Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

TOP TEN, czyli 10 waszych ulubionych filmów

Polecane posty

Myślę, że to dobry pomysł aby każdy wypisał tutaj 10 swoich ulubionych dotychczas filmów. Kolejność może byc przypadkowa. No więc moje top ten: 1. Kwiat pustyni 2. Tylko razem z córką 3. Biała Masajka 4. Stay Alive 5. Uprowadzona 6. Bezpańskie psy 7. Zielona Mila 8. Borat 9. The Uninvited 10. Księzniczka i żołnierz Mam jeszcze kilka innych no, ale jak 10 to 10:) Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stworzeni dla siebie 50 pierwszych randek Kwiat pustyni Szkola uczuc teksanska Masakra pila motorowa czy jakos tak to szlo:) titanic pozyczony narzeczony you again dziewczyna z windy amerykanskie ciacho moglabym dalej pisac ale tylko o 10 mowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. von trier: antychryst, melancholia, dogville, 2. lynch: inland empire, dzikość serca, głowa do wycierania, blue velvet 3. bergman: persona, szepty i krzyki 4. fellini: osiem i pół, la dolce vita 5. pianistka 6. oczy szeroko zamknięte 7. całkowite zaćmienie 8. ostatnie tango w paryżu 9. nakarmiź kruki 10. farinelli ostatni kastrat mam ich dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawolta tak
Imie Rozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawolta tak
The Game, Ususal Suspects, Zielona Mila, Ojciec Chrzestny.... oj duzo tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawolta tak
K-Pax...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaxen
1. Skazani na Shawshank 2. Waleczne serce 3.Podziemny krąg 4. Pulp fiction 5. Kino Paradiso 6.Władca Pierścieni 7. Dwunastu gniewnych ludzi 8. Dobry, zły, brzydki 9. Betty Blue 10. Zagraj to jeszcze raz, Sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejność czyto przypadkowa: 1.Pulp Fiction 2.Fight Club 3.Efekt Motyla 4.Arizona Dream 5.Skazani na Shawshank 6.Las Vegas Parano 7.Infiltracja 8.Dzień Świra 9.Edward Nożycoręki 10.Clerks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejność czyto przypadkowa: 1.Pulp Fiction 2.Fight Club 3.Efekt Motyla 4.Arizona Dream 5.Skazani na Shawshank 6.Las Vegas Parano 7.Infiltracja 8.Dzień Świra 9.Edward Nożycoręki 10.Clerks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejność czyto przypadkowa: 1.Pulp Fiction 2.Fight Club 3.Efekt Motyla 4.Arizona Dream 5.Skazani na Shawshank 6.Las Vegas Parano 7.Infiltracja 8.Dzień Świra 9.Edward Nożycoręki 10.Clerks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi2805
1. Pamiętnik 2. Dom nad jeziorem 3. Kolor purpury 4. My name is Khan 5. Bez mojej zgody 6. Żona podróżnika w czasie 7.Good bye Lenin 8. Pokuta 9. A lot like love 10. Lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×