Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż śmieje się z byłej kochanki

Polecane posty

Gość gość

Ale mam ubaw. Wątek dla zdradzony u żon Mąż pół roku temu skończyła romans,oj długa historia.nie chce opisywać .Swoich uczuć. Chodzi o kochankę.Gdyby ona słyszała.Co on o.niej gada.Że miała nieładne cialo.,że Kiepska była,że sex byl kiepski.Że często płakała Emocjonalnie j******a.Prawie uciekał od niej.Gadał jej o rozwodzie ,kłamał,a ta idiotka myślała,że się z nią ozeni.stara panna 31 lat.Ha ha. Zastanówcie się kobiety zanim zadanie się z żonatym....Na koniec nazwa ja porazka życiową .Mam ubaw z niej.Faceci to świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to samo o tobie jej mówił. Że jesteś gruba, że wam się nie układa, że nigdy cię nie kochał, że jesteś emocjonalnie niestabilna wariatką, że jesteś jego porażka życiową itd itd. standard. Dziwię się że jesteś z takim facetem. Jak dla mnie trzeba mieć bardzo niską samoocenę żeby być z takim dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki typ faceta to po prostu porażka na każdej linii, cham, prostak, zdrajca, nigdy nie można mu ufać. Fuj. Lepiej być samą. Ciekawe jakie szczegóły twojej fizjonomii jej opisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mówił jej że masz c**e wielką jak wiadro i że śmierdzi jak szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie tylko na taką było go stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, kolejna z cyklu tych durnych prowokacji autorki, ale odpiszę , bo sie nudzę: "Chodzi o kochankę.Gdyby ona słyszała.Co on o.niej gada.Że miała nieładne cialo.,że Kiepska była,że sex byl kiepski." czas zadać męzowi pytanie, czemu jak już musi zdradzać to wybiera sobie do seksu jakies odpady , czyżby nie stać go było na lepszą?I czemu i tak chodził na seks do tej kobiety skoro był on gorszy niż u ciebie? Jakis masochista, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskiego masz meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka była wstrętna, a jednak do niej chodził. Ciekawe co jej mówił o Tobie. Jeśli Twój mąz miałby klasę, to po przebłaganiu Ciebie zamknąłby ten rozdział życia i nie plotkował o niej. A gdybyś Ty miała klasę, nie przyciskałabyś go do muru i nie zmuszała do takich "wyznań". Bo może jest tak, że Twój mąż nie chce do tego wracać, a Ty ciągle go wypytujesz. Przecież wiadomo, że nie powie Ci, że była niezła :) Generalnie kochanki są głupie i często brzydsze od żon, ale Ty Autorko nie zniżaj się poniżej wojego poziomu i wywalcie wreszcie ją ze swojego życia. Po co o niej gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka jara się jak gimbusiara że mąż źle o kochance mówi. To jakim autorka musi być paszczurem skoro zdradzał ją z takim chłamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożeeeee znowu ta j******a od kochanki meza, ale nudy. Zieeeew. Gorzej tylko, ze zaraz ameby Podlapia temat i będę sie udzielały, z GoscSylwia S na czele:D:D:D Przyjemnego popołudnia idiotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 10/10 chociaż są takie kobiety. Facet chce polechtac ich ego. Ciekawe dlaczego po pierwszym seksie nie skończyli znajomości skoro takie fe były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mówił jej że masz c**e wielką jak wiadro i że śmierdzi jak szambo x Tak to mówi żonaty o tobie porzucona kochanko hahaha. Byłaś gorsza od jego żony dlatego zostałaś olana hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja zdradzonej i porzuconej dla kochanki żony. Hehe. Jakoś wcale mi jej nie żal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro obiecywał kochance że się z tobą rozwiedzie to znaczy że musiał na ciebie baardzo nagadywać. Ciekawe jaki podał jej powód dla którego chce się z tobą rozwieść? Że cię nie kocha , żałuje że się z tobą ożenił, jesteś kiepska w łóżku,do niczego się nie nadajesz,chciałby abyś nie istniała. Naprawdę mu wierzysz ?Tylko czekaj aż znajdzie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka to taka, której nie stać na wolnego, więc łapie się byle kogo, pierwszego lepszego, a że on ma żonę. .... cóż. ... od dawna jemu się z żoną nie układa i wcale ze sobą nie sypiają. Na chłopski rozum biorąc, zadziwiające, chlopu źle z żoną, żona to baba Jaga i wariatka w jednym, ale jakoś on do rozwodu się nie pali, mało tego, małżeństwo nadal trwa. Jakby kochanka miała trochę oleju w głowie, pomyślała by, hmmm, jego małżeństwo to już fikcja, ale rok minął, nawet dwa, a on jednak się nie rozwodzi z żoną. Coś tu jest nie tak. No ale te naiwniaczki łykają opowieści, że zona nie chce się zgodzić na rozwód, albo , że są dzieci, albo chora teściowa, albo depresja żony, komunia, matura dziecka, święta, jeszcze jednem wakacje, a teraz żona ma imieniny..... i czas płynie, trzeba mieć niepokolei w głowie, aby godzić się na bycie darmowa rozrywka dla żonatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spore masz doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mówił jej że masz c**e wielką jak wiadro i że śmierdzi jak szambo x Tak to mówi żonaty o tobie porzucona kochanko hahaha. Byłaś gorsza od jego żony dlatego zostałaś olana hahahahaha X Pudło. Nigdy nie byłam niczyją kochanką :P Ale znam relacje frajerek, które uwikłały się w rolę kochanki i one były karmione historyjkami o tym jaka to żona jest zła i śmierdząca a później facet standardowo wracał do domu jak się szmata zużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie żona,która się chwali,ze jest lepsza od kochanki,to dno dna albo prowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka a właściwie przyjaciółka była w takim układzie z żonatym facetem który nie miał dzieci,jego żona bezpłodna.Więc moja przyjaciółka złapała go na dziecko,myślała że odejdzie od żony i z nią będzie, a on wypiął się na nią i na dziecko ... pamiętam jak mi ze łzami w oczach powiedziała "nigdy bym się po nim tego nie spodziewała" od tamtego wydarzenia minęło 13 lat moja koleżanka jest samotną matką z córką a on dalej jest z żoną,a żona o wszystkim wie bo moja koleżanka ją powiadomiła.I co?I nic Wybaczyła mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.39 Zgadzam się z Twoją wypowiedzią a autorka jest typową naiwną żoną która pozjadała wszystkie rozumy. Ach te kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kochanki i te żony to naiwniaczki że wierzą w historyjki tych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no ok, jak się smieje, tzn., ze moze sobie czasem pociupciac na boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4/10 na zachete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo mówił o tobie pewnie... i będzie mówił do innych w przyszłości. A ona? Ma jeszcze szansę znaleźć sobie wiernego, uczciwego i kochającego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, wielokropkowa znów tworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak jak zwykle nie wiemy o kogo chodzi hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo faceci to świnie, aż strach pomysleć co w takim razie o Tobie opowiadał kochance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czas zadać męzowi pytanie, czemu jak już musi zdradzać to wybiera sobie do seksu jakies odpady , czyżby nie stać go było na lepszą?I czemu i tak chodził na seks do tej kobiety skoro był on gorszy niż u ciebie? Jakis masochista, czy co? x Nie. Kochanka na pewno była lepsza od żonki pod każdym względem. Po prostu mężulek teraz się podlizuje żonce, by ta go z torbami nie puściła... a ta mu wierzy, jak idiotka. Ot taki fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 dawaj dalej wielokropkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×