Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sokool84

Projektowanie i szycie ubrań. Jesli to robisz, powiedz mi o tym

Polecane posty

Gość sokool84

Witam wszystkich krawców, krawcowe. Chciałbym uzyskać kontakt do osób które zajmują się szyciem w domowym zaciszu, także przerabianiem. Jeśli macie pojęcie o tym i szyjecie oraz projektujecie naprawdę coś stylowego i pięknego to pomogę wam Zarobić na tym, jeśli ktoś jest chętny, to proszę o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaa_
tzn. ja nie szyje, ale interesuję się modą i szukam programu do projektowania odzieży. Mam ciekawe pomysły i chcę je przenieść na kartkę, z tym że nie bardzo umiem rysować, więc potrzebny mi jest do tego program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaa_
diewoćka - jest mnóstwo takich programów, ale płatnych (do kupienia), znalazłam raz na chomikuj taki program (trzeba było wysłać tylko smsa), ale umowa byłą taka, że w ciągu 24h należało go usunąć, więc bez sensu:/ A takiego bezpłatnego to jeszcze nie znalazłam. I też mam pomysły szczególnie na sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna szyje ubranka. Na razie dla moich pociech ale może coś z tego kiedyś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi powiedzieć skąd zamawiasz dodatki kaletnicze? Też od niedawna uczę się szyć ale brakuje mi kilka rzeczy. Zamawiałaś może kiedyś dodatki od firmy www.dkal.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także bardzo lubię projektować i szyć ubrania. Nawet zdołałam to połączyć ze swoim zawodem. Od pewnego czasu korzystam z usług szwalni www.elastic.com.pl dzięki czemu mogę to robić na większą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy poszukujesz zdolnych osób, aby rozkręcić własną szwalnię? Brzmi nieźle! Jednakże, musisz pamiętać o tym, że nawet najzdolniejsze ręce nie wyczarują cudów bez odpowiedniego wyposażenia, maszyn. Znasz http://bosmann.com.pl/ ? To właśnie dzięki ich maszynom ultradźwiękowym, do termicznego formowania, a także chociażby dodatkom do maszyn takim jak igły moja szwalnia ledwo wyrabia się z zamówieniami – nasi klienci są zachwyceni naszą oferta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o dodatki metalowe chodzi to najlepszy w tym jest Krawgors http://krawgors.pl/ Mają m.in. napy, guziki, springi i oczka. Produkty mogą wykonać wykonać również z logo klienta. Firma ma ogromny wybór dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chciałabym umieć szyć! Ale dla mnie to kompletna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkcja ciuchów to nie lada wyzwanie, ale potrafi przynieść ogromną satysfakcję jeśli się to lubi! Ja uwielbiam branżę odzieżową, jestem aktualnie właścicielką średniej wielkości szwalni i biznes naprawdę fajnie się kręci, a więc zachęcam do podejmowania tego typu działań. Dużo zawdzięczam moim podwykonawcom, bez nich ani rusz:) Polecam bardzo skorzystanie przede wszystkim z usług farbiarni www.bilo.pl, to niesamowicie usprawnia pracę i pozwala na produkcję ciekawych i nietypowych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szycie i projektowanie w domowym zaciszu zamieniło się u mnie z czasem w porządną, dobrze prosperującą firmę. Jednakże, osiągnięcie sukcesu nie okazałoby się możliwe bez wsparcia w postaci wyposażenia szwalni. Maszyny szwalnicze, urządzenia, wyposażenie krojowni - wszelkie te elementy zakupiliśmy od OMB Group. Dzięki tym urządzeniom produkowane przez nas artykuły stoją na kapitalnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szycie i projektowanie w domowym zaciszu zamieniło się u mnie z czasem w porządną, dobrze prosperującą firmę. Jednakże, osiągnięcie sukcesu nie okazałoby się możliwe bez wsparcia w postaci wyposażenia szwalni. Maszyny szwalnicze, urządzenia, wyposażenie krojowni - wszelkie te elementy zakupiliśmy od OMB Group. Dzięki tym urządzeniom produkowane przez nas artykuły stoją na kapitalnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaaPl

Szukałam kogoś z podobnym zainteresowaniem. Bardzo fajnie, że taki temat powstał. Ja w tym roku zaczęłam korzystać z usług wzorcowni www.elastic.com.pl. Postanowiłam zająć się szyciem na szerszą skalę i potrzebowałam do tego pomocy doświadczonej firmy. Jak na razie biznes dobrze prosperuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×