Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velka86

AVATAR - Widzieliście już?

Polecane posty

Gość Byłam w sobotę
Byłam w sobote i obejrzałam w 3D. Rzeczywiście, film niesamowity. Orginalny wątek i efekty specjalne. Było watro pójść. Zachęcam wszystkich do obejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widziałam tego filmu ale szybko muszę to zmienić. słyszałam mnóstwo pochlebnych opinii na jego temat- coś w tym musi być. Odczekam tylko te tłumy, bo lubię siedzieć w sali kinowej, w której jest mało osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia swojego misia
widziałam, tez jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeloo71
świetny film, chce iść drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Oj taaaaaaaaaa, widziałam! Niesamowity film. Pełen emocji, świetnych efektów specjalnych i wrażeń zmysłowych. Też bym chętnie obejrzeała go po raz kolejny, ale dopiero za jakiś czas, gdy ochłonę z zachwytu, jaki ten film wczoraj we mnie rozbudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 100
wróciłam właśnie z kina...chyba pójdę jeszcze raz na ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno udany
ale wole rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam wczoraj film jest boski:) przyznam sie do tego co autorka ,ze juz przeszperalam google w poszukiwaniu jakiejs zajebistej tapety i zdjec z tego filmu:) Kraina Pandory jest przepiekna:)Po prostu bajka pomysl super:) chyba wybiore sie jeszcze raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie nie podobał
nie lubię takich bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam 2 razy
Świetny film, tym którym nie udało się dostrzec piękna i mądrości przekazu bardzo współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowicie sztampowa i mało odkrywcza ta mądrość przekazu, nie uważasz? coś na kształt back to the roots, zgubności ślepej wiary w technikę i postęp, natura i miłość oczywiście- jakże to nieoczywiste i dziewicze a piękno... niektórych urzekają sztucznie wytworzone roślinki i zwierzaczki, innych ruszy dobra poezja dla mnie przereklamowany drogi gniot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyttg
ten film to z napisami czy dubbing? Tak sobie myslę, że skoro jestem krótkowidzem, to będę miała problem z czytaniem bez okularów...a te specjalne do 3D jeszcze pogorszą sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka69
gdzie lepiej isc na 3D to multikina czy cinema city?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie podobał mi się ten film. Zwłaszcza dzungla Pandora i różne stworzonka w powietrzu i pod wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaononi
Hmmm... Poszliśmy na ten film z bardzo pozytywnym nastawieniem, a wyszliśmy z kina średnio zadowoleni. Efekty specjalne faktycznie mogą zachwycać, szczególnie w 3D, ale sama fabuła... powiedzmy, ze dość sztampowa, przewidywalna i zdecydowanie za dużo niepotrzebnych dłużyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film totalnie beznadziejny, dla ludzi, którzy zachwycają się komputerowymi obrazkami, bez głębi psychologicznej a o poziomie aktorstwa nie wspomnę, film zrobiony tylko dla pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×