Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorutka

zapalenie płuc a palenie....

Polecane posty

Gość chorutka

Witam Od tygodnia choruje na jednostronne zapalenie pluc. Jestem palaczka jednak na ten okres odstawilam fajki. Mam pytanko czy sa tu osoby, ktore palily podczas zapalenia pluc? Nie dosc, ze musze w domu siedziec to jeszcze zero fajek....na dodatek przytylam bo ciagle chodze glodna :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutka
czy ktos moglby mi udzielic pomocy badz rady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutka
nie pale nalogowo, pale bo lubie, nie mam problemow z odstawieniem fajek. Chcialabym jednak wiedziec czy przy zapaleniu pluc ktos normalnie fajczyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jestes poważna
?? co ci to da że ktoś ci powie że fajczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym cos powiedziec
aaa niewidzialam ostatniego posta - przy zapaleniu pluc nie powinno sie palic ale od jednego czy dwoch nie umrzesz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutka
chcialabym...--- dlugo leczylas sie z tego zapalenia?? mnie lekarka chciala do szpitala wyslac ale sie nie zgodzilam bo mam dziecko 2-u letnie. Mam juz dosc tej choroby wrrrr... jak dlugo dochodzilas do siebie?? siedzialas caly czas w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym cos powiedziec
dosc dlugo bo na poczatku olalam sprawe i zamaist lezec w lozku to lazilam bo wydawalo mi sie, ze jak goraczki nie ma to samo przejdzie, potem zaczelam tak kaszlec i miec trudnosci z oddychaniem, ze dostalam dodatkowe antybiotyki i 2 tygodnie zwolnienia i nakaz lezenia w lozku, potem jeszcze tydzien zanim wrocilam do pracy podsumowujac - ponad 3 tygodnie zwolnienia i jeszcze ze 2 zanim poczulam sie jak przed choroba :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutka
mnie trzyma od tygodnia. Tez nie mam temperatury ale nie leze bo ponoc przy zapaleniu pluc nie powinno sie ciagle lezec. Jedyne co to siedze non stop w domu, unikam przeciagow, lykam milion tabletek i jutro ide do kontroli. Boli mnie pluco ale mam nadzieje, ze w koncu bede mogla wylesc z domu chociazby do sklepu :-0 Poki co siedze u mamy i sie obzeram :-0 na zyczenie mych znajomych przytyje bo za chuda ponoc jestem ;) I mam takaaaa ochote zapalic ale powstrzymam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym cos powiedziec
juz nie pamietam jak to sie powinno lezec - czy na stronie chorego pluca czy odwrotnie, na pewno nei na plecach i plasko wytrzymaj z tym paleniem i raczej nie laz jak nie musisz bo szkoda zeby sie powiklania zrobily jak u mnie wtedy, zycze zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutka
(nie) dziekuje :) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy zapaleniu płuc trzeba jak najmniej leżeć..... nie wychodzic na dwór ale nie leżeć też cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawnie działa model PRO, odkąd go mamy to kompresor pracuje ciągle tak samo wydajnie i też tak samo cicho. Czuć że lek się po takiej inhalacji rzeczywiście wchłania, jednak zawory zabezpieczające przed stratami leku się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy inhalator Silent Mesh Sanity od niedawna i raczej chwalimy – jest cichy, mały, ale już całkiem wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaav
Zadowolona jestem z pracy inhalatora Pro, też sama konserwacja, czyszczenie, przechowywanie jest tutaj bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ved
Kupiłam Silent Mesh niedawno i pierwsze odczucia po inhalacjach są na plus, lek wchodzi też w dolne drogi, nie zostaje tylko na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasaim ludzi odstrasza od inhalacji to ,że nie wiedzą jak ją prawidłowo robić...Ja tak miałam, że kupiliśmy inhalator i na początku w ogóle nie wiedziałam co do czego, jak i dlaczego :P Trochę zaczęłam czytać w necie na https://inhalacja.pl i tego typu stronach i zakumałam :) teraz aerozol wdycham lekko, bez problemów i co najważniejsze – z efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma przyzwoite parametry Silent Mesh kupowaliśmy go do domu bo niestety dzieci nam częto jakieś zapalenia gardła krtani i inne takie łapią więc aerozol się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać efekty po inhalacji przez Pro, w końcu mamy sprzęt który faktycznie jest w stanie dostarczyć aerozol aż na dół a nie tylko w górne partie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym rodzinnym inhalatorem moim zdaniem jest Pro, można go używać profilaktycznie czy przy normalnej profesjonalne terapii (u nas używamy u astmatyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy urządzenia Pro marki Sanity od paru miesięcy. Inhalacja rzeczywiście daje efekt, lek się wchłania, czuć różnicę niedługo po przyjęciu aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne odczucia co do Pro i inhalacji. Aerozol ma tę przewagę że trafia bezpośrednio do źródła bólu a nie jak inne leki które najpierw trafiają do krwiobiegu i dopiero w następnej kolejności idą do zatok, płuc, oskrzeli i tak dalej. Dlatego też inhalacja jest polecana dzieciom bo można uniknąć powikłań typowych dla standardowej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronn

Namawiam jak najbardziej na   Pro, porządny inhalator na długie lata, 5 lat gwarancji mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×