Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nigdy nie chce miec dzieci

czy jest tu jakas dziewczyna...?

Polecane posty

Gość nigdy nie chce miec dzieci

ktora nie ma ochoty nigdy miec dzieci?? bo ja wlasnie jestem z tych osob ktore nie lubia dzieci i nie chca je posiadac. Juz przez to 2 razy zrywalem zareczyny bo jak dziewczyny dowiedzialy sie ze nie lubie dzieci to uwazaly mnie za nie calkiem normalnego faceta :( a ja po prostu nie chce i tyle...Czy dziewczyny tez nie przepadaja za maluchami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5463728910-
Ja nie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behf
Jakiś neurotyczny problemik z dzieciństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja też nie chcę mieć dzieci, po prostu uważam, że to nie dla mnie. Ale boję się, że mój chłopak może mnie przez to kiedyś zostawić:( bo on chce mieć chociaż jedno.... już z nim o tym rozmawiałam i powiedział, że jest w stanie z tego zrezygnować, ale chyba ma nadzieję, że to ja zmienię zdanie;) Na pewno znajdziesz dziewczynę, dla której to nie będzie problem, życzę duuuużo szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie chce miec dzieci
nie po prosty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5463728910-
No tak, jesteśmy psychiczni, bo nie chcemy mieć dzieci.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5463728910-
Już się przyzwyczaiłam, że ludzie mają mnie za nienormalną:O Rodzina jeszcze nie wie, chyba padną z wrażenia, jak im powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powatpiewająca
szczerze wątpię czy znajdziesz tu jakas dziewczynę...przecież to forum dla kobiet!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jedną z Was
Nie, nie jesteście psychiczni. Nie wiecie tylko o czym piszecie. Podejrzewacie tylko obowiązki - a nikt nie lubi obowiązków, każdy woli życie wesołe, bezstroskie, zabawne, lekkie, dla siebie. I to jest prawda, dobrze podejrzewacie - życie z dzieckiem to jest trud i obowiązek, całe życie zmienai się o 180 stopni i człowiek żyje już inaczej, nigdy nie dla siebie. Ale odkąd mam dziecko, nie zamieniłabym tamtego swojego kochanego beztrsokiego wesołego życia na to teraz. Na prawdę. Tez nie chciałam i nie wierzyłam , że to napiszę. Kiedy ktoś raz pokochał swoje dziecko, zobaczył, dotknął, powąchał, usłyszał, wzruszył się do głębi - to już wtedy wiesz, że inaczej bez dziecka byłoby mniej wartościowo, o coś ubożej. Ale tego nie da się zrozumieć, jeśli się nie doświadczy. Ja Was nie namawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsfs
a ja jestem jakaś pokręcona :) mi i tak źle i tak niedobrze Byłam z facetem który miał 2 dzieci z poprzedniego związki i mi zastrzegał że nigdy więcej żadnych dzieci, to odczuwałam smutek. Myslalam sobie - jak nasze życie będzie wyglądać na starość? Zostanę sama, będą smutne Wigilie, w samotności. Czułam się źle wiedząc że z nim mam wykluczoną możliwość bycia mamą. Potem zaś byłam z facetem który o niczym innym nie gadał jak o dzieciach. BArdzo chciał mieć, uważał że kobieta jest od tego by rodzić i on chce mieć liczną rodzinę. Stawiałam mu się, sciekałam, dochodziłam do wniosku że nigdy nie chcę mieć dzieci. Lubię spokój, ciszę, porządek, a mały dzieciak wszystko brudzi, śmieci, wrzeszczy, wciąż trzeba go mieć na oku. W obu przypadkach byłam niezadowolona. Więc chyba to czego potrzebuję to faceta który pogodzi się z moją decyzją. Ani nie będzie naciskał na dzieci, a nie nie powie że nigdy kategorycznie żadnych bachorów. Chyba muszę dorosnąć, bo na razie sobie nie wyobrażam mieć dzieci :O - prolem w tym że mam już 27 lat a instykntów macierzyńskich ni widu ni słychu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5463728910-
To miło że zmieniłaś zdanie. Jednak mi nie chodzi o obowiązki, zrezygnowanie z zabawy i takich tam. I nie jestem egoistką, lubię opiekować się innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurak
Myślę, że właśnie tu znajdzie pełno pozyjących na feministki małolat. Jeżeli nie przeszkadzają przekonania partnerki... Tylko co będzie jak sie moda zmieni i zaczną być modne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsfs
Tak szczerze to ja chyba chciałabym mieć dzieci. Chciałabym mieć rodzinę, ale dopiero po 40-tce. A wtedy wiadomo... są trudności. Teraz sobie tego za cholerę nie wyobrażam. Czasami przychodzi do mnie koleżanka z dzieckiem, 3 latkiem. Po godzinie mam go serdecznie dosyć i modlę się żeby sobie poszli. Lata toto, wrzeszczy, wszędzie zagląda, męczy moje zwierzęta, rozrzuca wszystko. A we mnie wzbudza się taka agresja że najchętniej bym go uderzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurak nie każdy musi być pozerem. Moja decyzja nie ma kompletnie nic wspólnego z tym co modne a co nie. Nie wyczuwam w sobie instynktu macieżyńskiego i tyle. Poza tym żal mi tych wszystkich dzieci w sierocińcach, rodzinach patologicznych itp nie chcę sprowadzać kolejnego na ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie chce miec dzieci
nie chce miec dzieci bo sa wkurzajace trzeba opiekowac sie nimi 24h/dobe i zero czasu dla siebie.. a ja jestem egoista cenie swoj o swoje wygody lubie spokoj i harmonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurak
A ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5463728910-
Ja mam prawie 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurak
Jeszcze Ci się 10 razy zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurak
To jest naturalna reakcja. Wasze matki w Waszym wieku były już matkami. Tego samego oczekują od Was. Nic dziwnego, ze na ciągłe dopytywanie odpowiadacie agresją i przekorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5463782910-
Raczej mi sie nie zmieni. Juz mam ukształtowany światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×