Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdam_90

Bateria bezdotykowa w umywalce

Polecane posty

Gość magdam_90

Czy macie może w swojej łazience, w umywalce baterię bezdotykową? Chodzi mi o taką z której leci woda tylko wtedy jak włożymy ręce pod kran. Jak się Wam sprawdza? Warto pokusić się o takie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilithhh
wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i potrzeby... ja mam trójkę dzieci i w mojej ocenie taka bateria sprawdza się świetnie. jak dla mnie, to przede wszystkim oszczędność wody, a do tego w końcu mam czystą tą baterię, bez wiecznie odbitych uciapanych łapek :P wiadomo – koszt jest wyższy, od zwykłej, standardowej baterii. Ale jak dla mnie było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam_90
No ja właśnie zgłębiam temat łazienkowy i szukam różnych porad i tego typu rzeczy po necie. Akurat jeśli chodzi o baterię bezdotykową, to trafiłam na ten artykuł https://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/bateria-bezdotykowa-co-to-takiego-i-jak-dziala/199 i to wtedy zaczęłam się zastanawiać nad tym czy warto. Wcześniej, taka bateria kojarzyła mi się tylko i wyłącznie z toaletami publicznymi gdzieś w centrach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bateria bezdotykowa wprowadza dużą oszczędność i bezpieczeństwo (nie grozi nie zakręceniem wody i zalaniem łazienki). Sprawdza się przy dzieciach, bo ogranicza kontakt z bakteriami, a także ułatwia sprzątanie - nie brudzi się od namydlonych rąk. Ja mam model SENSOR ze sklepu https://sklepforb.pl/18-baterie-lazienkowe Zasilany jest na baterie paluszki, które starczają na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdam, bo może faktycznie trochę tak to się kojarzy z jakimiś toaletami w galeriach, kinach itd. Ale moim zdaniem to fajne rozwiązanie. Ja u siebie mam zwykłą baterię, ale jak bym miała teraz jeszcze raz podejmować decyzję to chyba bym się zdecydowała. Przeczytałam tez ten artykuł z łazienki plus co wkleiłaś i np mi się podoba jeszcze to, że można by taką baterię bezdotykową zamontować w ścianie i wtedy dodatkowo zyskuje się więcej miejsca i swobody w korzystaniu z umywalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam_90
Ok, dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Poczytałam jeszcze na ten temat, przespałam się z tematem, poprzeglądałam wszystkie strony które mi pokazaliście i zamawiam model Grohe Eurosmart Cosmopolitan E w tym sklepie Łazienka Plus i będę miała z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiSese
baterie bezdotykowe sa dobre w miejscach publicznych . Wg mnie oczywiście Każdy inny może twierdzić inaczej. A co do zaopatrywania się w artykuły do łazienki podczas remontu , a właściwie wykonczeń , polecam producenta Armaturę Kraków . Maja na prawdę ogromny wybór , szeroki asortyment i wdodatku w dobrych cenach są te rzeczy jak chociażby bateria czy umywalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×