Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotnysam

Jak trudno znaleźć właściwą osobę

Polecane posty

Czym ten świat sie kieruje? Jakie cechy biorą pod uwagę osoby szukające partnera. Wiele osób żyje z bagażem doświadczeń, z czymś z czym niejednokrotnie nie może sobie poradzić a jednak wiele decyduje sie spróbować kolejnego związku. Zawsze byłem spokojną osobą nie nadużywającą alkoholu, lubiącą zabawę w dobrym tego słowa znaczeniu, nigdy alkohol nie pomagał mi sie rozluźnić. Zawsze pracowity, dobry, pomagający innym. Niestety te wartości nie są aż tak uznawane. Z perspektywie czasu jestem nadal samotny fakt już nie sam bo samotnie wychowuję dziecko. Nie szukam na siłę bo nie mam aż tyle czasu by spotykać się na randkach kosztem dziecka i tutaj pewno temat sie zamyka. Ktoś zapyta jak można sie poznać skoro rzadko można sie spotkać. Zawsze można rozmawiać telefonicznie czy na skype. Gdyby obydwie osoby chciały to nie ma rzeczy niemożliwych. Pani może mieć dziecko lub dzieci one nie są problemem tylko czymś najlepszym co nam może dać los. Jeśli zechce ktoś napisać to będzie miło podaje mail samotnyon@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozni ludzie roznych rzeczy szukaja. Ja szukalam madrego intelektualnie i dojrzalego emocjonalnie faceta, ktory nie bylby duzo starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znalazłaś taką osobę Wiele kobiet pisze że szuka partnera w zbliżonym wieku i z bliskich okolic a w trakcie dialogu wychodzi na to że była z kimś takim i okazał się najgorszym draniem Czasami trzeba poznać by kogoś oceniać ze względu na wiek czy odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak strasznie ciezko poznac kogos Niestety ,jak jestes miła i z fajną osobowoscia to faceci olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnysam
to zależy kogo szukasz Nie wszyscy są tacy jak piszesz Napisz więcej o sobie Możesz pisać na mail samotnyon@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj o samotności na ffl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraź się, ale to jest naiwne podejście, jak większości osób samotnych. Tu na tym portalu i wszędzie, gdzie można spotkać samotnych. Dla zrozumienia o co mi chodzi porównałbym to z osobą otyłą, która chce być szczupła i już. Nie interesuje ją żadna droga likwidacji tuszy, tylko chce być szczupła, bo wtedy problem jej zniknie. A przecież żeby schudnąć trzeba zastosować dietę, ćwiczenia itp. Trochę podobnie jest z samotnością. Proponuję ten temat na ffl, a kto będzie na nim pisał? Najczęściej ludzie samotni. Poznając swoje poglądy, wymieniając się opiniami, być może ktoś się do kogoś dopasuje. Niestety wszyscy myślą jak ty. Musiałbym do każdego tak pisać. Dlatego nie licząc cudów samotni są latami samotni. Piszę te słowa nie tylko do ciebie, ale do wszystkich, którzy tak myślą jak ty i chcą kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×