Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amarenda

wypełniacz restylane efekty

Polecane posty

Gość amarenda

Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was stosowała wypełniacz Restylane? Jeśli tak to jak długo utrzymywał się wam efekt? Chcę wypełnic zmarszczki wokól oczu, na czole. Lekarz polecił mi restylane, ale wolę się tu zapytać - jak z efektem po i ile czasu się utrzymuje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrokkis
też zastanawiam się nad kwasem hialuronowym, więc chętnie podepnę się do tematu. :) Dzieki amarenda za wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromis
ja wypełniałam zmarszczki Restylane i efekt po bardzo przyjemny, taki właśnie naturalny jak chciałam :) Utrzymywał się tak do 10 miesięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkinOnSkin

Cześć. Ja miałam wypełniane Restylane  zmarszczki w październiku oraz powiększane usta. Efekt ? Nadal się utrzymuje, tylko pamiętaj nie możesz za bardzo korzystać z sauny czy nadmiernie wystawiać się na działanie UV, bo wtedy działanie kwasu jest niwelowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaR

Usta mam po tym preparacie bardzo ładne, Nie miałam żadnych grudek tak jak mi się trafiło z innym kwasem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FairyTail

Efekt po tym kwasie jest jak najbardziej w porządku, Miałam i wypełniane usta oraz zmarszczki. W sumie miałam dwa razy ostrzyknięcia, jedno w zeszłym roku w styczniu a drugie w lutym tego roku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×