badania jakoś w grudniu. Chciałabym zrobić zabieg jakoś w okolicach świąt, żeby wykorzystać wolne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcę się zdecydować na zabieg w klinice laserowej korekcji wzroku ale jestem z okolic warszawy. Muszę to tak skoordynować żeby nie jeździć zbyt często. Jak to wygląda po zabiegu ile razy trzeba skonsultować z lekarzem oczy? Czy nie macie problemów z suchymi oczami? Czy widzicie po zabiegu jak już się oczy wygoją super bez okularów? A czy może ktoś był w ciąży po zabiegu? Wada nie wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli juz to gdzie w wawie dajcie jakis namaiar na spradzonego lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidK
Z czystym sumieniem polecam Weiss Klinik i dr Rogowską-Godela. Zabieg laserowej korekcji wzroku miałem w grudniu, po 3 miesiącach jest idealnie!!! Najgorszy był pierwszy miesiąc, ciągłe wahania widzenia bliskiego i dalekiego, do tego ciągłe zakraplanie oczu co 2 godziny. Wszystko minęło i jestem bardzo zadowolony z zabiegu i opieki w Weiss Klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Weiss Klinik. Przeszedłem w tej klinice zabieg usunięcia zaćmy, w końcu widzę idealnie. Super opieka, nowoczesne wyposażenie, świetny dr Wojciech Myga. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika R
Rok temu w Weiss Klinik miałam liposukcję typu Body Jet okolice pod łopatkami pasa i okolice brzucha. Jestem bardzo zadowolona, wróciłam po urodzeniu 2 dzieci do talii osy ;) po pół roku miałam robioną plastykę brzucha i także pełne zadowolenie. Profesjonalna i kompleksowa obsługa, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Niczego mi nie brakowało, a kontakt z lekarzem 24h to norma...sprawdzone hehe. Teraz przyszedł czas na piersi dam znać co i jak po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu EBK w Weiss Klinik. Wada wyjściowa to -3,5 i -4,5 i astygmatyzm -1,5. Kilka dni po zabiegu nie najlepsze, światłowstręt, łzawienie, ale bólu żadnego. Potem już coraz lepiej. Po 3 tygodniach od zabiegu jest już super!!!!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam epi-lasik w Weiss Klinik. Wada została usunięta całkowicie, było -4 i -3,5. Klinika bardzo OK, obsługa i Pani Doktor na medal!!!! Pierwszy miesiąc po zabiegu trochę męczący, przez rygor zakrapiania i ochrony oczu, np. w trakcie kąpieli, mycia włosów. Ale warto się pomęczyć żeby potem mieć luz bez okularów!!! w końcu lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje usuniecie zacmy u P. dr Rogowskiej na dwoje oczu? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta lekarka zajmuje się laserową korekcją wad wzroku. Od zaćmy w Weiss Klik jest dr Myga. Mój Tato miał u niego zabieg, płacił coś koło 4 tysięcy. Ale cena zależy chyba od rodzaju soczewek z tego co Tato mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu laserowej korekcji wady wzroku w Weiss Klinik. Metoda EBK, wada przed zabiegiem -3,5 i -4,5 + astygmatyzm niewielki. Po 5 tygodnia od zabiegu jest 0, widzę doskonale i jestem bardzo zadowolony. Klinika OK, Pani Dr A. Rogowska-Godela super OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po femto-lasiku, operował dr Cwalina. Zabieg bardzo szybki, żadnego bólu, lekki ucisk przy pracy lasera femtosekundowego. Od razu widziałem super, na drugi dzień obraz przymglony i problemy z ostrością. Trzeciego dnia już wszystko super. Dolegliwości bólowych żadnych, jedynie jakby rzęsa pod powieką była i drapała. Pozdrawiam i polecam Weiss Klinik i dr Cwalinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka33
Ja jestem po EBK w Weiss Klinik, zabieg przeprowadzała dr Rogowska-Godela, a kwalifikacja i kontrole u dr Agnieszki Walentek. Jestem bardzo zadowolona z klinika i efektów zabiegu. Polecam jak najbardziej, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×