Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przekonać brata żeby się zmienił?

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście, nie chcę go zmieniac, akceptuje go ale jest jedna sprawa która mnie męczy. Zawsze sie tak strasznie o niego boje że płacze,a on jeszcze tego nie rozumie i krzyczy, ze mam nie histeryzować, nie narzucać się kiedy pisałam gdzie jest i szukałam mu w internecie miejsc gdzie mógłby posiedziec. Smiesznie to moze brzmi ale on jest strasznym skapcem. Jezdzi na wycieczki takie maksymalnie 4 dniowe gdzies tak od 16 roku zycia i zawsze stawia mnie przed faktem dokonanym czyli mowi jak juz jest na miejscu a czasami to nawet nie powie gdzie jest tylko dopiero jak przyjedzie to pokazuje zdjecia i wtedy sie wydaje. I w czym rzecz. Nie wynajmie sobie pokoju gdzies w hotelu czy w hostelu tylko spi na dworcu , a myje sie w galeriach butelka wody mineralnej ;/. To jest niebezpieczne nawet w Polsce,przeciez co sie dzieje, co rusz sa zaginiecia, wypadki,morderstwa. Fakt, ze to chlopak ale tez nie jest wyrosniety i wgl wiec jakby go napadli to watpie ze dalby rade:( Nawet kiedy był u mnie na tydzien to wolał wziac moja stara gąbkę do kapania ktora znalazł gdzies tam w szafce a nowa, ktora mu dałam wyrzucił, na wszystkim oszczedza, na jedzeniu oszczedza, na kosmetykach i ciuchach tez, a nie zarabia tak malo, taki charakter. Nie rozumie ze kiedys to sie moze dla niego zle skonczyc i jak mowilam wczesniej.. w Polsce tez sie rozne rzeczy dzieja a co dopiero za granica jak miesiac temu byl w Berlinie to tam pelno muzulmanow a on nic... Wczoraj znowu pojechał, tym razem do Irlandii a mnie skręca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradzisz dopóki mu zębów nie wybija będzie tak żył za mniej niż zero :) kup mu gaz piepszowy i ewentualnie klamkę na gumowe kule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak i tak ma być to czemu nie bo po co wtedy jest ok ale to nie do tego co było bo jest i ma być to co będzie kiedyś gdzieś wtedy tak jak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej jak nie dostanie znaku ostrzegawczego w postaci wybitych zebow tylko od razu straci zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afryka może zostać
to nie on ma się zmieniać tylko otoczenie, bo zrobił się cywilizacyjny SYF, potrzeba jepnąć pare atomów i rozje/bać całe towarzystwo w pissdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×