Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zachowanie dziewczyny w sklepie

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj byłem w supermarkecie z dziewczyną i kolegą. Ona była w pewnym momencie kawałek ode mnie i zawołała mnie cytuję: do nogi. Zaczęła się śmiać, ten kolega też, a ja poczułem się jak jakiś śmieć. Jak myślicie po co to zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, nie szanuje Cię i tyle. Czemu? Bo śmieci się kopie i nie zastanawia nad ich uczuciami. Zmień laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz, ona nie zrobiła tego złośliwie tylko jakby w żartach. Trudno zostawić dziewczynę po jednym tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamstwo w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nigdy nawet tak nie zażartuje wobec osoby którą szanuje. Jeden tekst ale już wiesz kim dla niej jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanuje Cię, pewnie już "koledze" nadała że latasz za nią jak pies i zrobisz dla niej wszystko, zwyczajnie zrobiła z Ciebie pośmiewisko. Porozmawiaj z nią dlaczego to zrobiła? By Cię poniżyć? Oczywiście jeśli Ci na niej zależy, ale ja za taki "żart" od razu w tym sklepie kopnąłbym ją w doope raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z nią kilka m-cy i bardzo dobrze oceniam ten okres. Faktycznie może to tak wygląda, że mi bardziej zależy, latam za nią i tak do tego nawiązała. Ona mówiła, że tak palnęła, żebym się nie przejmował, że taka była sytuacja, kolega jej mówił, że latam za nią jak jakiś piesek i tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest ode mnie nieco starsza ja mam 19 ona 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa jest jeszcze taka, że mam z nią z******ty seks i z samego seksu trudno byłoby mi zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co za seks mozna robic z siebie jak nie niewolnika to idiote? Tak myslalem, jeszcze mezowie zostaja mezami, zeby miec zarcie co dzien i wyprane i wyprasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak myślałeś? dobry seks to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokonujesz wybór życiowy kierując się najbardziej prymitywnym odruchem, czyli popędem płciowym i się dziwisz, że ona traktuje cię jak psa, bliżej Ci do zwierzęcia niż do człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniał mi sie Cycu z Kiepskich i ta jego lafirynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×