Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jezyk obcy

Polecane posty

Gość gość

nauczył się ktoś z was samodzielnie jakiegoś języka obcego? bez żadnej szkoły, bez korków, sam od a do zet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie, ale mój kolega samodzielnie nauczył się szwedzkiego, od podstaw. Codziennie poświęcał około godziny na naukę, materiały ściągał z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaczełam uczyć sama hiszpańskiego i rzeczywiście ogarnełam podstawy, ale później już samej bylo ciężko .Coraz bardziej się wkręciłam w te nauke, bo zawsze bardzo mi sie podobał hiszpański w brzmieniu i chciałam mówić za wszleką cenę. Zapisalam sie do Akademii Jezykowej w Gdyni tu gdzie mieszkam, i miałam zajęcia po 50 min w 3 osobowej grupce gdzie tak naprawde tylko sie mówilo. Zajecia byly prowadzone metodą Directo, czyli nacisk był właśnie na słownictwo, na wymowe, na akcent. Super, bo wiadomo że sama ze sobą nie porozmawiałabym, a tam właśnie o to chodzi. Polecam i metode i szkole i jezyk hiszpanski do nauki<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolBaruk
Si, sim amigo, yes sir i tak dalej. Ja jestem kompletnym samoukiem (no poza angielskim, ale i tak nie było mi wesoło podczas zajęć w szkole, bo nie lubię biernej nauki). Zacznij sobie od http://jezykowe-online.pl i poczytaj co mają do powiedzenia na temat nauki języków, może zobacz ofertę kursów, bo też to oferują. Potem po prostu musisz sobie zaplanować mądrą i REGULARNĄ naukę... a reszta przyjdzie sama. Czytaj, mów, pisz... Przecież to nic trudnego, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
język aby się nauczyć to trzeba codziennie używać, najlepiej w kraju skąd on pochodzi, innaczej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się skorzystać ze szkoły językow obcych. Wiele razy próbowałem się uczyć na własną rękę, jednak bez skutku. Mój wybór padł na Cosmopolitan http://www.cosmopolitan.edu.pl/ z Wrocławia. Dzięki nim zacząłem władać językiem na poziomie, który pozwolił mi porozumiewać się za granicą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nauczyłem się j. angielskiego za dzieciaka oglądając angielskojęzyczny Cartoon Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się niemieckiego u Tomasza Zalewskiego. Na czacie wstępnie go poznałam. Bardzo wiarygodny. Na początku lekcje bezpłatne, później płatne. Profesjonalista i pasjonat. Sam kurs świetnie stworzony, bo nie przynudza gramatyką, ale raczej wprowadza takie elementy, które szybko się łapie, a później nadbudowa na słownictwie. Tak się właśnie język poznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku zaczęłam sama uczyć się języka angielskiego w domu, ale nauka była mało efektywna. Dlatego zapisałam się do szkoły językowej Berlitz i uczę się u nich. Bardzo mi się podobają zajęcia i mam motywację żeby na nie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×