Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawiłem podsłuch w domu

Polecane posty

Gość gość

Żona chce rozwodu, nagle z tym wyskoczyła, jestem w totalnym szoku. Próby rozmowy nic nie dają , mowi ze mam iść z nią do natariusza i podpisać dokument ktory ma byc dowodem na moja miłość do niej. Niczego nie mogę ogarnąć, co sie dzieje?! Mowi, ze mamy jeszcze szanse ale to ja mam sie postarać aby udowodnić jej jak mi zalezy. Wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wyjaśnijcie mi o co jej chodzi, szantażuje mnie odejściem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jest ktoś trzeci....typowe zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dokumenty, co masz jej firmę odpisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O o kim to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za rady, tez podejrzewam ze cos , ktoś jest na rzeczy. Postanowiłem podłożyć podsłuch w domu, bo prace mam od rana a potem lecę do drugiej. Chce abym podpisał u notariusza, ze jak sprzedamy dom to na jej konto maja wpłynąć pieniądze . Mowie jej, ze podpisze co bedzie chciała ale ja domu nie chce sprzedawać. Ona twierdzi, ze ma dosyć, ze stałem sie lekceważący i przestała wierzyć w tem związek. Ja pierd jak jest jakiś facet to chyba wie ze ona jest mężatka i matka(?) zalezy mi na rodzinie -:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy wspólnych kont ale ona zna hasła, muszę zmienić , poza tym mamy dziecko, ona ma swoje hobby , czasem wyjeźdza ja zostaje w domu z dzieckiem. Nie było fajerwerków, było normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę odpisywał co kilkadziesiąt minut bo jestem w pracy i niezawsze mogę ale dziekuje za reakcje. Jezeli „ czerwony alarm „ to nie jestem gotowy do walki. Jutro przesłucham co dzieje sie podczas mojej nieobecności, z kim i o czym rozmawia. Trudno mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku rogi masz jak jeleń na rykowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomego który podłożył podsłuch swojej matce i żonie. , tego co się dowiedział to szok!!! Matka namawiała synowa do rozwodu i że sama się też roz wiedzie i zostawia tych frajerów. Teściowa i synowa to najlepsze koleżanki. Obydwa pary nie są już razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa no jak obydwa pary to luzikkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem wracam do domu, poczekam az zaśnie i posłucham co sie nagrało, mam już słuchawki , cały jestem rozwalony ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie było normalnie autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddr - lepiej juz nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi żona wyskoczyła z czymś takim to zrobił bym wszystko by ją zniszczyć. Także działaj ostrożnie, po cichu - udawaj głupa. Konto wyczyść itp. Z tego co wiem to trudno wygrać w sądzie z orzeczeniem o winie gdyż zawsze jest piepszenie że wina jest po obu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co powiedzieć.. pozamiatane... musiało to się dziać wcześniej tylko to ukrywała.. sprytnie z tego wybrnęła ty nieświadomy ona chce rozwodu... nieźle gra .. cwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kogoś ma, jezeli jes taka podstępna to nie poddam sie jak frajer. Orzeczenie o jej winie na bank. Wszystko było jak zwykle, żadnych rozmów ostrzegawczych ,żadnego marudzenia, jesteśmy razem 10 lat. Kupiliśmy dom na kredyt, teraz ona mowi o sprzedaży, jakiś obłęd, trochę jest już spłacone , ona chce nadwyżkę po sprzedaży na swoje konto, ze niby to bedzie moje udowodnienie jej, ze ja kocham. Ludzie kto tu jest głupi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszesz jutro co usłyszałeś ? Moim zdaniem jest inny, wyrachowana ta twoja stara, kasa na jej konto a potem spadaj chłopie tam sa drzwi .Baby to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi ten jej typek dla którego ona rozwala rodzine, ciekaw jestem kim sie okaże bo to, ze jest to jak 2x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj, już ją olałem, więcej mnie nie zobaczy, nie żebym się bał ale zwyczajnie na sranie mi czyjaś żona, nadawała się do podopczenia a nie żeby mi się na chatę zwaliła... sram na jej pieniądze :-D ...tzn. twoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...możesz jej to pokazać bo już ją usunąłem z kontaktów :-D No i wstrzymaj się z rochaniem do miesiączki żeby nas obu nie ciągała po sądach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ona chce nadwyżkę po sprzedaży na swoje konto, ze niby to bedzie moje udowodnienie jej, ze ja kocham" X :D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ddr
