Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julitta1

MĄŻ MA KOCHANKĘ POD MOIM OKIEM !!!!

Polecane posty

Gość Julitta1

Od pewnego czasu wiedziałam, że ktoś jest, ale nie sądziłam że pracuje z nią w jednej branży. Kiedy rozmawiam z moim mężem robi się bardzo nerwowa i zaczyna biegać jak szalona. Spotykają się prawie codziennie w lasach i uprawiają seks w samochodzie - mąż często sprząta po niej ( papiery po prezerwatywach, ręcznik, przesunięte siedzenie). Moje stanowisko w pracy nie pozwala na robienie czego kolwiek złego w jej kierunku, mam na myśli że nie mogę jej zrobić awantury, ale wiem że gdyby ludzie się o tym dzowiedzieli, dla mojego męża byłoby bardzo źle. Czy macie jakieś pomysły, żeby ich ukarać i nie pobrudzić rąk...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię
przeczytałam, że tą kochankę ma pod Twoim OKNEM. To by nawet wniosło nieco dramatyzmu do sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia
YYYYYY A o co wlasciwie Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta1
Niech będzie i pod nosem, ale powieddźcie drogie kobietki, co mam zrobić, bo wszysto co mi przychodzi do głowy jest głupie. Co zrobić, żeby dowiedzieli się o tym pracownicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta1
Czy może zostawić i samo niech się wszystko toczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Jedynym honorowym wyjściem z takiej sytuacji jest kopnięcie męża w d... i odejście. Każde inne dzialanie odbije się na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odejście też się na niej odbije :) ale jest to przynajmniej wyjście honorowe i uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta1
Chyba masz racje, kopnac to w d....., bo odbije się na mnie. Nie będę ruszać tego śmietnika, sam się rozsypie, to tylko kwestia czasu. Lecę teraz do pracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojja rada
Wiesz, pracownicy na pewno wiedza...niestety zona dowiaduje sie ostatnia... A jak nie wiedza to poplotkuj z kims-powiedz ze masz podejrzenia....jak nie masz z kim popros kogos zaufanego, zeby ten ktos poplotkowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ty powinnaś
posprzątać po nich w tym samochodzie? Może wtedy kochanka da ci awans? Jesteś masochistką czy masz swojego męża w dupie i zależy ci tylko na jego pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta1
Dowiedziałąm się o tym związku od osoby z pracy, ale ona opróćz mnie nikomu nie pwoie, bo bardzo sie boi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmmm
a może po prostu porozmawiaj o tym z mężem. Przeciez to też jego wina a nie tylko twojej koleżanki z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz o tym
najwiekszej plotkarze w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest drażliwa ale możliwa do zakończenia porozmawiaj z mężem postaw go przed faktem dokonanym zrób zdjęcia skoro tyle wiesz. Wynajmij detektywa. Nie możesz tak cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasacz
Nie bardzo rozumiem dlaczego zależy Ci na tym, żeby wszyscy się dowiedzieli? Jaki to ma sens? Nie będziesz się czuła jeszcze bardziej upokorzona? Czy Ty chcesz jeszcze z nim być, a może nie masz innego wyboru? Chcesz się zemścić? I tak Ciebie to zaboli najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozeeeee
sproboj zrobic im zdjecia w trakcie. zaplac komus zeby ich sledzil.. porobil ostare chamskie fotki na ktorych uprawiaja seks.. wybierz te najgorsze; najbardziej kompromitujace i porozrzucaj gdzes po biurkach ... udawaj bardzo zaskoczona zalamana itd - zeby nie mysleli ze to ty je porozrzucalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasacz
No i kto na tymwyjdzie najgorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×