Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mandaryneczkaaaaa

Mandaryna wyrolowana.Podobno z serialu wylatuje

Polecane posty

Gość Mandaryneczkaaaaa

Szkoda mi jej.Ona zostala sama z dziecmi kariera sie sypie a Czerwonowlosy ma nowa i dziecko z tego co wiem planuje nowe ehhhhh biedna dziewczyna.Na koncertach ma po 30 osob :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie za pięknie śpiewam, ale w związku z tym utrzymuję się w inny sposób. Też mi jej szkoda, ale chyba trochę mogłaby się zastanowić nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki talent tacy fani
Nikt jej nie kazał śpiewać skoro nie potrafi. Powinna pomyśleć o jakims konkretnym wykształceniu. Aktorstwo też jej nie wychodzi. Moim zdaniem jest to bardzo prosta dziewczyna, wybaczcie. Nic intereującego nie mówi, jej sposób wysławiania się jest żenujący. Najbardziej mnie smieszy jak się mówi, ze "wróciła" na "studia". Szkoła Machulskich nie jest wyższą uczelnią, która kończy się magisterium, nawet licencjata się po tym nie ma. Więc Mandaryna nie jest studentką, tylko słuchaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jestem paskudna ale
Zgadza się. Trudno, by ludzie jeszcze płacili za to wycie. Bez przesady z tym współczuciem. Z głodu nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneczkaaaaa
Ale musi jej byc ciezko widzac teraz swojego meza z nowa zona i dzidziusiem.Teraz tamta na lamach gazeta w telewizji,teraz to ja kocha jej kupuje drogie prezenty.A jej zycie z bajki juz sie skonczylo.A moze to jakas kara za to ze tak samo zrobila Magdzie Fame?Ale swoja droga to ona odeszla jak byla u szczytu jak jej sie plyty supe sprzedawaly jak to o niej pisano.A jak sie wyprowadzila to to domu z czynszem za 10 tysiakow za miesiac.A teraz.... bylo siedziec przy Michalku on zawsze na 4 lapy spadnie.A o niej zaraz wszyscy zapomnia. Biedna kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambaluna
A wlasniewie po tym Opolu jej sie wszystko posypalo a mowil jej Wisnia zeby nie brala udzialu.Trudno jej sie bedzie odbic.Ludzie sa pamietliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie o to chodzi ze ludzie
są pamiętliwi, tylko o to, że ona NIE UMIE spiewać. Byc może jedyna porządna rzecz ze strony Wiśniaka, to to, że przynajmniej ją ostrzegał. Nie usłuchała, chciała zrobic szoł :D .... No i zrobiła!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambaluna
Jak myslicie czy jakby chciala jeszcze zejsc sie z Wisnia to by ja chcial jeszcze? Czy juz palone gary? Bo chyba ja kochal ona taka laska.A ta nowa nie oszukujmy sie koza na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby chciała to wykazałaby
się nieprzeciętną głupotą i brakiem honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
lambaluna - mówisz, że ludzie pamietliwi. ale ty akurat chyba nie, bo juz zapomnialaś, ze to w Sopocie było, a nie w Opolu:-) nie zamartwiajcie się tak Mandaryną. znów przesada bruxów. ona pewnie i tak miala pewnie w tylko paru odcinkach goscinnie wystąpić. żadna strata. koncerty bedzie grać od wiosny, to z głodu nie padnie, a i na fryzjera wystarczy do tych ciagłych experymentów. a jak nie - to do sądu, zeby alimenty podwyzszył i oczywiscie wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona laska no prosze was
Mandaryna bez makijazu jest tak samo beznadziejna jak Świątczak, a moze nawet bardziej co mozna bylo podziwiac w tym programie na TVN "Jestem jaki jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambaluna
E tam wygra.Wisnia za cwany zaraz powie ze ma na utrzymaniu zone i dziecko i ze bankrtem jest.Nie wycisnie grosza.Ale co tam jakies ochlapy 5 tysiecy na nia i na dzieci jak ona na same waciki wczesniej wydawala albo na gosposie wiecej.A teraz kurde patrzy naj nowa wydaje. A powinna sobie znalezc kogos nowego zagrac mu na gulu.Bo jak cos do niej czuja to by jaja byly bo bysmy obserwowaly co wyprawia ze zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu nikt jej nie
chce :P Ani piękna, ani mądra, za to z dwójką dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambaluna
E no laska jest nie gadajcie dzieczyny.Figurka cacy ze sama bym chiala taka miec zreszta na sympatyczna wyglada buzia ladna teraz moze ma troszke zmarszczek ale jakby z Wisnia byla to by jej zaraz jakis botoxik zafundowal albo lifting.A do tej nowej Wsniewskiej jakos przekonania niemam jakas falszywla sie wydaje i brzydka jakas taka aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona laska no proszę was
