Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cukiernik amator

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochani. :) Mam nadzieję, że trafię tutaj na osoby, które mi pomogą. Ale do rzeczy. Mam 25 lat, a od 14 roku życia zajmuję się wypiekaniem ciast. Po ukończeniu gimnazjum planowałam iść do szkoły zawodowej w celu kształcenia się e zawodzie cukiernika. Ale niestety życie tak się potoczyło, że trafiłam do liceum, a później na studia. Piszę "niestety", ponieważ musiałam zrezygnować z marzeń. Ale pieczenia nie zrezygnowałam i robię to do tej pory. Aktualnie piekę ciasta na zamówienia. Problem polega na tym, że chciałabym wypłynąć na głębszą wodę. Zastanawiałam się nad zrobieniem kursu, jednak nie trafiłam na taki, który by mnie zainteresował. Zastanawiałam też się nad wzięciem udziału w jakimś konkursie dla cukierników amatorów, ale w Polsce nie są one zbyt często organizowane. I stąd moje pytanie: co powinnam zrobić żeby przejść z amatorstwa do profesjonalizmu? Czy są jakieś szkoły godne polecenia, które kształcą w zawodzie cukiernika? Będę wdzięczna za odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
NOVA Centrum Edukacyjne Katowice Interesujesz się ciastkami, ciastami i innymi słodkościami i chciałbyś/abyś tworzyć takie pyszności zawodowo? Nie zastanawiaj się i przyjdź na 3 Maja 26 do szkoły NOVA! Prowadzimy obecnie nabór wiosenny na każdy semestr Cukiernika i dla nowych uczniów czekają zniżki oraz inne nagrody. Nawiązaliśmy współpracę z firmą KŁOS, więc nasi słuchacze mają już zapewnione miejsce na praktyki zawodowe. Nie czekaj i zapisz się już dziś! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 534 099 129, 32 253 90 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×