Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarzyna42

Sprawa rozwodowa, co dalej?

Polecane posty

Cześć dziewczyny, postanowiliśmy z mężem się rozejść, gdyż żadna ze stron nie przejawia żadnych uczuć do drugiej osoby. Nie ma sensu dalej ciągnąć tego związku i zdecydowaliśmy się na rozwód. Tutaj prośba do Was żeby wypowiedziały się osoby, które mają coś takiego za sobą. Jak to u Was wyglądało. PS. Możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata do spraw rozwodowych, najlepiej na terenie Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego adwokata. Ma głupie spamerki - to i sam pewnie kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ma konfliktu i oboje się na rozwód zgadzacie - to po kiego czorta wam prawnik i dodatkowe koszty? wzorów pozwów jest w necie bez liku, ważne tylko żeby napisać, że ustały wszelkie więzi - uczuciowa, fizyczna, gospodarcza. Chyba, że są dzieci i macie problem z dogadaniem szczegółów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam niedawno sprawę rozwodową i moja kancelaria bardzo dobrze sobie poradziła. Wiec mogę polecić kancelarie Kancelaria Ultimatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenaa
Ja przechodziłam przez sprawę rozwodową była trudna ale się skończyła. Oczywiście miałam moim zdaniem dobrego prawnika z Kancelaria Ultimatum. Wszystko mi wyjaśnił ile to będzie trwało itd. Jestem zadowolona z jego kompetencji do sprawy i podejścia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka dobrej kancelarii to polecam Kancelaria Ultimum. Moja sprawa została mi wytłumaczona i wszystko dobrze przebiegała. Kontakt też dobry jeśli ktoś chce wiedzieć. Po za tym wszystko wytłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kancelaria nie musi wklejać spamu co 2 dni!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×