Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izunieczka

Najlepsze Ciuszki

Polecane posty

Gość Izunieczka

Uwazam,ze najlepsze wyprzedaze ciuchow sa w tally weijl jest to super sklepik... mam inny styl niz wszyscy ...sama dobieram sobie wszystko...zawsze uda mi sie wszystko skompletowac...bardzo podoba mi sie moj styl...lubie nosic saszetki...geterki itp ;) ale wiem,ze niektorzy sie z tego wysmiewaja...przeprawadzam sonde komu sie podobaja tego typu styl? :> ;) Ps: najlepsze ciuszki : taily weijl,troll,upss,oh la la,big star,cropp town ... :) Pozdrawiam i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynnamonka
mimo ze wiele z Was krytykuje Orsay-to ja za kazdym razem gdy tam wejde-wychodzę z jakimś fajnym ciuchem albo dodatkiem-dodam jeszcze ze nie jestem juz nastolatka bez gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość house
the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulijajko
Odnośnie House'a nie polecam go w Centrum Wileńska w Wawie-nachalna obsługa udająca wielce wyluzowanych,brak kultury-do klientów zwracają się na''Ty'' bez względu na wiek, pchaja się do przymierzalni, nie wiem jak jest w innych ale ten omijam z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelcia
tally weijl jest naprawde super :) zaewsze cos sie fajnego znajdzie a styl maja super :) Troll i tak jest the best ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
ulijajko : Powiem Ci,że w moim mieście w Częstochowie jest "Hause'a" jak to można tak nazwać...ostatnio kupiłam sobie tam świetną czapeczkę...taką inną od wszystkich myślałam,że zabłsyne w niej w jakiś sposób ;) Jednak po kilku dniach siostra poszła na zwykle stragany iii lekko mówiąc wyśmiała mnie .... :/ :) Porażka.... juz nie pokazuje sie w tej czapce na ulicy :P :P ... Pamelcia : Zgadzam sie z toba w 100 %... Uwielbiam taki styl jaki prezentuje wlasnie tally weijl i troll ;) Po prostu moj styl...Pozdrawiam :) cynnamonka : Ja nie krytykuje stylu i ogolnie sklepu odziezowego Orsey... Czasami naprawde znajda sie tam switne ciuszki i dla mlodziezy i dla starych osób... :) Choc przyznam ,że wolne styl typu trollowatego :P :P ;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×