Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolaapple

czajnik jaki wybrać

Polecane posty

Gość lolaapple

Zamierzam kupić czajnik bezprzewodowy.Poradźcie mi jaki kupić.Myślałam o Zelmerze,ale podobno ma wady.Chodzi mi o czajnik w kwocie do 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już cztery czy pięć lat czajnik Zelmera model Crystal i wszystko w nim działa jak należy. Nic nie wymieniałam, ani nie oddawałam do naprawy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaapple
Ale czytałam opinie o tym czajniku ,że się nie domyka pokrywa,woda skrapla się po czajniku.Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie bierzesz pod uwagę
tego,że taki czajnik to prądu żre niemało? Jednak gotowanie wody na gazie jest ekonomiczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze trzeba wziac pod uwage ze nie kazdy ma gazowa kuchenke... ja polecam tez Philipsa, mamy go w pracy, dzien w dzien korzysta z niego 60 osób i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek1982
Ja polecam Philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wybierz taki, który ma płaskie dno (bez wystającej spiralnej grzałki), ponieważ wtedy gotujesz dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz, bez zbędnego naddatku na przykrycie grzałki wodą. Po drugie gniazdo łączące czajnik z bazą powinno być okrągłe w przekroju i znajdować się centralnie po środku. Wtedy nie ma konieczności starannego celowania, by czajnik powrócił na swoje miejsce. Ja także mam od wielu lat Philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskapela
Od 10 lat mam Philipsa i nigdy się nie psuł.A szkoda bo troche mi się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
ja mam siemensa (porsche designe). rewelacja. świetnie wyglada. Kosztował niemało, ale na samym początku kupiliśmy coś "normalnego" i przeciekał. Oddaliśmy do reklamacji i od razu zwrócili pieniadze. Powiedziałam, ze podoba mi się i che drugi egz. wtedy pani w dziale reklamacji powiedziała: kobieto, kup sobie coś porządniejszego :D dobrze radzę :D opłaciło się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
też ma płaskie dno i jakiś materiał, dzieki któremu nie wiem co to kamień. Używamy czwraty rok i nie ma potrzeby używania odkamieniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaapple
A co z Zelmerem? Czy naprawdę warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaapple
Stanowczo za mały!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaapple
Ludzie pomocy!!! Jutro jadę kupić czajnik,nie wiem jaki,czyli kupię najgorszy,który wciśnie mi sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Tefal-Ma plaskie dno i jest bardzo fajny i bardzo szybko wode gotuje.Mam go 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philips - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaapple
Już mam!Dzisiaj kupiłam Brauna,mam nadzieję ,że nie będę żałować!Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklimedes
W sieci neonet ze współlokatorem kupiliśmy czajnik Smile za 39 zł. Chodzi praktycznie non-stop, a kosztuje tak malutko:) Wiadomo, życie studenta nie jest łatwe, każdy grosz to jedna prawie jedna strona ksero, czasami to wystarczy na zdany egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brinka
A ja polecam Zelmer 17Z010 Inox: http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/zelmer-17z010-inox.html - ma grzałkę schowaną pod dnem, nie zachodzi kamieniem tak szybko, jak inne czajniki, no i ma sporo zabezpieczeń - przed uruchomieniem bez wody, wyłącznik po zagotowaniu itd. Poza tym elegancko wygląda :) Aha! No i podstawa tak nie jeżdzi po blacie, bo ma gumowe nóżki! ;D jak dla mnie to same plusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszedl czas
Takie technologie to teraz wszystkie czajniki maja, a przynajmniej duza wiekszosc, taki standart. Mam uzasadniony brak zaufania do Zelmera, poprzedni ich cajnik nie sluzyl dlugo. Spalily sie te takie plastiki od zasilania czajnika. Efelt- gwarancja nieuznana, trzeba kupic nowy. Za 100 zl kupilam Boscha TWK. Wydalam mniej niz na Zelmera, a chodzi juz 2xdluzej (drugi miesiac). Generalnie mam sporo przygod z ta firma, na czajnikach nie bede sie rozpisywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcarcokolo
Mam zmywarkę boscha, od roku nie mam problemów. Czajnik mam jakieś hipermarketowej marki, też działa bez zarzótów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romesa
Hmm nie wiem jak Wy, ale mi najbardziej podchodzą czajniki bez zbędnych bajerów (mniej rzeczy które mogą się popsuć, smutne, ale prawdziwe) Proste konstrukcje są najbardziej wytrzymałe, korzystam rok z SLT-501mpmu i sobie bardzo chwalę (PS osad, kamień to chyba głównie od wody zależy...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brinka
Osad i kamień - od wody, od wody...ale kto dziś ma w kranie wodę bez kamienia (tzn. bez tych substancji, które kamień później tworzą)?...ja nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na takich czajnikach nie znam, sama mam jakis najtanszy ... ale za to moja kumpela to sobie ostanio kupila czajnik-cud :D elktyryczny i ma kilka przyciskow na rozne temperatury wody, zeby temp. byla idealna na rozne rodzaje herbaty :) to jest dopiro cos :classic_cool: taki sobie kupcie, jak macie kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Na dobrą sprawę wszystkie czajniki elektryczne mają identyczne funkcje, różnią się jedynie designem i wytrzymałością. Jeżeli chcesz czajnik dobrej firmy, a przy okazji dobrze wyglądający, to ten jest świetny: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=172&prod=117178 Wiadomo, że Philips jest dobrą marką, a przy okazji też będzie dobrze wyglądał w Twojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocwitamin
No coś w tym jest, że jeśli chodzi o czajniki to większego znaczenia nie ma jaki się kupi, bo i tak jego głównym przeznaczeniem jest to, żeby gotował wodę, jedyne, czym się różnią to wygląd i czasem można szukać takiego, żeby nam pasował do wystroju kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze swojej strony możemy polecić model Gorenje K 17 E http://www.gorenje.pl/33182?c=267651 Jego pojemność to 1,7l dobrze się prezentuje, ma funkcję chroniącą przed przegrzaniem i oczywiście automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×