Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danae19

znak zodiaku

Polecane posty

hej. moj chlopak jak i ja nie jestesmy w stanie stwierdzic jakim jest znakiem zodaiku. urodzil sie 20.01.90 i raz jest koziorozcem a raz wodnikiem... moze wy wiecie jak to jest naprawde... z gory dziekuje za kazda odpowiedz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jest koziorożcem
to znak ludzi urodzonych 22 grudnia - 20 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tylko ze na niektorych forach pisza ze wodnik rozpoczyna sie od 20.01 a na innych ze koziorozec trwa do 20.01 dlatego mamy metlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh dobre:D
wodnik jest od 21.01, czyli jest koziorozcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrologowa
Trzeba znać godzinę urodzenia. Polecam stronkę www.astro.com - jest po angielsku i w innych językach. Wpiszesz swoją datę , miejsce i godzinę urodzenia i już wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrologowa
Nie ma sprawy :) Odnalazłaś się na tej stronie? Kim Twój chłopak jest ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnalazlam sie tam bez zadnych klopotow ;) no wiec dowiedzielismy sie ze jest wodnikiem ^^ stronka jest naprawde fajna i nawet ja o swoim znaku sie tez duzo dowiedzialam. jeszcze raz dziekuje ;* gdy nie ty to chyba nigdy bysmy sie prawdy nie dowiedzieli... w sumie to ja bo jemu tak na tym nie zalezalo ;) dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrologowa
Bo kobiety są bardziej ciekawskie i dociekliwe w różnych sprawach :D ;) Też tam zaglądam czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kobieta lubi wiedziec... no moj to twierdzi ze po co mi to bylo sie dowiadywac czy on jest tym czy tym jak on w to i tak nie wierzy... no w sumie ja tez tak do konca nie wierze w horoskopy ale zawsze lubie poczytac i np jak na tej stronce co podalas sprawdzic czy nasze zodiaki do siebie pasuja... na tej stronce wyszlo ze nie zabardzo, i musimy sie starc zeby nam wyszlo, ale tak naprawde zawsze sie trzeba starac :) ale stronka naprawde fajna i duzo rzeczy o mnie w tym horoskopie sie sprawdza w zyciu codziennym... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×