Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _zara_

Czy iść na slub byłego męza?

Polecane posty

Gość _zara_

Pytanie jak w temacie. Dostałam zaproszenie pocztą, nawet nie miał odwagi dać mi go osobiście. Przecież mamy kontakt, widujemy się nawet często ze względu na dziecko. Zaznaczam że pani z którą wstąpi w związek małżeński była przyczyną naszego rozstania. Zastanawiam się jakby to miało wyglądać....sztuczny uśmiech i nieszczere życzenia. To nie tak że źle mu zyczę, przeciwnie jestem od dwóch lat w szczęśliwym związku. W zasadzie zaraz po tym jak sie rozstaliśmy ja też kogoś poznałam. chyba raczej nie pójdę, pewnie będę posądzona o małostkowość i brak klasy, ale po prostu nie potrafiłabym tamtej kobiecie składać szczerych zyczeń. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle e sama soboe odpowiedzi
as na swoje pytanie.Jesli mialabys sie zle czuć to po co isc?zeby ktos nie posadzil cie o brak klasy??bez sensu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zara_
no właśnie sie zastanawiałam po co dał mi zaproszenie. Przecież nawet nie jestesmy przyjaciółmi, i myslę że gdyby nie dziecko wcale nie mielibysmy kontaktu. Może chce żebym zaprowadziła na tę uroczystość naszego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle e sama soboe odpowiedzi
wiesz co ?ja wyslalbym kartke z podziekowaniem za zaproszenie i dopislabym ,ze niestety cos ci wypadlo i przyjsc nie mozesz.tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Uważam,że nie powinnaś,ze względu na siebie i ze względu na nich,oni tworzą nową rodzinę,to ich święto.Jej też będzie przykro,jej rodzinie też a ona nic nie zawiniła.Poza tym to będzie sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na pewno bym
nie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jumii
ty chyba żarty sobie stroisz. Kochance ma być przykro? ona niewinna? Przecież autorka wyra znie pisze, że ona rozwaliła ich malżeństwo i rodzinę. Takim sukom nigdy nie jest przykro bo nie są w stanie wspólodczuwać tego co robią innym. Gdyby mialy odrobinę empatii nie lazłyby w związek z zonatymi i nie rozwalały ich rodzin. Autorko widać Twój ex wciąż pogrywa na twoich emocjach. Gdyby mial odrobinę taktu pinformowałby Cię osobiści i nie stawiał w kłopotliwej sytuacj z zaproszeniem. Wyslij co najwyżej standartowe zyczenia i po krzyku Nie idż na ten slub bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęś ze śródmieścia
znaczy z byłym mężem masz stosunkowo dobre układy , a z tamtą pania nie ? To lepiej nie idź. Bo nie możesz od siebie wymagac szczerych życzeń dla niej , a nieszczerych nie warto składac. Wyslij kartkę , napisz , że dziękujesz za zaproszenie , niestety nie możesz przyjśćw tym terminie i życzysz udanej zabawy. I nie myśl już o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
To nie ma być ocena komu przykro,kto winny cz też nie tylko sam fakt ślubu,są po rozwodzie i nie ma się co żreć.Poza tym rodzina kochanki nic nie zawiniła więc nie ma co robić im przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×