Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marrrrianka

jak traktuja was angielscy pracodawcy??

Polecane posty

Gość marrrrianka

ciekawi mnie jak traktuja was angielscy pracodawcy, czy maja do was obiekcje bo jestescie obcokrajowcami, i czy zwalaja na was wiecej pracy, bo tak im sie podoba, interesuje mnie jak jest w Waszym przypadku, bo mnie dopiero dzis pierwszy raz odkad jestem tutaj przytrafila sie sytuacja kiedy poczulam sie upokorzona przez szefowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moj pracodawca traktuje dobrze (no dobra, czasem mnie wkurza, ale ogolnie jest ok i nie zauwazylam, zeby traktowal mnie inaczej niz Anglikow). Tylko ze jakas swinia sie zawsze trafi, nie przejmuj sie. A co Ci konkretnie zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrrianka
moze rzeczywiscie masz racje, moze za bardzo to przezywam bo dopiero wrocilam z pracy i dopiero pierwszy raz zdarzylo mi sie ze poczulam sie wykorzystana, po prostu sprawa wygladala tak, ze szefowa kazala mnie i mojej kolezance (angielce) cos zrobic, i tuz przed koncem pracy przyszla i dowalila dodatkowa robote, ale jej pozwolila juz isc do domu, a mnie zostac i to dokonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nigdy nie zdarzylo w zadnej pracy od kiedy tu jestem, zdby mnie pracodawca potraktowal gorzej, inaczej.... moze mam szczescie... :) I Wam tego zycze!!! Czasami moze chodzic bardziej o osobe jakas sie jest, a nie skad sie jest... Nie wiem, ale jest chyba taka ewentualnosc :) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie moj nick..
Musze przyznac ze moj szef traktuje mnie lepiej niz angoli, uwaza ze jestem odpowiedzialna i sumienna i wie ze w kazdej sytacji moze na mnie liczyc,natomiast angole...olewaja prace i niczym sie nie przejmuja...wie moze dlatego u mnie 80%pracujacych to polacy 10% australia 5%irlandia 2% ukraina 3% angole lacznie z kierownictwem:D:D:D w takim skladzie dosc ciekawie sie pracuje:) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie traktuja bardzo dobrze....pracuje w firmie, w ktorej 90% pracownikow to zyzdzi urodzeni w UK, wcale nie sa wredni, traktuja mnie jak innych. dostalam podwyzke niedawno awans...jest cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie traktuja bardzo dobrze....pracuje w firmie, w ktorej 90% pracownikow to zyzdzi urodzeni w UK, wcale nie sa wredni, traktuja mnie jak innych. dostalam podwyzke niedawno awans...jest cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
tam gdzie pracuje moj facet polacy maja dobra opinie, angole to nieroby a polak jest dla nich przykladem solidnego pracownika zeby nie bylo glupich komentarzy moi znajomi nie pracuja w jakichs obozach i nie spia w barakach polaka potrafia docenic za granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze cos jeszcze, pare miesiecy temu bylam na wyjezdzie sluzbowym w ogromnej drukarni, z ktora moja firma wspolpracuje. Jeden z bossow powiedzial, ze jakby tood niego zalezalo, to by wywalil z roboty Anglikow, bo sie obijaja, a zatrudnil Polakow, bo juz maja kilku i widza, ze sa solidnymi pracownikami.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ani mój mąż też absolutnie nie narzekamy!!! Czujemy się doceniani i wartościowi!Wiemy, że to co robimy robimy najlepiej jak umiemy :) i nasi szefowie to doceniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
smileyface przybijam hehe :) ja juz nie moge sie doczekac kiedy wyjade w koncu do angli moj facet jest tam pol roku teraz wraca na troche a ja koncze szkole i zaraz na poczatku lipca fruu :D jeszcze 7 miechow prawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×