Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda kobitka

Czy mozliwy jest związek 17latki z 30 latkiem?

Polecane posty

Gość mloda kobitka

Czy takiemu facetowi to zalezy tylko na przeleceniu młodej czy rzeczywiscie moze sie w takiej młodej zakochac ? mnie cos takiego "spotkało" ale nie potrafie uwierzyc ze on cos czuje do mnie :/ Dodam ze mam w rodzinie podobną roznice wiekową i wujostwo zyje razem juz ponad 10 lat razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw sprawdź
czy nie ma żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobitka
Mowi ze jest rozwodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw sprawdź
taaak, a potem powie że go była żona sprawdza i nagabuje. Miej mimo wszystko ograniczone zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobitka
A jak mam to sprawdzic ? Mieszka ode mnie 20 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw sprawdź
oj, to daję sobie "głowę uciąć" że szuka kochanicy. On przyjeżdża do Twojego miasta służbowo? jak wyglądają Wasze kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobitka
Nie sluzbowo. Poznalismy sie na dyskotece. Pozniej spotkalismy za tydzien znowu na dyskotece. Przez ten czas kontakt telefoniczny. Pozniej przyjechał do mojego miasta w przerwie na obiad, poźniej wspolny wieczor, ostatnio bylismy tydzien temu razem na pizzy. Jest wielce zapracowany jak mowi, pracuje od rana do wieczora , dzwoni najczęsciej z samochodu jak jedzie albo z budowy, czasem z domu. Mowi ze sie rozwiodl przez roznice charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw sprawdź
jeśli jest rozwodnikiem, to napewno mieszka sam. poproś go o numer domowy. powinien dać bez problemu. jeśli nie, to w domu siedzi żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobitka
to jest odległosc Katowice --> Będzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobitka
Ale ja taka 17 latka mam prosic go o nr telefonu ?? przeciez mi go nie da, to on zawsze dzwoni do mnie na komorkę, własciwie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw sprawdź
hm, nie wiem jaki typ faceta on prezentuje, ale byłabym ostrożna z angażowaniem się w związek z nim. Jeżeli ewentualnie ma żonę i odpowiadałaby Ci rola kochanicy, to Twoja sprawa. Jeżeli rzeczywiście nie ma żony to i tak bądź ostrożna. On jest doświadczony i dojrzały (o ile można mówić o dojrzałości u rozwodnika - różnica charakterów? hm.) Ty jesteś młodziutka i niewątpliwie jesteś apetycznym kąskiem dla takiego faceta. Szkoda by było, gdybyś się niewłaściwie zaangażowała. A facet w tym wieku to potrafi manipulować młodziutkimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw sprawdź
a co do różnicy charakterów jako powód rozwodu. w dzisiejszych czasach 99% powodów rozwodu to zdrada a nie różnica charakterów. No a jeżeli on zdradził żonę..., szkoda by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×