Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Optymistka

Hooligans - muszę!

Polecane posty

Gość Optymistka

Czy ktoś widział ten film? I komu tak jak mnie podoba się Charlie Hunnam? PS. Wiem ze po mnie nie spodziewalibyscie sie takiego tematu, ale nie moglam sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladalam!!! Film super!!! Az sie nie spodziewalam. Polecam kazdemu! NIe wyobrazam sobie, zeby komus mogl sie nie podobac. Idealny po prostu - nic dodac nic ujac... Charlie Hunnam...?? Kwestia gustu. Ja teraz mam kogos innego na tapecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Moim zdaniem to jest po prostu pierwsza klasa. Facet przystojny tak po prostu od niechcenia, nie to co wymuskany Jude Law czy Brad Pitt. Miodzio. W ogole ostatnio zauwazylam ze w moim typie sa faceci jak on i oczywiscie Artur Boruc. A zawsze wydawalo mi sie ze musi to byc brunet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaP
Nie ogladalam, ale qmpel mi mowil, ze film zarabisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Oj mial... Jak ja kocham ten film, a zgubil mi sie po przeprowadzce na wakacje do domu. Wlasnie go sciagam i nie moge sie doczekac! Najlepsze efekty sa po obejrzeniu meczu Polska - (ktokolwiek) z wynikiem 2:0. Czlowiek bejsbolem zabilby pol miasta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaaaaP
... no wiec... musze obejrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
FILM EXXXXXXXXXXXXTRA !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wilm to OBŁĘD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Charlie Hunnam to przepiekny koleś......ładniejszy od niego jest tylko Adam Brody (ach te dołeczki:)) Koffam ten film i wzsystko co z nim związane, mam juz do niego all muzyke i wszystkie zdjącia Charliego......jeśli macie jakąs fajną stronke ze zdjądkami Charliego.....to możecie podac:D:D ADAM BRODY, CHARLIE HUNNAM i JOSH HOLLOWAY RULEZ:D:*:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
rzeczywiscie swietny film :) tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×