Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaaarrrria

zapalenie płuc

Polecane posty

Gość Maaaarrrria

Czy z zapalenia płuc może wyjść 87 - letni człowiek, czy to jest niebezpieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to katar jest niebezpieczny, a gdzie zapalenie płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście , że może wyjść , ale to zależy od jego ogólnego stanu zdrowia i leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że może wyjść, ale wymaga szczególnej opieki i kontroli, w tym wieku często też hospitalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam inhalator wiosną jak alergie się panoszyły i model mam polskiej marki Sanity – PRO. Dużo taka inhalacja daje w przypadku alergika, to mogę powiedzieć od razu, człowiek może normalnie swobodnie oddychać i funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sobie radzimy w domu inhalatorem Silent Mesh, nie jest to jakaś skomplikowana obsługa wystarczy zaciągnąć lek do płuc i zaczekać kilka sekund a potem zrobić wydech i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saradar
Wybraliśmy z mężem do domu trochę bardziej rozbudowany inhalator bo Pro, ma poza inhalacją też funkcję oczyszczania, nadaje się do wszystkich leków, też do tych oleistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam inhalator Silent Mesh, jest bardzo mały, przenośny, jeśli dobrze zapamiętałam z instrukcji to całość waży nie więcej niż 10 dkg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głuwnie pod dzieci kupowaliśmy inhalator i wybraliśmy Pro Sanity, jest tu regulacja wielkosci leku i też prędkości inhalacji co dużo ułatwia zwłaszcza dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma sens inhalacja u małego dziecka, widzę to po naszym przykładzie. Żadne inne terapie nie dawały córce takiej ulgi i takich efektów. Z doborem apartu tyylko trzeba dobeez ttrafić, bo nie wszystkie są dla dzieci wygodne i bezpieczne. Na http://inhalacja.pl jest trochę porad i sugestii co do rodzajów inhalatorów i ich parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie mi się akurat inhaluje przez siateczkowy Silent Mesh, w zestawie są końcówki i dla dorosłego i dla dzieci, także na pewno jest to model rodzinny nie tylko dla dorosłego z konkretną przypadłością ale bardziej wszechstronny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie kupiłam od polskiej marki Sanity – Pro i polecam, wydajny sprzęt, łatwy w podłączeniu, nieawaryjny jak do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Pro i narzekać na niego nie mam zamiaru, porządne urządzenie, na długiej gwarancji i faktycznie korzystamy już ponad roki i nic co miałoby zwiastować awarię się z nim nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpowiem inhalator Pro, bardzo wysoka jakość samego wykonania, cześci, obudowy itp. a z drugiej strony płynnie szybko podaje aerozol, nie wiesza się, można w krótkim czasie podać pełną porcję leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Pro działa bez zarzutu, szybka cicha i precyzyjna inhalacja co widzę po efektach przy zapaleniach gardła zatkanym nosie albo zapchanych zatokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wysoką ocenę jestem w stanie wystawic Novama Familino Pro. Już w opisie na stronie wszystko wyglądało zachęcająco ale działanie na co dzień jest jeszcze lepsze niż się spodziewałam. Inhaluje, oczyszcza, nie hałasuje, nie marnuje lekarstwa, mogę tylko chwalić i polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 23.10.2018 o 18:10, Gość gość napisał:

Dla mnie Pro działa bez zarzutu, szybka cicha i precyzyjna inhalacja co widzę po efektach przy zapaleniach gardła zatkanym nosie albo zapchanych zatokach.

Ze swojej strony też doradzam   Pro. Jak zazwyczaj lubię się czepiać tak tutaj nie potrafię znaleźć jakiś słabszych punktów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×