Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mi sie wydaje czy On cos do niej ma?

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chlopakiem juz 3 lata.Odkad pamietam, mowil o swojej kuzynce. Na poczatku nie mialam zadnych podejrzen, z czasem zaczelo mnie to meczyc,a ostatnio dowiedzialam sie od jego kuzyna o prawdziwej przyczynie zerwania kontaktu miedzy moim chlopakiem i ta kuzynka. Dalo mi o domyslenia i na powaznie zastanawiam sie co zrobic. Mam nadzieje, ze szczerze mi doradzicie, bo to dla mnie wazna sprawa, a nie mam nikogo kto moglby mi doradzic. Wszystko uklada mi sie w calosc ale mam nadzieje, ze sie myle.:o Moj chlopak jest czuly, oddany, wspanialy jednym slowem ale zdrady mu nie wybacze na 100%. Powiecie-niemozliwe. Owszem, mozliwe i to bardzo, bo niestety moj luby pochodzi z patologicznej rodziny, ma mala wiedze ogolna, jest po jakiejs podrzednej szkole i w jego rodzinie byl przypadek sparowania tak bliskich sobie ludzi..:o x Ta jego kuzynka miala z nim kiedys dosc dobry kontakt, choc rzadki a zerwali go ponad rok temu i z tego co sie dowiedzialam kazdy jego zwiazek rozlatywal sie wlasnie z jej powodu. On ciagle o niej gada. No moze nie tak caly czas ale bardzo czesto, prawie codziennie. Co kiedys robila, mowila, co u niej teraz-skas to wie (dodam, ze mowi niepytany a gdy zwroce mu uwage to puszcza to mimo uszu, czasami sie uspokoi ale na chwile). Dopiero dzis zobaczylam jej zdjecia i przez te 3 lata kilka razy zmieniala swoj wizerunek. Zawsze dziwilam sie, skad mu takie pomysly przychodza do glowy ale zawsze mial wymowki, dzis jestem prawie pewna ze inspirowal sie wlasnie nia. W tych samych miesiacach narzucal mi dokladnie taki sam wizerunek jaki ona wtedy miala. Byly to dosc duze zmiany, zazwyczaj calkiem zmieniala styl ubierania, fryzure, kolor wlosow, makijaze. Namawial mnie na studia w kierunku w ktorym ona studiowala. Ogolnie z urody jestem do niej bardzo podobna-ten sam ksztalt twarzy,usta,nos, figura. Za zadna swoja byla nie plakal, zaraz byla nowa ktora oczywiscie musiala byc podobna do jego kuzyneczki. Ta kuzynke traktowal jak swoja dziewczyne, robil jej sceny zazdrosci, kupowal prezenty, kleil sie,ponoc nawet jej powiedzial, ze chcialby z nia byc. Jej rodzice interweniowali i byla afera w rodzinie dlatego zerwali kontakt. Od tamtej pory czyli ponad rok on wciaz o niej gada jak nakrecony a gdyby jej tak nie znosil czy byla mu obojetna jak mowi to chyba by jej tak nie przezywal prawda ? Jeszcze jak ona zerwala z nim kontakt to wyladowal w szpitalu bo probowal sie powiesic. Mi nie powiedzial o tym, slyszalam zupelnie inna wersje. Ale ten jego kuzyn jest bardzo wiarygodny. Co sadzicie o jego zachowaniu?Przypadek, fascynacja? co to ma znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze rozwiniesz mysl , bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej uciekaj od tego chłopaka bo jest jakiś nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbował się powiesić i co? jak go odratowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz być zastępstwem/kopia kuzynki z która nie moze być, a która kocha i to jakas chora miłością skoro wieszał sie z tego powodu to z nim bądź nadal. Dziewczyno mam juz sporo lat i proponuje Ci ze szczerego serca spieprzaj jak najdalej dla własnego dobra i zdrowia psychicznego!!! Odetnij sie choćby nie wiem jak cieżko Ci było!!! Zasługujesz na kogoś kto bedzie kochał Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy piszesz o W?czyli to jednak prawda?;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm?chodzi o Annę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mial klucz do domu i go znalazl bo wczesniej wrocil z pracy. Czyli jednak jestes pewna uczucia do niej? omg;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ona ma imie na M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i uratował go!chwał Bogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on ogolnie jest dla mnie naprawde dobry. Bywa zazdrosny ale bez przesady.Jest czuly,opiekunczy,romantyczny ale jak trzeba to tez potrafi swoje pokazac ,obronic.Duzo kolezanek mi go zazdrosci, ale nie dlatego z nim jestem.Po prostu go kocham za to jaki jest ,ma opinie dobrego czlowieka,pracownika i przyjaciela.Dalabym sobie reke uciac ze kocha mnie najmocniej na swiecie do wczoraj, dzis nie jestem tego taka pewna, jak zobaczylam te zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz ty podszywie poznałam Po,,Dałabym sobie rekę uciąć''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i to nie przez nią chciał się powiesić.Jak to dobrze że żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam szczegolow,slyszalam ogolnie ze ten brat z ktorym wynajmowal dom mial wrocic nastepnego dnia a do domu juz nie zajezdzac ale skonczyl wczesniej no i potem wiadomo pogotowie ,w ostatniej chwili go odratowali,to ponoc byl cud,nie watpie u blizniakow moga sie zdarzac takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypisujcie glupot nie mam humoru do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam wczoraj zdjecia tej dziewczyny..ich kuzynki. Po raz pierwszy w zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dzis nie zasne... :( tak mi zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Niego;-Jeśli tu Jesteś ,zobacz sens życia w moich oczach'' raz jeszcze zobacz że ja w Twoich widziałam to samo i nigdy więcej już tego nie rób! słyszysz? nigdy! bo wtedy ja zrobię to samo .Nie wyobrażam sobie że mogło by Cię zabraknąć.Jesteś sensem mojego istnienia,nadal bardzo Cię kocham. Wybacz autorko ale to ja byłam powodem tego że to zrobił;-(proszę pilnuj go i dbaj o Niego bardzo bo jest tego wart jak nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co o niej mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się stało w dzień czy w nocy?co mówił po tym wszystkim że dlaczego to zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to jednak prawda że chciał to zrobić;-(nie zasnę dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat nie dotyczy zadnej z was, bo ona aktualnie na 100% nie siedzi w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o wiecej opinii ;) nie spalam dzis cala noc jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie spałaś ? co On teraz robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest w pracy a ta kuzynka w szpitalu po wypadku. Po pracy pewnie do niej pojdzie, ja dzis zostalam w domu. Nie spalam bo nie wiem co robic, drecza mnie te mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×