Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Powrot z emigracji a rejestracja w urzedzie pracy

Polecane posty

Jak wyglada rejestracja w urzedzie pracy po powrocie z kraju spoza UE? Czy ktos juz przez to przechodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eg011
Chcesz pasożytować na naszej ojczyźnie !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie tylko zarejestrowac, bo wracam na jakis czas do Polski, bo mam bardzo chorego ojca. Czy wolno? !!Nie mam prawa do zasilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale bedziemy za ciebie
placic skladki chorobowe, wiec do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anah79
wejdź najlepiej na stronkę swojego urzędu pracy i zobacz. Musisz wypełnic dokumenty i miec przy sobie wszystkie świadectwa pracy. Często trudno sie dostac na miejscu, tylko trzeba zamówić termin przez internet, zależy od miasta. Jeżeli tylko sie rejestrujesz dla ubezpieczenia i nie masz prawa do zasiłku, to powinno pójść szybko i sprawnie. mam kumpla, który tak się rejestruje co przyjazd do kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca odpowiedziiiiiii77
ale tu duzo zlosliwych nieudacznikow:O czemu tak jedziecie po tej dziewczynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu a dlaczego mamy
utrzymywac nieroba, ktory nie bedzie placil polskich podatkow i odprowadzal polskich skladek. tatus zostanie wyleczony, a ona pojedzie do Uk i bedzie tam pracowac by elzbietka na jedwabiach spala :D skoro wraca z zagranicy niech sie leczy prywatnie jak zachoruje, troche honoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal ci dupe sciska, ze wyjedzie? Zalosne, zazdrosne krzykaczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz bluz itp.
ale ludzie wam zazdrosc ze ktos z zagranicy wrocil chorzy jestescie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaaavvv
normalnie sie zarejestrujesz, masz prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wrócilabym
śmieszni jesteście krzykacze nic nie poradzę na to że całe rodziny walą do uk i jada na benefitach i płacę na nich podatki tak samo wy nic nie poradzicie na to że jak zechce to wrócę do kraju i mam prawo do ubezpieczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu a dlaczego mamy
ale czego ja zazdroszcze ? to ze sobie ktos nie mogl poradzic w polsce i wyjechal za granice ? pewnie za granica jakiegos bajecznego zawodu tez nie ma bo by sie nie pytala jak zarejestrowac sie w polskim PUPie :D wkurza mnie to ze z podatkow ktore place i reszta pracujacego spoleczenstwa bedziemy przyczyniac sie do oplacania takiemu obibokowi skladek zdrowotnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliwowoca
co się kurde pultacie, żle jak przyjeżdżają ludzie z ciężko zarobiona krwawicą i wydają w Polsce? dzięki temu nie jeden ma pracę a wy tylko krytykować i oceniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliwowoca
zobaczcie ile domów ci ludzie budują w Pl , ilu budowlańców ma pracę ile materiałów budowlanych produkują a dzięki temu macie pracę, powiedz mi gdzie pracujesz, a ja ci powiem jaki wpływ na twoją pracę mają pieniądze zarobione przez ludzi na obczyżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu od razu zakladasz, ze ktos wyjechal bo w Polsce mu nie szlo? Zasciankowe myslenie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wrócilabym
otóż to.. jak byłam w Pl na Święta to taksówkarz powiedział że ostatnio główni jego klienci to przyjezdni zza granicy za każdym razem zostawiam tan sporo kasy (i pewnie nie tylko ja..)mimo że ceny za usługi i produkty które kupuje w uk kosztują podobnie. Nie każdy kto wyjechał miał w Pl biedę.Niektórzy wyjechali bo CHCIELI dla wiadomości os powyżej. Nieudacznikiem jest ten kto żyje tam gdzie musi. Inni żyją tam gdzie chcą i jak chcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figielma
chyba wygląda tak jak zawsze, zbierasz świadectwa szkolne i ewentualne z pracy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
a ja mieszkam i tu i tam i wszystko idzie pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez powracajaca
Ludzie/ Polacy zyjace w Polsce! Ludzie pracujacy w UE pracuja i placa podatki w UE w ten sposob sa finansowane doplaty unijne do roznych przedsiewziec w Polsce. UE finansuje na drogi itp i w ten sposob rzad moze dac wam wasze 500 plus. Trzeba tylko wlaczyc logiczne myslenie. UE to jeden kraj a Polska to po prostu REGION UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×