Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

Skąd można wziąść dziewczynę? Skąd was wzieli wasi faceci?

Polecane posty

Gość meeeeee
Mojego faceta ja sama poderwalam,ale znalismy sie juz wczesniej przez wspolnych znajomych. Czasem siedzielismy wszyscy razem w knajpie. Zaczelismy sie stopniowo zaprzyjazniac i od tego sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łe rety
znaczy się co? byl kierowcą tira? sibiradio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłatna karta
mój mąż wyrwał mnie na Woodstoku w Żarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłatna karta
jak gościu jest fajny to się nie spławia tylko podtrzymuje kontakt,fajny tzn.interesujacy w rozmowie i z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sieci gg sie poznalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klubach jest pelno samych dziewczyn, tylko jakas zaczep, a ona z checia z Toba zatanczy. Jedyny problem jak nie umiesz tanczyc, ale i to niektorym nie przeszkadza ;) PS. tylko chodz tam, gdzie graja dobra muze, a nie jakies lata 70;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedział za mną
na matmie i kilka razy strzelił z gumki od mojego biustonosza :O chciałam go zabić a..... pokochałam i tak mija już siódmy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłatna karta
już odpowiedziałam na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzik_s
Poznaliśmy się w pubie na imprezie i minęło nam już prawie 4 latka cudownego związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Oazie
mnie wyrwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_83
musisz chodzic tam gdzie jest sporo ludzi (jakies disco, pub) a tam na pewno znajdziesz jakąs wolną, fajną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do łe rety --> nie, nie jest kierowcą tira :D To dłuższa hstoria i jest z resztą na jednym z topików tutaj, nie chce mi się pisać jeszcze raz całej :o W skrócie, ja zadzwoniłam do radia (radio jako radiostacja :D ), potem On zadzwonił, no i jesteśmy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Przewaznie pary dobieraja sie znajac sie wczesniej (w mniejszosci sa przypadki gdy podchodzi sie do obcej dziewczyny lub umawia na randke w ciemno). Najlatwiej dla Ciebie byloby rozejrzenie sie wokol siebie, w pracy, na uczelni, wsrod znajomych, moze jest tam akurat jakas fajna dziewczyna, ktora Cio sie podoba, staraj sie zagadywac, przebywac w jej towarzystwie, zartowac, a jak Was juz polaczy blizsza flirciarska wiez to ja dokads zapros, albo w koncu doprowadz do sytuacji, w ktorej ja przytulisz lub pocalujesz, czyli zrobisz nastepnykrok. PS. ja mojego poznalam w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny topik to
podniosę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalismy sie
na czacie i juz jestesmy ponad dwa latka razem i mam nadzieje ze bedziemy juz zawsze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tez
my tez poznalismy sie na czacie ponad 4 lata temu.Od 2 lat jestesmy malzenstwem-szczesliwym dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznałam mojego chłopaka przez fotkę.pl, a nie umawiam się z neta, z tym, że on przyjechał na imprezę do mojego miasta a ja miałam imprezę w domu i skończył się nam alkohol więc poszliśmy do tej knajpy :) podszedł, pogadaliśmy i tak spotykamy się 4 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×