@Autor "Chce abym podpisał u notariusza, ze jak sprzedamy dom to na jej konto maja wpłynąć pieniądze." "Kupiliśmy dom na kredyt, teraz ona mowi o sprzedaży, jakiś obłęd, trochę jest już spłacone , ona chce nadwyżkę po sprzedaży na swoje konto, ze niby to bedzie moje udowodnienie jej, ze ja kocham." Z całą stanowczością podtrzymuję swój punkt 4.: natychmiast zmień hasło do swojego konta. Oczywiście będą fochy, żale, może nawet teatralne płacze i texty w stylu "widzisz? --- nie kochasz mnie, a ja bym zrobiła dla ciebie wszystko". Olej to, nie daj się! Niestety, jak widać, oprócz wyczyszczenia Twojego konta musiałbyś liczyć się z tym, że zniknie cała kasa za dom, gdybyś jakieś głupoty podpisał. Traktuję to, iż mówisz jej " podpisze co bedzie chciała" jako to, że w tym wypadku mówisz, a nie że podpiszesz --- tak dla uśpienia jej czujności. W tym wypadku podejrzewam, że jej plan obejmuje dalsze przelanie pieniędzy na inne, zagraniczne konto, a ona sama błyskawicznie wyfrunie tam, gdzie pieprz rośnie. I to bez cudzysłowu. A potem szukaj wiatru w karaibskim (pośród palm) czy innym afryckim (na sawannie) polu... a dodatkowo zablokowałaby Ci rozwód (to zupełnie inny temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ddr
Tak więc zbieraj dowody, w szczególności na jej niewierność. Kopiuj je w kilka miejsc (ale nie na jednym dysku czy podobnie! --- może jako jedno z miejsc 'dysk Google' nie jest najgorszym rozwiązaniem, ale koniecznie pilnuj hasła i procsessu wylogowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ddr
@Autor "ona ma swoje hobby , czasem wyjeźdza ja zostaje w domu z dzieckiem." Hmmm... podejrzewam, że hobby deklarowane mija się radyklanie z 'hobby' faktycznym, if thou know what I mean. A dodatkowo nie wykluczyłbym w przypadku jej nawiania pozostawienia Cie z dzieckiem; ale to może być akurat po Twojej myśli. Sam zobaczysz, bo ona pewno i tak nawieje, choć nie z całą pewnościa, jeśli będzie bez planowanej przez nią kasiory, a Ty doprowadzisz do rozwodu z jej pozwu, ale --- co zalecam --- bez orzekania o winie żadnej ze stron (dlaczego tak, oraz o dalszych środkach ostrożności później). Działaj powoli i ostrożnie, nie daj się sprowokować, uważaj na jej podchwytliwe pytania i waż słowa (przemyśl sobie czym mogłaby Cię zaskoczyć, i przygotuj sobie odpowiedzi); w ogóle: pierwej myśl, potem działaj. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem bardzo ciekawa co autor usłyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ma "rogi" pajace i wiekszosc zdradza. Bo jak sie juz znudzisz i pojawi sie ktos nowy to nikt nie ma skrupolow. Podrywaja nawet na oczach mezusiow buehehihihi :D to kolejny dowod ze mam racje i nigdy, przenigdy nie mozna ladowac sie w ten posrany wymyslbludzi debili czyli slub. Ja to wiem a ty dopiero teraz sie dowiadujesz wyprany mozgu przez tv :D i jest za pozno i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Bo ten sie smieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze nigdy nie zrobiłabym mężowi czegoś takiego. W głowie mi się nie mieści, że kobiety mogą być bezwzględne. No cóż ja jestem tylko ładna i mało inteligenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jest jakiś to pewne. Opowiada koleżance o tym ze teraz musi przeczekać bo „ ten zaraz wyjedzie „ gada o jakimś innym domu i spłacie tej drugiej bo inaczej sie nie wyniesie. Wyglada na to ze ten drugi nie pracuje bo ciagle jest w domu ( chyba ze ma jakaś robotę w domu lub przy domu) koleżanka ( znam ja bardzo dobrze ) radzi aby mądrze rozegrała sprawę i ze ze mna moze nie iść tak łatwo wiec ma myślec. Jest tego więcej ale rozłożone na prawie 4 godziny, posłuchałem pobieżnie bo mnie szlag trafiał , nie dałem rady z nerwów cały latam. Odwołam fuchę i przesłucham na spokojnie po pracy. Ludzie moja żona to szmata . A i było cos jaki ze mnie gnój bo ciagle wszystkich ustawiam i nic w domu nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×