Odpowiedz na ten temat

Pofarbowalam wlosy i wyszly.........POMMOCY!

• wkrotce mamuska 2012.04.05 [15:54]
    heheh ciekawe jak ten fryzier sciagnie ten kolor - skoro włosy zostaly rozjasnione??? Kolor sie sciaga, jak sie chce jasniejszy.

Nie farbuj, poczekaj - z cierpliwoscia to u nas kobitek zawsze jest najgorzej ;P
  • JaOnazla 2012.04.05 [15:54]
    Ja juz mam na glowie duzo wydatkow do tego jeszcze do Fryzjera mam isc o NIE.

z reszta tak popatrzylam w lustrze i stwierdzam ze to taki platynowy kolorek nie SIWY...
  • JaOnazla 2012.04.05 [15:55]
    Dziekuje Mamuska za Porady! jestes Boskausmiech.gif
  • wkrotce mamuska 2012.04.05 [15:57]
    Nie ma za co usmiech.gif

A nie mowilam, zobaczysz, ze sie przyzwyczaisz usmiech.gif

Wy tam lepiej trzymajcie za mnie kciuki - juz powinnam rodzic, a malemu na swiat sie nie spieszy ;/
  • Branek 2012.04.05 [15:59]
    wkrotce mamuska ile po terminie ?? Widać za dobrze mu tam jezyk.gif Oby jednak nie za długo
  • JaOnazla 2012.04.05 [16:00]
    Mamuska to zycze Powodzonka! I czekam az sie pochwalisz malenstem. MY sie staramy o dzidzie ale nic nie idzie jezyk.gif
  • wkrotce mamuska 2012.04.05 [16:01]
    dzisiaj mija termin wedlug USG ;/

a ja juz mam dosyc!!! i zero objawow ;/ Heheh faktycznie chyba az za dobrze mu tam oczko.gif
  • JaOnazla 2012.04.05 [16:01]
    pastafarianka reaktywacja

hahaha
  • JaOnazla 2012.04.05 [16:02]
    uwazaj bo zaraz sie zacznie zawsze tak jest Ja mysle ze dzisiaj w nocy urodzisz hihihih.
  • Branek 2012.04.05 [16:02]
    To jeszcze nie jest aż tak źle... Jeszcze bd chciała powrócić do tego jak maleństwo było w brzuszku jezyk.gif
  • JaOnazla 2012.04.05 [16:02]
    Dziewczynki Ide za niedlugo tutaj wroce jezyk.gif
  • anya ryjbyyyk 2012.04.05 [16:04]
    zadnych cholernych zlotych czy jaskrawych blondow!
    zrobisz sobie wieksza tragedie aczkolwiek kolor oliwkowy!
    w zyciu mi nie klasc srednich/ciemnych popieli na zloty bo wyjdzie zielen!
    zostaw ten kolor w spokoju. wyplucze sie po ok 8myciach na blond, stonowany i chlodny.
    gwarantuje ci bo ja juz miliony razy eksperymentowalam z blondami na glowie i tez mialam rudosci, zoltosci, zielenie, niebieskie czy siwe haha wiec wiem co na jaki zaradzic.
  • wkrotce mamuska 2012.04.05 [17:48]
    anya ryjbyyyk: przeczytaj caly post, ona ma wlasnie chlodny blond, a wolalaby miec cieplejszy

nie piszemy tu o zamianie cieplego odcienia na zimny, a zimnego na cieply usmiech.gif
  • JaOnazlaaaa 2012.04.05 [19:42]
    JaOnazla - Mam dobra widaomosc! za rezykowalam i udalo sie ! poszlam do sklepu kupilam ciemny BLOND i mam cudowny Blond!! DZIEKUJE CI !!!!
  • JaOnazlaaaa 2012.04.05 [19:43]
    Mamuska**** to do ciebie dzieki Ci serdecznie.
  • wkrotce mamuska 2012.04.06 [08:22]
    no widzisz usmiech.gif super, ciesze się usmiech.gif
    tylko teraz dbaj o te włoski, żeby Ci się nie pokruszyły! Ile trzymałas farbe teraz na włosach?

• JaOnazlaaaa 2012.04.06 [22:07]
    Kochana przepraszam ze tak pozno odpisujeusmiech.gif

trzymalam 20 minutekusmiech.gif Mam sliczny kolorek dzieki Tobie..
    a Teraz bede sie zegnac z Toba poniewaz jutro lece do Polski na tydzienusmiech.gif a Tobie zycze szybkiego rozwiazania i mysle ze do uslyszenia!

:*
  • JaOnazlaaaa 2012.04.06 [22:07]
    I Wesolych Swiat Wielkanocnych byc moze zajaczek urodzi sie w swieta hihihiihihih.
  • mrowka4mrowka 2017.09.30 [12:00]
    hey , nie przejmuj sie - milam to samo. kupilam piekny blad i chyba trzymalam za dlugo, odrosty byly bland a reszta siwaaa.
    Nie mialam czasu na eksperymenty a przy krojeniu cytryny wpadlam na pomysl zeby poslarowac pasmo i ...dziala. pasemko w ciagu 3 min stalo sie blad. zrobilam to zaraz na cala skale .mam teraz piekny balejage
    Byc moze jesli zrobic plukanke z cytryny na calych , beda cale blond.
    mam nadzieje DZIEWCZYNY ze i dla Was to bedzie zbawienne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...