Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terrarum

Horror, ale nie o wampirach

Polecane posty

Czy możecie polecić jakąś dobrą książkę, która będzie horrorem. Ale nie chcę książeczek o wampirach. Mogą być inne istoty paranormalne byle nie wampiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na pewno książki Kinga Ci polecam. Na przykład „Sklepik z marzeniami, którego właściciel jest diabłem, szatanem mamiącym i skłócającym wszystkich mieszkańców. To jak samospełniająca się przepowiednia, bo ludzie sami doprowadzają się to takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nowa książka Żulczyka „Zmorojewo? To tekst z pogranicza horroru, fantastyki i powieści przygodowej. A istotami, które są w tej powieści nadzwyczajne są postacie, które kiedyś byli ludźmi, teraz są potworami, żarłaczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz? Zbyt dużo się ich ostatnio wszędzie namnożyło, to pewnie dlatego;) Sama już jestem uprzedzona po tej całej zmierzchomanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas2852
james herbert - nawiedzony świetna ksiązka o zjawiskach paranormalnych...gwarantuje zero wampirów :)...musisz ją przeczytać !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam ich po prostu dość. Dzięki za tytuły:) Przejrzę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeginik
O Zmorojewie nie słyszałam, ale jeśli chodzi o Kinga to można przebierać i wybierać jak chcieć:) Fajne też są Czarownice z Salem no i może cykl o czarownicach niejakiej Anne Rice (tak, tak, to ta od wampirów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeginik specjalizuje się w czarownicach. To ja może jeszcze coś o duchach podrzucę: "pociąg upiorów" Bentley'a Little

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeginik
każdy się specjalizuje w tym, w czym może;) Dobra wiedźma nie jest zła i dodam jeszcze Wiedźmę z Wilżyńskiej doliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedźmy, czarownice, baby jagi i im podobne jak najbardziej przyjmuje... pod warunkiem, ze nie są w żadnych konszachtach z krwiopijcami, których tak mam dosyć ;) Z chęcią przejrzę tytuły podesłane przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o nim nie słyszałam, choć horrory bardzo lubię... Można coś więcej, wiewiórko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja slyszalam duzo o Zulczyku- jest chyba cenionym pisarzem polskiego fantasy. ? Co to to "Zmorojewo"? Poprosze o recenzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spath
"Zmorojewo" ma rzeczywiście elementy fantasy. Ale to głównie powieść przygodowa i horror w jednym. Niby skierowana do młodzieży, ale...ale jest takie, że jak już są te straszne wątki to naprawdę robią wrażenie. Książka jest takim miksem kulturowym, autor czerpie trochę z dawnej kultury trochę z obecnej- całą akcję umiejscawia na naszej Warmii. Dobrego klimatu temu tytułowi nie można odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×