Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeaSorela

jakie kolory ?

Polecane posty

Cześc dziewczyny, w związku z tym, że zbliża się wiosna myślę nad zakupem płaszczyka, torebki i butów. Doradzcie mi, ktore polaczenie kolorystyczne podobaloby Wam sie najbardziej. 1.czerwony płaszczyk + brązowa torebka i brązowe buty 2.czerwony płaszczyk + szara torebka i szare buty 3.zielony płaszczyk + brązowa torebka i brązowe buty 4.zielony płaszczyk + szara torebka i szare buty. Doradzcie cos prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapary
zielony płaszczyk, brązowe buty i torebka jeśli nie jesteś jasną blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnnn
ale problem, ja pier... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
ja bym wybrała 4, jakoś ostatnio wzięło mnie na szare torebki i buty, a czerwonego nie lubię za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi ale wdaje mi sie, ze szary pasuje do ciemnej zieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryłłka
2 i 4 sa ok, moze być tez 3 tak w ostateczności nienawidze połączenia czerwonego z brązowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem inaczej wybierz ten kolor płaszcza który najlepiej pasuje do twojej cery i masz z nim najwięcej kombinacji ciuchów. Cóż z zielonego płaszcza jak lubisz niebieskie rzeczy. Możesz w nim super wyglądać ale do niebieskiej sukienki nie będzie pasował. Tak samo jednych butów nie będziesz nosić z tym płaszczem przeglądnij swoja garderobę i oceń co najlepiej ci spasuje. Wybierz to co podoba ci się najbardziej i to z czym będziesz mieć najwięcej kombinacji. Każdy z zestawów potrafię sobie wyobrazić w takich odcieniach że będzie super. Np. ciemną zieleń płaszcza z miodowym brązem dla mnie ekstra, szmaragdową z jasnym popielem, soczystą czerwień z gorzką czekoladą, karmazyn z ciepłym szarym. Każdy zestaw może być super pytanie jakie odcienie dobierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murzyni z afryki
zestaw 3 to jak gowno w lesie a wlasciwie czemu jak szara torebka to i szare buty? od lat sie tak nie nosi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzyni z afryki -> jak większość kobiet źle pojmujesz odejście od zasady butów i torebki w jednym kolorze. Próbuje walczyć z tym na kafę ale jednak nadal pojawia się ten pogląd rozumiany dokładnie tak: "torebka i buty musza być w różnych kolorach bo inaczej popełnianym straszny modowy błąd i jesteśmy zacofane". Wiele lat temu moda odeszła od dawnej zasady wymagającej tworzenia z butów i torebki kompletu. Nie chodziło tylko o jeden kolor miały być pasować do siebie idealnie. Np. jeśli torebka była z czarnej lakierowanej skóry to najlepiej według tej zasady było dobrać czarne lakierowane buty. Należało jeszcze zachować styl torebki w butach i butów w torebce. W odejściu od tej zasady nie chodzi o nie noszenie butów i torebki w różnych kolorach ale o dowolność. Jeśli masz ochotę załóż różne, pobaw się, eksperymentuj. Buty i torebka w jednym kolorze zawsze są dobrym wyborem o ile nie tworzą identycznego kompletu (pisząc to mam na myśli rzeczy które wyglądają jak by wyprodukowano je w jedynej fabryce z tych samych materiałów). Torebka i buty w jednym kolorze będą wyglądać super jeśli pobawimy się: - fakturą (np. wężowa skóra + gładka skóra) - materiał (np. zamsz + skóra) - odcieniami (np. jasny brąz + ciemna czekolada) - połyskiem (np. lakier + mat najbardziej oczywiste ale wystarczy mniejszy kontrast np. błyszcząca (ale nie lakierowana) skóra i matowa) - stylem (np. ostre buty z ćwiekami i zwykła klasyczna torebka) - detalami/ozdobami (np. torebka z dużymi złotymi klamrami będzie super prezentować się z butami w tym samym kolorze ale bez złotych ozdób) Co do zieleni z brązem wystarczy pokombinować a nie od razu rzucać tekstem gówno w lesie. Trochę wyobraźni. Proszę całkiem ładne zestawienie: http://1.bp.blogspot.com/_AnbruBuM2MA/SzkwZidjGlI/AAAAAAAAAJQ/EyFOK9YtHlg/s320/bride_wars_instyle.jpg Można kombinować na wiele sposobów wszytko zależy od odcieni. Oględne stwierdzenie autorki zielony i brąz pozwala na tysiące kombinacji i bez określenia konkretnych rzeczy i odcieni kolorów nie da się stwierdzić czy wygląda to jak określiłaś "gówno w lecie" czy olśniewająco. Pistacjowy z czekoladą będzie wyglądał bosko, szmaragdowy z cappuccino, miętowy z hebanowym, trawiasty z kawowym itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalaala
zdecydowanie 2. pozdrawiam i udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×