Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boże, znów pobili Polaka w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Właśnie przeczytałam nagłówek w tv o stanie krytycznym Polaka, który został bezlitośnie skatowany w londyńskim metrze. Nie dość, że się chłopak nie drobił bo nawet samochodu nie miał i musiał podróżować komunikacją zbiorową jak jakiś ciapak najgorszy to jeszcze go brutalnie pobili... w głowie mi się to nie mieści, ile wy ryzykujecie dla de facto groszy! Mam swój prywatny apel: Polacy wracajcie do Polski! tutaj też mamy dla was miejsca pracy o niskim statusie jak podawanie burgerów, mycie garów, skuwanie betonu i przenoszenie wielkich pakunków na magazynie. Pracy na waszym poziomie nie zabraknie i nie będziecie odczuwać społecznej degradacji. Przynajmniej nie będziecie codziennie ryzykować życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pleć zmieniłeś ... ? :O żałosne, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko, jak go ten wyjazd do UK musial styrac. Ujada tu od wielu lat i pokazuje jakim przyglupem jest. Kto normalny kto gnije w PL chce zeby polaczki wracaly do PL :D nie mowiac o waznych kwestiach np ze pracy bedzie mniej jak powracaja to wiekszosci tak czy inaczej trzeba unikac jak tylko sie da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pobicie to raczej pewne ze polaczki uchlaly ryje i zaczepiali kogos. Od kiedy zyje w UK mialem kilka nieprzyjemnych sytuacji i zgadnijcie z kim w roli glownej :) oczywiscie z pedalskimi, uchlanymi, krzywymi i pelnymi nienawisci ryjami polaczkowymi. Jednak na trzezwo sa tacy milutcy ze brak slow tak jak wszyscy obcokrajowcy ktorych poznalem. Nigdy nie mialem nieprzyjemnej sytuacji z obcokrajowcami i nigdy nie "odczuwalem społecznej degradacji", a wrecz przeciwnie. UK dalo mi wiecej szczescia w 1 dzien niz PL w 20 lat. Kocham Cie UK i NA!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziom podskakiwał i dostał po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA to Naj/ebany Alkon w uka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, idioto, ja wiem, że w twojej wsi każdy ma samochód (20-letniego Golfa lub Passata), bo transport publiczny nie funkcjonuje, ale w wielkim mieście, jakim jest Londyn stanie w korkach nie ma sensu, więc ludzie bogaci, średni i biedni korzystają z metra. Niektórzy mają samochody (głównie na weekend), niektórzy nie. Samochód nie jest tam żadnym wyznacznikiem zamożności, bo i tak stać na to każdego, a nie każdy tego potrzebuje. To nie jest zapyziała polska prowincja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpier/dol można zebrać również pod domem lub osiedlowym sklepem, nie trzeba po to wjeżdżać na stację podziemną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingola juz dawno nie ma na tym forum, ostatnie logowanie rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzasajace, normalnie zaraz się pakuje i, hm, no właśnie... O 11 rano w niedzielę, na Baker Street raczej do kościoła nie jechali a raczej wracali skądś z jakiejś imprezki być może i prawdopodobnie jeszcze nie doszli całkiem do siebie i zaczęli w polskim stylu fikac do kogoś kto im się wydawał godnym przeciwnikiem (słabszym znaczy) więc dostali pstryczka w nos.. Zdarza się. Za friko nikt tu nikogo nie katuje aż tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz naje'banych polaczkow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahah nie pakujesz sie bo jestes osrusem ktory nic w PL nie umial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie w PL nie ma ciaptych brawo PIS a polaczki w jukeju niech sie chlastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingolofobia - nerwica natrectw polegajaca na widzeniu we wszystkich wypowiedziach jednej i tej samej osoby, defekt mozgu i niemozliwosc zrozumienia wypowiedzi wielu osob, przekonanie ze to musi byc tylko jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po stylu tego jego wypocin latwo poznac pajaca, spamuje z goscia cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie ze wuefista ma tutaj duzo fanow haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl takie wypadki są nagminne i zdarzają się cotygodniowo a w GB to rzadkość. Polak zawsze mordę strzępi a jak mu ktoś ryj zbije to płacze że niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nikt nie podskoczy bo w grupie znajomych jest siła i respekt. Najwiecej płacza takie cwele na wygnaniu w uk jak ty co nie chodza na siłkę i daja sobą pomiatac ciapatym haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" UK dalo mi wiecej szczescia w 1 dzien niz PL w 20 lat. Kocham Cie UK i NA!! usmiech.gif" xxx niewiele trzeba ci do szczęścia, z byle g...na się cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ta cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk jestes nic nie znaczacym polaczkiem z polszy. Scierą do zmywania dla angoli :D do tego nie masz kobiety i walisz konia do p****li co przyznales sie po pijaku tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×