Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Con un sabor ciencia

Faceci i ich zamiłowanie do gier komputerowych i komputerów

Polecane posty

Gość Con un sabor ciencia

Jest grupa facetów dla których pasja to samochody. Ale jest też grupa facetów dla których samochody są nie interesujące lecz informatyka, części komputera oraz gry komputerowe. Ja do Nich się zaliczam. Znam wielu takich "maniaków" oj kobiety macie z Nami ciężko ale same się wciągacie w to :) Chciałem poznać opinie forumowych gawędziarek o takich facetach. Może macie też takich, którzy dużo pieniędzy przeznaczają na modyfikacje komputerów i na gry oraz czasopismo CD Action ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Con un sabor ciencia
Czemu prowokacja? o.O :| Chciałem poznać opinie tylko dziewcząt bo często słysze nie sprawiedliwe opinie "O gra i siedzi przed kompem pisząc programy to dzieciak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość każdemu pisze że prowokator :D Ja uwielbiam gry komputerowe! Kupuję co jakiś czas nowe, lubię zwłaszcza rpg... Gram w World of Warcraft. Mam prenumeratę CD-Action i PCFormat :) Mój chłopak też gra. Wymieniamy się nawzajem grami :) Tak wieć jeśli facet interesuję się grami to dla mnie olbrzymi plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex tak miał. To było straszne. Żeby jeszcze potrafił pisac programy, ale on najwięcej czasu przesiadywał na GG. No i lubił bardzo robic amatorsko strony internetowe... Jak się dosiadł do komputera, to 10-12 godzin siedział i nie interesował się niczym, ani czy dzieci coś zjadły, czy poszły spac, odrobiły lekcje... Nie mozna było z nim nawet porozmawiac, jak sie go próbowało odciągac to reagował agresją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest graczem. ale mamy to ogarnięte. nie przeszkadza nam to w normalnym funkcjonowaniu. jego amtce własciwie tez nie, natomiast mojej matce przeszkadza strasznie, nie wiedziec czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Con un sabor ciencia
No proszę są tu normalne dziewczyny :) No ja napisze szczerze, ze nawet w upalny dzień jak się dorwę do kompa to potrafię posiedzieć długo. Nie tylko przed grami ale przed informacjami o nowinkach technicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka20
ja lubie informatykow :) chodzilam w LO do klasy mat-inf i najlepiej dogadywalam sie wlasnie z ta grupka zyjaca ;) programowaniem i grami -chociaz z programowania jestem zerem :D a gry sama lubie-najbardziej rpg chociaz takimi netowymi tez nie gardze :) -i w wowa tez czasami grywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest
pochłonięty METINEM2,dobija mnie ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Con un sabor ciencia
O nie Metin 2 to nie :P Bardziej gry typu Fifa, Football Manager, Fallout, Prototype, WIedźmin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Con un sabor ciencia
Ktoś z Was używa Windows 7 RC? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masio9100
ja również lubie gry komputerowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Windows 7! Tylko nie mogę znależć podstronki na stronie Microsoftu gdzie można się zarejestrować i otrzymać darmowy klucz 😭 A Ty autorze wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiczka
też lubię gry komputerowe, ale życie z facetem który jest uzależniony od tego to masakra byłam kiedyś z takim i jak mu mówiłam że przesadza z tym komputerem to się wściekał oni tak reagują bo uważają że nic złego nie robią miał tylko coś sprawdzić siedzę u niego a on 2h przed kompem i dłużej by siedział gdybym go nie pogoniła jak mnie nie było to przesiadywał od 17 do 24 po pracy to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratoao
lily, teraz juz nie dostaniesz darmowego klucza, bo open beta jest zakonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova bydgoszcz policealne
W NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy rusza kierunek Technik informatyka z programowaniem gier i aplikacji mobilnych! Zapraszamy! ul. Krasińskiego 2 w Bydgoszczy lub kontakt telefoniczny 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tak tylko bardziej wolę konsole. Samochody mam w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja skończyłem technik informatyk 8 lat temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mózgi im się zatrzymały w rozwoju w wieku 15 lat, jak można siedzieć kilka godzin i bawić się jak dziecko gierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama jestem gamerką :) od 10 lat w wowa :) plus inne gry od czasu do czasu. A jak facet tez w coś gra to super bo można w cos razem pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×