Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko....ja........

dziwne sny

Polecane posty

Gość tylko....ja........

Witam! Naleze pewnie do niezbyt wielkiego grona osob(chyba,ze sie myle)osob,ktorych noc w noc mecza koszmary..Sniami sie rozne rzeczy,ale zawsze nie mile,czasem wrecz przerazajace gdzie budze sie ze lzami w oczach i nie moge sie uspokoic.Czasem snia mi sie rzeczy bardzo rzeczywiste,np.smierc bliskich mi osob,albo ze cos mi sie przytrafia,kilka takich snow niestety sie (moze nie w pelni)sprawdzilo. Ostatnio mecza mnie sny,w ktorych jestem w zagrozeniu,pewna osoba(ktora znam i spotykam czasami)chce mi zrobic krzywde,musze uciekac przed nia,bronic sie... Pytanie moje brzmi,czy w tej sytuacji powinnam sie czegos obawiac?Dodam,ze jest to chlopak ktorego znam od dosyc dawna,jest to chlopak kolezanki, kompletnie o nim nie mysle tym bardziej dziwi mie jego obecnisc w moich snach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko....ja........
Czy nikt nie mial takich doswiadczen:(chcialabym sie dowiedziec czy nie jestem sama z takim "czyms":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tylko ja..
Czasem sny odzwieciedlaja to czego bimy sie na jawie. Czy mialas ostanio jakies przykre wydarzenia albo boisz sie czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×