Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolaapple

czajnik jaki wybrać

Polecane posty

Gość takczynie
z autopsji wez cos od haiera. marka moze niezbyt popularna w polsce, ale za granica juz tak. ja mam teraz cos na wzor czajniki z gwizdkiem, oczywiscie elektryczny, pojemny, mocny. kupowalam jakis czas temu za okolo 200zl, teraz mozna go dostac znacznie taniej, okolo 100. modelu dokladnie nie pamietam, haier 2120, taki srebrny wyrozniajacy sie wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapkapulapka
Jak często będziesz z niego korzystać? Potrzebujesz bardzo pojemnego? Ja mam taki na 1l wody - malutki, ale mi wystarcza, a przy tym bardzo niewiele prądu zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam kupic widelec jaki doradzicie?taki co ma 3 zabki czy 4 bo wiecie duzo jem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_herbate
tak jak ktoś już pisał wcześniej, obczaj sobie na okazjach allegro Haier'a HKT-2120, bo cena jest obecnie rewelacyjna, tylko 99zł, a czajnik bardzo dobry i stylowy. pojemny, szybki, bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc000
ja się niestety nie załapałam już na to 99zł, ale 119zł też jest dobre, 20zł przy tak dobrym i ładnym czajniku nie robi mi żadnej różniy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merida1
Bardzo ładny ten Haier, dobrze Wam to działa? Bo mnie zaintrygował muszę przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak innym ale mi dziala bardzo dobrze, jest mocny, jest pojemny, jest cichy i szybko gotuje wode wiec spelnia w stu proecntach moje wymagania a do tego ejst bardzo, bardzo ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta338
Ja mam czajnik elektryczny, zamawiałam tu https://dukapolska.com/agd/czajniki-elektryczne i jestem z niego zadowolona, nie cieknie, praktycznie bezawaryjny. Zastanawiam się nad kupnem takiego samego swojej teściowej pod choinkę ale chyba będę musiała się poradzić męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×