Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawidłowe podejrzenia?

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem tutaj nowy, mam pytanie do was wszystkich którzy mogliby mi pomoc. Ci którzy chcą mi pomoc. Odnośnie pracuje za granicą ale wyjeżdżam w każdy czwartek i wracam nadziele, zdarzyło się tak ze wróciłem wcześniej moja dziewczyna z która jestem już 5lat studiuje i dorabia sb pracując w sklepie, nie spodziewała się ze wrócę wcześniej Wiec postanowiłem ja odwiedzić po pracy zrobić niespodziankę. Po półtoragodzinnym staniu na mrozie, moja kobieta skończyła prace, ale mnie nie zauważyła i poszła w przeciwna stronę niż nasz dom, poszła za magazyn i czekała tam na kogoś gdybym wiedział wtedy ze na kogoś czeka bym się schował a ja stałem aż mnie nie zauważyła, kiedy mnie zauwazyla widziałem w jej oczach jakąś obawę, podeszła do mnie mówiąc jej o tym ze czekałem na nią na mrozie tyle czasu jednocześnie widząc to ze nie słucha mnie zapytałem jej „czy ty mnie wg. Słuchasz?” Odpowiedziała „Patryk na mnie czeka”(po tym jak się dowiedziałem Patryk to jej kierownik)” zdenerwowany poszedłem w stronę domu aby się spakować i wyjechać do rodzinnego domu przemyśleć może trochę gwałtownie ale nigdy w ten sposób mnie nie potraktowała na dodatek zamiast pójść za mną wola zostać i z nim rozmwiac tłumacząc się ze to była rozmowa i prace. Moim zdaniem jeżeli się kogoś kocha to się biegnie za druga osoba. Gdy mnie złapała jak wychodziłem z ciuchami wyjaśniła jakoś dałem się przekonać. Ale zaczęła się dziwnie zachowywać mówiąc ze nie pisze z nim ponieważ nie posiada on popularnego portalu społecznościowego po chwili zauważyłem ze zaczęła chować telefon gdzie nigdy się to nie zdarzało, kiedy spała wykorzystałem ten moment wiem ze nie powinnienem i zerknąłem na jej telefon okazało się ze ten cały kiernowik ma konto na tym portalu i pisał z nią tłumaczyła się ze nie wiedziała ze ma, dziwnie się zachowywała zawsze jak wracałem uprawialiśmy seks, kochaliśmy się jak kto woli a teraz nie za każdym razem gdy chciałem dotknąć swoją druga połówkę odrzucała mnie jakby czuła do mnie obrzydzenie. Będąc z kimś tyle lat czuje się, jeżeli coś sie nie tak dzieje. Pewnego razu jak wyjechałem w czwartek za granice napisała mi smsa ze ktoś usunął jej cała Konwersacje z rozmowa, z tym kierownikiem wiedziałem ze coś jest nie tak ponieważ samo się nie usuwa. Postanowiłem wejść na jej profil ponieważ miałem jej hasło, okazało się se napisał do niej wiadomość czy w środku tygodnia nie wyjdą gdzieś razem, zrobiłem szybko zdj tej wiadomości bo po chwili ja usunęła. Gdy jej pokazałem ze wiedziałem to tłumaczyła się ze usunęła bo nie chciała mnie denerwować chciała mi pokazać jak przyjadę. Tez już przyjąłem to ale ostatnio w niedziele zerknąłem ja jej telefon a w notatniku było napisane „to mój numer........pisz bo on ma moj profil i mnie kontroluje” tłumaczyła się ze to było do koleżanki ponieważ chciała ki zrobić jakaś niespodziankę a nie chciała żebym wiedział ze piszą o tym. Kiedy zobaczyłem datę tego notatnika było wszystko jasne ze to było wtedy kiedy on napisał o wypadzie w środku tygodnia wtedy tez sobie przypomniałem ze ona wylogowala mnie z konta na jakieś 15min tłumacząc się ze zmieniała hasło Bo ktoś jej się włamał wtedy musiała mu wysłać wiadomość z notatnika która wcześniej przygotowała usunęła i dopiero dała mi hasło swoje. Co o tym myślicie co mam robić szukam nawet programy na iphona z oprogramowaniem iOS do szpiegowani w sensie przechwytywania smsow bo wiem ze na adroida takie coś jest pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinienes to strescic, bo ludziom nie chce sie czytac takich dlugich elaboratow i sie nie odniosa do tego co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pewne cię zdradza. Jeśli jeszcze nie to jest na dobrej drodze. Nie zanizaj się do poziom g****a i nie szpieguj jej tylko kopnij w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×