Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ExUserka

seks z dwoma facetami

Polecane posty

Gość ExUserka

Co sądzicie o takiej fantazji erotycznej? Czy któraś z was próbowała? Jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja peezda to wytrzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
No, cóż - wiele kobiet ma takie fantazje. Fantazje to nic złego. Pytanie tylko, czy wszystkie fantazje trzeba koniecznie realizować. Co do mnie - nigdy nie próbowałam. Musiałabym bardzo ufać obydwu tym facetom - mówiąc po prostu, musiałabym obu ich kochać. I musiałabym mieć pewność, że nikogo to nie zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pare razy seksilam sie z dwoma facetami. A jak to tego pierwszy raz doszlo to w dwuch slowach bylam na imprezie i troche wypilam i zaczelam zartowac a oni na moje zarty sie zgodzili,obydwoch znalam ale ich kozeni nie widzialam i zarezykowalam. Wszystko bez emocji ustalilismy i termin tez uzodnilismy.Na moje szczescie nie mieli tych kuutaasow duzych ale za to gruche tak ze ciipcia sie rozciagla i bylo wspaniale tylko na nogach nie moglam ustac ale czulam sie wspaniale i jeszcze pare razy z nimi sie spotkalam ale musialam skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam raz tylko ale mąż w pipkę a kuzynowi robiłam jednocześnie ustami. Takiego seksu, że jeden w pipkę a drugi w jednocześnie w pupkę nie odważyłam się. Potem jeszcze był taki akcencik, że część tego, co wpuścił mi kuzyn do ust przekazałam (pocałunkiem) jego dziewczynie, która też uczestniczyła w zabawie ale tylko w taki sposób, że się przyglądała i przyjęła jego "ładunek" do swoich ust. Mąż za to skończył normalnie w mojej pochwie jak przykazał Pan Bóg. Nie wiem, jak kuzyn i jego dziewczyna zgodzą się to może coś bardziej odważnego zaaranżujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×