Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_

Co zrobić ?

Polecane posty

Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_

Hej mam pytanie jestem z moim chlopakiem od niedawna bardzo Go kocham i On mnie tez , ale mam takie wrazenie ze zalezy mu na mnie coraz mniej. Wyglada to tak ze jak mnie zdobył to juz sie nie stara .Co zrobic zeby czasami to On wyszedł z inicjatywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to sie sypie
widzsiz ja mam ten sam problem.. bo mi się też tak wydaje.. moze ktos nam pomozE??? raz tylko miałam takie wrażenie ze jak udałam obrażona lekko i zła... to sie jescze bardziej postarał np. przy kombinowaniu durnych ale sam biletów do kina np.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManeR
A jak długo z nim jesteś? Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
oboje 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to sie sypie
ja jestem rok... i mówie takie rzeczy ale facet to prosta konstrukcja... Nie wiem co to za przesad ale taka lekko niedostpean go niby kusi tak?? wiadomo kazdy jest inyy hm.. 2 miesiące... u mnei nie było czegoś takiego.... ale po 2 miesiącach ja jescze traktowałam to z dystansem bo sie przejechałam wiele razy... cieszyłam się chwilą i cudownymi dniami kalkulowałam czas i nie spędzałam tak wiele... to wychodziło samo i jakos tak sie potoczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh oh
Wiesz... mój facet sobie odpuścił kwiatki i takie inne po 10 miesiącach ale podobno taki zwykły koles odpuszcza po pół roku... wiesz... albo on jest jeszcze bardziej zdegenerowany, albo jest zmęczony, albo przeszedł juz z Toba na porzadek dzienny albo Ty sobie to wyobraziłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to sie sypie
poza tym.... nie powiedziałam mu tego ze go kocham po 2 miesiącach... ważyłam słowa... swój czas.. nie oddawałam sie w całosci itd. nie wiem..hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
Nie raczej sobie nie "wyobraziłam"bo zazwyczaj z propozycja spotkania wychodze ja ? czy to moze oznaczac koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
Bardzo długo sie z nim spotykłam zanim zaczelismy byc para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to sie sypie
koniec>>> po porstu zrób na nim jakies test są stre chwyty typu z innego nr pisane.. czesc jestem ola bardzo mi sie poodbasz sru tu tu tu czy mogłabym sie z Toba spotkac??? hm?? jak zalezy to po co ma isc do OLi przeciez jest z Toba!;P:P niby to znają a tak naprawde sie temu poddaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh oh
hm... noto nie wiem... przypuszczam ze jakbys teraz z nim porozmawiała to by pomysłał że jesteś nachalna albo wiesz... tacy sa faceci... moze zacznij trochę grac na niedostępna albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
hm... trzeba bedzie cos wymyslec bo to juz staje sie uciązliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh oh
a TEN tWóJ CHłOPAK TO JAKI TYP FACETA? MOZESZ OPISAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to sie sypie
rozmowa to podstawa ale jak sie zniechęci ?? szczerosc chyba buduje prawdziwa miłosci i zaufanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
Rozmowa odpada bo albo zmienia temat albo "przesadzam" TYP: trudno mi okreslic jaki to typ faceta -romantyk -uparty zawsze musi wyjsc na jego nawet gdy nie ma racji -troche taki narcyzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh oh
o!:) to tak jak mój:) idento:) na takich nie ma sposobu:) oni okazuja uczice kiedy chcą, mówią o miłosci jak jest wg nich pora na to... albo trzeba się do takiego przyzwyczaić albo nietety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
chyba pozostaje mi wzbudzic w nim odrobine zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh oh
to chyba bedzie najlepsze wyjście:) a ja bym go nie sprawdzała chocby ze wzgledów moralnych:) ja bym się xle czyuła sprawdzając mojego chłoapaka... nikt z nas nie chce byc sparwdzany. Ale zazdrosc jak najbarzdziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku-Na pomoc-Help
Przeczytaj "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i Cie oświeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A_g_n_i_e_s_z_k_a_
no mam nadzieje ze pomoze a pozniej bede myslec co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×