Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domowy Ninja Anna Karczewska

Polecane posty

Gość gość

Drogie dziewczyny. Nie dajcie się krzywdzić przez mężczyzn!!! Reagujcie! Kobiety przechodzą piekło z tzw. "damskim bokserem" lub psycholem który znęca się na nimi i dziećmi psychicznie. Jeżeli macie ten problem - REAGUJCIE NATYCHMIAST!!! NIE CZEKAJCIE!!! Polskie prawo nie jest prawem dla porządnych i pokrzywdzonych kobiet! Jest prawem stworzonym dla ich katów - oprawców! Przykładowo - mężczyzna w zimę wyrzuca kobietę z domu ona zabiera dziecko, zgłasza to policji po kilku dniach ojciec dziecka uprowadza je ze szkoły czy przedszkola i co? Jakie jest prawo dla pokrzywdzonej matki która od narodzin siedzi z dzieckiem 24 h / dobę opiekując się nim - BEZSILNE! Prawo przysługuje w 50% matce jak i w 50% ojcu dziecka. Matka nie może z domu oprawcy zabrać swojego dziecka. Przed nią jest długa droga gehenny czyli rozłąki z jej małym światełkiem gdyż pierw musi złożyć papiery do sądu a to trwa! Dziewczyny zanim to Was spotka zareagujcie wcześniej! Najlepszym przykładem jest pani Anna Karczewska która to przeżyła na własnej skórze i o niej jest książka "Domowy ninja"-wywiad rzeka z ofiarą domowego ninja, zwykłego kata, który chciał być panem. Poczytajcie o przemocy która jest ukrywana przez kobiety - dlaczego? Nie wiem może się wstydzą, może jeszcze kochają swoich oprawców, a może się boją.... Dziewczyny nie bójcie się na przemoc trzeba reagować i kategorycznie mówić NIE!!!! Nie wolno chronić katów! dlaczego? bo oni nigdy się nie zmienią i będą nadal krzywdzić czy Was, czy dzieci, czy inne kobiety!!! REAGUJCIE! Dla pokrzywdzonych podaję linka do strony gdzie wszystko znajdziecie http://www.wywiadrzeka.pl/ Nie stójmy obok obojętni! pomóżmy pokrzywdzonym! Jeżeli słyszycie odgłosy za ścianą gdy mężczyzna się znęca nad kobietą lub dziećmi - postarajmy się pomóc! Może kobieta w końcu ujrzy światło w tunelu... POMAGAJMY po to mamy serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele kobiet boryka się z problemem przemocy w rodzinie ale wstydzą się o tym głośno mówić. Nie wiem czemu to wstyd i temat tabu.... dlaczego ludzie swą tacy nieczuli i nie pomagają innym dlaczego tylko bierzemy a nic nie dajemy.... czemu straciliśmy swoje człowieczeństwo! pomogajmy i reagujmy na przemoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , Chciałem Was przeprosić Panie. Współczuję wszystkim ofiarom .Też stosowałem przemoc wobec mojej aktualnej Żony. Zwróciłem się do Boga o pomoc i Bóg mi pomógł. Poprzez księdza i jego modlitwę Bóg przemienił mnie całkowicie. Uwolnił mnie od uzależnień.Dzisiaj kocham moją Żonę i nie wyobrażam sobie krzywdzenia jej. Samemu nie poradziłbym sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×