Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilakamila

Nowa zona !swirus wszechczasow!!!!!!!

Polecane posty

Gość kamilakamila

Mam dosc tej baby!!Wykancza mnie ,ciagle cos jej nie pasuje!! A to za czesto byly dzieci odwiedza,albo za dlugo sa u nich,albo jeszcze milion powodow do tego zeby dzwonic do mnie i robic awantury!!! P cholere sie pytam??Niech z mezulkiem sie dogaduje,ja nie mam o czym z nia rozmawiac!!Wiem,ze nie wszystkie kobiety maja siano w glowie..dlaczego ten babsztyl mi napsul juz tyle nerww??ochhhhhh jak ja jej nie znosze!!!!!!!!!!!Wtraca sie do wszystkiego a madra ze hohoho:) Ostatnio zadzwonila aby mnie powiadomic,ze alimenty beda zmiejszone:):)hahahah rozbawila mnie do lez:)PSytalam bylego czy uwaza,ze za duzo placi,stwierdzil,ze nie sadzi i nie mowil nikomu w ten sposobi wogle oczy mu wyszly z orbit i zapytal o co mi chodzi??To mu powiedzialm,zeby przekazal zonusie zeby nie dzwonila do mnie i nie klamala bo sie osmiesza..glupia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki prosty sposób.... nie odbierać telefonów? To obca kobieta z którą nic cię nie łączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakamila
Ok masz racje nie odbieraz telefonu ale ona dzwoni na domowy!!nie ma nr mojej komorki..o to by sie dzialo dopiero!!A telefonu nie zablokuje w domu bo potrzebny jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaw84
wykup identyfikacje numerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrfontacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilakamila
wiesz co mysmy z mezem mieli kłopot z jego ex. tez wydzwaniała, zazwyczaj żeby straszyc. Kupilimsy nowy telefon z ekranem, opcja numer przychodzacy i byłopo kłopocie.ale dorwała sie do kompa, czyli gg. Zjechałam ja jak psa, bo ilez mozna spokojnie mowic zeby sie w koncu odwaliła.Dopiero jak ja nastarszyłam ze pojde na policje to dała sobie siana. Takze widzisz i ex i next potrafia byc upierdliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj. Wyjdź z założenia że te telefony, kłamstwa i pretensje to jedyne co Ci zrobić może (bo co innego) i po prostu ją olewaj. Ona robi wrzask że jej mąż za długo u dzieci siedzi, Ty spokojnie odpowiadasz „tak sądzisz?” i odkładasz słuchawkę. Ona się czepia wychowania dzieci, Ty odpowiadasz „tak uważasz?” i odkładasz słuchawkę. Dzwoni powtórnie, mówisz „przed chwilą rozmawiałyśmy” i odkładasz słuchawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej jaj proszę bardzo
nie doradzaj takiego spokojnego odkładania słuchawki błękitna... ja tak robiłam i nowa się jeszcze bardziej wściekała kiedyś też przybiegła do mnie i narobiła rabanu z kopaniem w drzwi, że niby eks jest u dziecka za długo, wpuściłam ją (teraz bym tego nie zrobiła), obleciała mieszkanie , zwyzywała mnie i poleciała sąsiedzi się tylko dziwili, a najlepsze jest to, że gdy eks do niej odszedł, to ja nic nie walczyłam, nie wrzeszczałam, przepłakałam kilka miesięcy po cichu po kątach teraz mam już nowy związek, a jej wrzaski nagrałam, powiadomiłam też policję... sprawy nie ma... ale chociaż mam już spokój Trzeba zgłaszać takie sprawy na policję jako nękanie i to w obie strony, nie piszę czy nowa czy stara, ale nie ma sensu dawać się szykanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakamila
Dzieki dziewczyny za rady.JA juz czasem boje sie z domu wyjsc..skad mam wiedziec co tym razem ta kobieta wymysli??Dzis rano dzwonila..znowu i powiedzialam jej,ze jesli bedzie dalej nekac mnie i moje dzieci to zawiadomie policje bo ile mozna to znosic?? Jeszcze przyjdzie jej do glowy zeby mnie w pracy nachodzic.Tylko czy policja tu cos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja03
mialam podobny przypadek w wakacje moj byly maz byl z wariatko kiedy przestał sie z nia widywac on sobie ubzdurała ze on wrocil do mnie-wydzwaniala na domowy , na komorke pisala takie smsy ze na komedzie miejskie policji w sopocie -( specjalnie pisze gdzie bo moze kogos jeszcze tez nekala , a ta osoba tego nie zglosila) pani nie mogla uwierzyc ze takie rzeczy mozna pisac do kogos kogo sie nie zna. a teraz jest spokoj , ale trzeba uwazac z kim sie zadajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej jaj proszę bardzo
tak... bo odwiedzi ją dzielnicowy, przprowadzi rozmowę, może to są postrzyma możesz też ja ubiec, gdy zadzwoni powiedzieć, że nagrywasz wszystko i przekazesz to na policję... a także powiadomisz jej rodzinę i pracodawcę, że Cię nęka, że powinna się leczyć... to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakamila
Jutro mam wolne to moze pofatyguje sie na policje,zeby to zalatwic.Kurcze w zyciu nie mialam takich akcji:)Nawet jak z bylym sie rozwodzilam to bylo szybko i konkretnie bez zbednych przykrosci. Jeden tekst jego zony byl mocny.Powiedziala mi,ze byly planuje uprowadzic dziecko i razem w 3 maja uciec z kraju..matko!!Oczywisc ie odrazu telefon do eksa i pytam co jest grane???? Okazalo sie nieprawda.Nie mam bladego pojecia jak sie im uklada,ale ta kobieta doprowadza mnie do nerwicy..teraz byly zawsze juz przyjezdza do dzieci bo ja sie boje,ze ta wariatka wymysli cos strasznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakamila
Bylam dzis na komendzie,mysle,ze sparawa bedzie zalatwiona.Pan ,z ktorym rozmawialam powiedzial,ze powinno poskutkowac.Dzielnicowy ma do niej pojsc i ja postraszyc..a raczej uswiadomic,ze to co robi podlega pod paragraf.Wiec czekam. Ona juz wie,ze ja bylam na policji,wie byly i cala rodzina.Wolalam sie ubezpieczyc bo z tym czlwoiekiem nigdy nic niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×