Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shgfhsdfhgdfjudffhsdfhsdfhgdfg

chce 6 tys alimentow !!!!!!

Polecane posty

Gość shgfhsdfhgdfjudffhsdfhsdfhgdfg

na siebie i dziecko, bo nie moze nam sie standard zycia pogorszyc mimo ze suk...yn nas zostawil. chce zyc na w miare przyzwoitym poziomie i tyle, jak kto durny i niszczy malzenstwo to niech placi za kare!!! 300 zl piszecie - wiecie dziady na co to jest? na przyslowiowe waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie te 300 zl
to i tak zanadto. MARNA PROWOKACJA! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcieć to ty sobie możesz
ja też chcę... gwiazdkę z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francjajelegancja
do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do robotyyyyyyyyyyyy
Dziecku i owszem alimenty się należą, oczywiście w rozsądnej kwocie. Myślę, że sąd będzie obiektywny i weźmie pod uwagę potrzeby dziecka i możliwości ojca... Ale Ty na swoje potrzeby musisz zapracować sama, czyli aby nie pogorszyć sobie standardu - DO ROBOTY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam panią która dostaje
na siebie 12 tysięcy. Jeżeli mąż ma wysokie zarobki, to się staraj, tylko wystąp o więcej. Ta o której pisze wystąpiła o 30 tys :-D Stać dziwkarza na to, więc niby czemu nie, za to co jej zrobił gnój jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcieć to ty sobie możesz
prowokatorko! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu=/
jeszcze o takiej beszczelnosci nie slyszalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie bezczelnościa jest
dawanie dupy zonatemu w łóżku jego zony. Ale każdy ma inny system wartości. I bezczelnością jest, gdy jakaś dziwa korzysta z 20 letniego dorobku małżeńskiego kobiety a ona z dziećmi żyje za głodową pensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek
nie prawda malzonka ma prawo zadac alimentow na siebie od dziada ktory ja zostawił. gdyz ona nie musiala pracowa gdy byla jego zona , dziecia nie moze spasc poziom zycia- jezeli tego faceta stac na tyle to nich placi . moj placi i nie jeczy 3 tys. na dwoje dzieci a ja pracuje na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkjl
Nie pracowala leniwa suka i jeszcze do tego nie umiala chlopa przy sobie utrzymac. Pewnie sedziala w domu i nic nie robila i mial jej dosc to zostawil a teraz placze. Do lapaty leniwa gnido a nie pieniadze krasc. Na dziecko tak niech placi i 10000 zl. Ale powinna sie rozliczac z kazdego rachunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadku
Spadku ty jesteś chora na babski szowinizm. Dlaczego facet nie ma sobioe ułożyć życia na nowo???? CZY tylko kobiety tak mogą. To chore, trzeba leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdf
ja dostaje 2000 tys na siebie i na dziecko i uważam że to mało z czego to 750 za mieszkanie 400 przedszkole 60 tańce a reszta na żarcie, a gdzie lekarstwa w razie choroby jakaś mała rozrywka dla dziecka ubrania kosmetyki9mówię tu o dziecku) bo ja pracuję na pół etatu niestety tylko i na kosmetyki dla mnie starcza czy na coś do ubrania. jeśli twojego męża stać to walcz na to. ja też bym mogła więcej zażądać w sądzie bo ten huj zarabia 12 tys, i jeszcze ma pretensje do mnie że nie mam nic odłożone ( narazie nie żądam nie idę z tym do sądu bo daje dobrowolnie ale oczywiście są jakieś warunki że daje. a najchętniej to powiedziałabym mu :wsadź se w dupe te swoje pieniądze i pozygaj się nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdf
a jeśli rozwód będzie z winy męża to tobie też należą się alimenty i srać, na niego, mój ostatnio powiedział że kcoha pieniądze bo ma za co pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadku
Ludzie się rozchodzą, mają swoje życie. Ty jak widzę nie pogodziłaś się z tym że twój były nie jest z tobą. Rozumiem, że jest to trudne, ale ludzie tak mają. Możesz metodą psa ogrodnika niszczyć faceta. Tylko mój i mojego dziecka i nikogo więcej. TY moożesz oczywiście nowy związek i nowy facet. Ale on jest tatusiem... To typowe podejście rozwódek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdf
ale facet ma zajebany obowiązek dać dziecku i koniec, a życie też niech se układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadku
Dokładnie. Ma dać dzoieciom na utrzymanie. Matka ma się utrzymać sama. Tak sąd podchodziu do sprawy. Jeśli jest zdrowa, ma możliwości i wykształcenie to niech daje sobie radę sama. Jak ma sponsora, kochanka to niech ją utrzymuje. Życie. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadku
Facet ma Zaj***ebany obowiązek łożyć na dzieci do ukończenia 25 roku życia jeśli się uczą. To matka musi udowodnić, że dziecko pobiera naukę a nie zarobkuje. Jeśli dziecko jest w stanie samo się utrzymać to ojciec może złożyć do sądu rodzinnego wniosek o zaprzestanie płacenia alimentów. Byli płacą matkom, przez lata. Kobiety przestają rozróżniać co jest dla dzieci a co dla nich. Zakłdają nowe rodziny i myślą, że tak ma być. Nowy m ąż ma si ę zajmować, łożyć itp. Stary płacić. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zlot
[zgłoś do usunięcia] asdfghjkjl Nie pracowala leniwa suka i jeszcze do tego nie umiala chlopa przy sobie utrzymac. Pewnie sedziala w domu i nic nie robila i mial jej dosc to zostawil a teraz placze. Do lapaty leniwa gnido a nie pieniadze krasc. Na dziecko tak niech placi i 10000 zl. Ale powinna sie rozliczac z kazdego rachunku O jaka kultura. Co, męzuś ci za mało za seks płaci i chcesz eks od kasy odciąć? Idąc z nim do wyra, liczyłaś na większe profity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież to facet pisze
wyobraża sobie , jak jeździcie po jego byłej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie można
musisz być niezdolna do pracy-z jakichkolwiek powodów-chociażby pogmatwały ci się zmysły po rozstaniu i będzie cię musiał utrzymywać do końca życia-w zależności od jego zarobków,a na dziecko ile uważasz,sąd albo się zgodzi albo nie-też w zależności od zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze facet to piszee
oczywiście, ze facet to pisze na wzor byłych zon "wyciągnijmy z nich jak najwięcej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj
raz dupe wypiela i mysli ze sie ustawila do konca zycia.Do roboty suko paskudna.Jebac sie umiesz,zarabiac juz nie.Zostan kurwa,nie musisz uzywac mozgu.Specjalistka od robienia lodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×