dla mnie ona nie jest żadną laską, bo widziałam jak wygląda bez makijażu i może dlatego, że sama mam lepszą figurę tak uważam? nie wiem niczym ta dziewczyna nie zachwyca:O jak już ktoś wspomiał ni to piękne ni to mądre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
ja się dalej upieram, że marta z latwością w sądzie uzyskałaby wyższe alimenty, zwlaszcza, że dzieci i ich potrzeby rosną. nawet jeśli by wisnia mial zobowiązania wobec wierzycieli, to zobowiązania alimentacyjne zaspokajane są w pierwszej kolejnosci. a zona (anna) nie na utrzymaniu - sąd by stwierdził, ze wszak pracuje. no bo oboje koncertują razem, nie? ;-) tak że Mandi, nie obcyndalaj się, po co i jakies durne role (zwłaszca, ze ambitnych raczej ci nie proponuja dziwnym trafem, hi hi, tylko prosciutko do sądu!) nie takie jak ty byłym - poprzez sąd - kaski tylko tyle co na jedzenie i fajki zostawiały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambaluna
Glupia byla ze w jedna torba odeszla zamiast dzielic majatek.Magda tez tak zrobila a Wisnia do przodu a te gole i wesole.ALe ja mysle ze nie dadza jej wiecej Wisnia msciwy.Moze cos dzieciakom kupi ale jej do reki grosza nie da.Po co zeby dla innych ladnie wygladala za jego kase hmm nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjdncjvd
Wisnia jest slepcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbh
przestancie pieprzyc glupoty z tym ze nie umie spiewac! a Madonna to niby umie?:otu nie chodzi o to... ja tam nic do niej nie mam...kazdemu z nas moze sie zycie popieprzyc-to i Mandarynie tez... co wy od niej chcecie?zachowala klase przy tym calym szumie z rozwodem,nie sadzila sie o majatki,nie wywlekala brudow...nikt o niej nie slyszy zeby miala nastepnych facetow... i nie musicie sie o nia biedni martwic:omartwcie sie o siebie i swoje zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację słonko
Mandaryna Ślicznie śpiewa :D:D:D:D:D:D:D jesteś zadowolona? :D:D:D:D Gratuluję słuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjdncjvd
fdbh tu masz racje.Przynajmniej ma klase.Ale i tak mi jej szkoda.Moze i dla niej przyjdzie dobra passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbh
nie twierdze ze ladnie spiewa.... tylko w swiecie jest full "gwiazd"ktore tylko i wylacznie spiewaja z playbacku i jakos nikt nie robi z tego problemu. i sa tez takie ktore na zywo spiewaja tak jak Mandaryna i nadal maja swoich fanow.(dlatego za przyklad podalam Madonne-krolowa popu).mysle,ze gdyby pozostala przy swoim kiczowatym wizerunku nadal bylaby na topie-to sie sprzedaje.ale Mandaryna zmienila styl i to ja "zgubilo". z reszta...nie wiem co wam to da,ze sie wyzyjecie na niej na necie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbh
a tak w ogole to jestem jej siostra;) nie,oczywiscie zartuje,ale kurcze!gdzie nasza solidarnosc jajnikow?;)przeciez ona nikomu krzywdy nie robi,a na pewno nie nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneczkaaa
Ja ja lubie i mi jej szkoda.Jak ona to znosi to szybkie rozstanie,ten Sopot i nowa zone Wisni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhjvbhdef
Powinna sie zmienic wizerunek i sie na wampa u boku super faceta lansowac.Bo na zalosci ludzi sie nie pojedzie.Zla droge obrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneczkaaaaa
A no widzicie jaka nowa zona Wisni umie byc zaradna.A bidna Mandaryna z jedna torba wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdwchyw
A jak myslicie gdymy Mandaryna zachciala zejsc sie z Wisnia to on by ja jeszcze chcial? Bo ja mysle ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to było
A 5 tys. to jest niby mało? Moja mama miała na mnie 150 zł alimentów! Za 5 tys., to ja wynajęłabym sobie mieszkanie, codziennie wpierdalała pizzę i jeszcze na kino 5 x w tygodniu by starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgfdf
Przy 2-jce dzieci samotna matka przyzwyczajona do wydawania kasy do tego mieszkajaca w Warszawie to 5 tys to nic.A gdzie fryzjer kosmetyczka i cale te jej wyjazdy lansowanie sie i ciuszy.Jak program jej nie wyszedl, klapa ze smiewaniem, z serialu z niej zrezygnowali hm? Biednie jej teraz bedzie musi sie za cos zabrac.A teraz zapisala sie na studioa wiec nie sa one za barmo. Szkoda jej kurde.Zaraz skapcieje nie bedzie taka piekna jak byla.A to na botoxy by sie kasa przydala bo po tych sesjach w solariach troche zmarszczek zalapala. Mogla brac ile sie da od Wisni bo teraz cienkie czasy nadchodza kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on masakryczny
Alimenty, to pieniądze dla dzieci, a nie dla matki. Wiśniewski nie ma obowiązku sponsorowanie kosmetyczki i fryzjera swojej byłej żony. 5 tys. na dzieci, to i tak za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×