Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmigdalkowa mama

Unikanie odsiadki za dług w funduszu alimentacyjnym

Polecane posty

Gość gośćmigdalkowa mama

Do jakich sztuczek uciekają wasi byli /byłe by uniknac odsiadki?Od jakiej kwoty jest odsiadka ?bo coś mi się wydaje że tak jest w moim przypadku,nagle dziwnym trafem moje dziecko chce zamieszkac u ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmigdalkowa mama
A może mi się wydaje,już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pytac obcych to pogadaj ze swym dzieckiem! Jaka z Ciebie matka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ta odsiadka czyli utrzymywanie tego kogos to tez z naszych podatków! Wynika,że to chwyt pijarowy p.Ziobro,że wzięli się niby za coś.To wszystko pic pod przyszly elektorat. A wcześniej dodać FA,który też utrzymujemy my,pracujacy. Wniosek,że system nadal jest słaby i niewydolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej temat przez trolla założony a wy łykacie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne przez kogo zalozony temat,bo -niestety-realny.Nie chce bulic z podatkow za ojca który kombinuje w sprawie alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były mąż załatwił sobie rentę z tytułu niezdolności do pracy, na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsiadka to tylko teoretycznie, znam pełno niepłacących tatusiów,a żaden jeszcze nie siedzi. FA to jakieś kpiny. Wystarczy, ze matka zarabia najniższa i już się na niego nie załapie, bo od 10 lat próg się nie zmienił! W efekcie matka zostaje ze wszystkim sama, a tatuś jest bezkarny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FA powinno być zrekonstruowane.Nie dość,ze pracujący-podatnicy go utrzymują,to rzeczywiście jest fikcyjny,bo nie trafia do tych samotnych matek,ktore pracują a do (nigdy?) niepracujących. A facet i tak bezkarnie "się buja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmigdalkowa mama
I tu się z wami zgodzę...to nie żadne kpiny tylko życie :(ja jako matka wszystko a ojciec ma wyj...ane i tak sobie żyje jako super weekendowy tatuś kombinator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmigdalkowa mama
A mnie się wydaje że on sobie ułożył plan...weźmie starszą córkę do siebie (16l)to go nie wsadzą,uniknie dalszego płacenia na nią troskliwy tato na wszystko pozwala ja jestem wrogiem bo chcę by się uczyla i żyła jak każdy nastolatka.Nie obrażając mężczyzn ale mnie trafił się idiota do potęgi.A najgorsze jest to że robi świadomie lub nie, krzywdę dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×