Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość n...7

SDM - czy ktos słyszał lubi?

Polecane posty

Gość n...7

O SDMie usłyszałem kilka lat temu od tamtego czasu chodzą za mną całe życie.. Bywa, że nie słucham ich przez rok a bywa, że codziennie. Ale nie znam nikogo z mojego otoczenia kto by ich znał lub słuchał. Czy rzeczywiście jest tak mało wrażliwych ludzi na świecie? Jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja słucham
od jakichśj 20 lat :-) no, może kilkunastu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n...7
super;) a skad jestes i kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczadzkianioł
Znam od 18 lat :) I bardzo lubię. W ubiegłym roku byłam na koncercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n...7
fajnie ze ktos jeszcze jest ;) ja z mojego otoczenia nie znam nikogo...kiedy znałem 2 osoby zajebiscie ludzie...niestety zycie, kontakt się urwał ;)...skad jestescie i kim jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczadzkianioł
Mieszkam w Łomży, jestem nauczycielką :) SDM poznałam dzięki mojemu chłopakowi, dziś już mężowi. Polubiłam ten niepowtarzalny klimat piosenek Starego Dobrego Małżeństwa. Właściwie to już dość dawno ich nie słuchałam, ale chyba zaraz coś sobie włączę :) Narobiłeś mi chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n...7
ja poznałem sdm gdy jeszce nie byłem zonaty, wlasciwie to taka pierwsza milosc mnie z nia zapoznala dzis juz mam wspaniała zone ;) 10 kwietnia grają w łodzi;) nie słuchałem ich od ponad roku :) uwielbiam najbardziej cd live in lowicz. Jestem z łodzi, Maja swoj klimat i sa wrazliwi to najwazniejsze;) fajnie ze moge porozmawiac z kims wiecej kto ich zna;) A czemu akurat SDM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczadzkianioł
Czemu SDM? Tu chyba chodzi o tę szczególną wrażliwość duszy. SDM to muzyka nie dla wszystkich. To tak jak z wakacyjnym wypoczynkiem: jedni lubią wylegiwać się na nadmorskiej plaży czy nad basenem w Tunezji, a inni kochają góry, wędrówki, widoki zapierające dech w piersiach. Chyba nietrudno odgadnąć, do której kategorii należę. Znam kilka osób, które słuchają SDM-u. I chyba nam wszystkim to samo w duszy gra :) Chociaż ponoć ja to w ogóle dziwna jestem :) Tak usłyszałam od dwóch starszych koleżanek. A dlaczego? Bo mam 33 lata i lubię też polską muzykę z lat 60-tych, 70-tych. Taka jakaś sentymentalna jestem, choć to przecież nie moje czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SDM-u słuchałam już w podstawówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n...7
Musisz miec niesamowite szczescie ze masz takich znajomych :) Ja bym chciał miec jednego przyjaciela:) ktory zrozumial mniej wiecej co mi w duszy gra...A sdm swoja droga niesamowicie rrozpala pewien ogien w duszy. To muzyka dla wrazliwych ludzi ktorzy potrafia sensownie zyc:) Masz dużo przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często mam nawroty na nich, pojedyncze zwroty na stałe weszły do mojego codziennego słownika - bardzo ich lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fru i sru
...ja słuchalam na studiach sdm i muzyki w takim klimacie,nie wiem jak jest teraz ale wtedy takie nurty były popularne w okreslonych kręgach głównie studentów filologii polskiej.Lubię utwór Tango Triste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne czasy....licealne
w domu, na ognisku- gitara "czerwona", glos zdarty slucham do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×