Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a_j

pierscionek zareczynowy

Polecane posty

Gość piekny.........
tylko strasznie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny.........
napisz cos o tej kobiecie , bo nie do kazdej bedzie pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest drogi i jest
piękny. Jak dziewczyna nie będzie chciała, to możesz podarować mi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny.........
ten drugi to klasyk. pasuje na kazda okazje . sliczny duze , wystajace oczka wcale nie sa wygodne w noszeniu. lepszy mniejszy kamien, za to szlachetniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
wlasnie, Kobieta tez jest skromna osoba, minimalistka jesli chodzi o bizuterie, lubi srebro wiec pomusl z białym złotem uwazam, ze bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
czyli mile Panie ten pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest drogi i jest
Moim zdaniem pierwszy lepszy niż ten z Kruka. Nie lubię pierścionków z jednym, taki wystającym okiem, bo sa niepraktyczne. O wszystko się zahacza tym oczkiem:O Kiedyś taki miałam, rwały się rajstopy, nie raz sama się nim podrapałam:O Wystające pierścionki są niepraktyczne i niefajne. Teraz też mam takie z 6 brylantami i szafirem, ale w formie obrączki i jest super. I nie każdy lubi duże cyrkonie. Ja nie znoszę dużych cyrkonii i w ogóle cyrkonii. Szybko się niszczą, brak im blasku, często wypadają w ogóle, bo szkło ulega niszczeniu po kilku latach. Co diament to diament. Dla mnie duże błyszczące elementy sa tandetne i odpustowe. Dlatego musisz sam wiedzieć, jaki gust ma Twoja narzeczona. Lubię np. żółte złoto, bo jestem ruda, mam zielone oczy- pasuje do mnie. Ale tylko matowe. Błyszczące- nigdy. Jeśli chodzi o kolczyki- matowe mogą być. Jeśli chodzi o pierścionki- po miesiącu juz matowe nie będzie;) Dlatego preferuję w przypadku pierścionków białe złoto plus małe brylanciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
wlasnie ten od goreckiego byl moim pierwszym typem, bo pasuje do osoby, ktora mam nadzieje zechce go nosic czytam Wasza sugestie i dziekuje za wpisy, sa naprawde pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej podoba mi sie
pierwszy. ten dugi jest oklepana zareczynowka wiekszosc dziewczyn taki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
wlasnie dlatego zapytałem bo nie jakiego pierscionka Wy Kobiety oczekujecie od nas mezczyzn, nie chce zeby było odpustowo, kiczowato czy banalnie, chcialbym zeby bylo uroczyscie i wyjatkowo bo i okazja jest ku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chodzi mi o ten do ktorego odnosie sie zdanie - ja bym brala, z facetem, hehhe no ja w sumie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest drogi i jest
No to odpowiadam za siebie, jako miłośniczka białego złota i prostych, wygodnych rzeczy: gdybym dostała któryś z tych dwóch, byłabym ugotowana:classic_cool: http://wkruk.pl/bizuteria/show/inputCheck20=true__id=965_pgszukaj=13_pgkomplet=1 albo http://wkruk.pl/bizuteria/show/inputCheck20=true__id=890_pgszukaj=18_pgkomplet=1 z naciskiem na pierwszy, który niedługo chyba sama sobie kupię:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
no z facetem , z facetem, innej opcji nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest drogi i jest
Nie jest skromny. Moim zdaniem jest idealny. Prostszy niż ten pierwszy, bardziej klasyczny i zaręczynowy, ale też nie taki staromodny jak te wystające oczka. Ja pałam miłością do niego od jakichś dwóch lat😍 Ponieważ nikt mi go nie kupi, w końcu zrobię to sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
do wcale nie jest drogi i jest ja czekałem z tym prawie trzy lata i jestem pewien, ze to musi byc ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest drogi i jest
No ja też wiem, że to musi być ON:D Dlatego jak już kupię sobie kolejną parę złotych kolczyków, moja następną zdobyczą będzie ten pierścionek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
Dziubus, wlasnie, sa gusta... do tej osoby nie bedzie pasował, a ja chcialbym zeby go nosila a nie trzymala w szufladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_j
ehhh, Wy Kobiety ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest drogi i jest
No co? Samotne kobiety jakoś muszą sobie radzić i się pocieszać:classic_cool: Ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie tak ładne i drogie kolczyki, że teraz ich nie noszę, bo się boję, że się zniszczą:O Dlatego postanowiłam kupić inne- bardziej wytrzymałe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×