Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedantkamłoda

Mycie i wycieranie naczyn?

Polecane posty

Gość pedantkamłoda

Czy jesli myjecie naczynia, nastepnie suszycie je na suszarce kuchennej, to po wyschnieciu wycieracie je jeszcze sciereczką, czy to juz jest zbedne?Czy moze zaraz po obcieknieciu na suszarce z wody, nalezy je wytrzec do sucha, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinecha z okolic
wiesz wydaje mi się że wystarczy jak one poleżą sobie na tej suszarce! nie ma sensu tracić czasu na pedeantyczne wycieranie naczyć. moja rada - wszystko w granicach zdrowego rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestuj w zmywarkę
:) szkoda życia na mycie garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wycieram bo
na szklanych naczyniach ,jesli ich nie wytre zostaja slady po wodzie, takie plamki,a najlepiej wytrzec jak tylko obciekną z wody, a sa jeszcze mokre.Na regale w pokoju tez trzymam szkło dla ozdoby, i nie wyobrazam sobie go nie wytrzec i wypolerowac,widac slady z wody po myciu i nie lsnia tak jak po wytarciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko
wycieram, jak wyjmuje z szafki np, filizanki jak przychodza goscie i parze kawe, wypada wytrzec z kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wycieram szklanki i wszystko, co jest szklane - i tez nie trzymam naczyń na wierzchu - wszystko leży w nieprzezrovzystych szafkach w kuchni, ale jak nie wytrzesz szklanki po umyciu ścierką, to zostają takie paskudne plamy i mnie wtedy szlag trafia, bo ta szklanka nieeststycznie wygląda jak chcesz sobie w niej zrobić herbatę a o podaniu takiej gościom to nie ma co nawet myśleć, wygląda jak brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juleczki
a wycierasz jak wyschną na suszarce do sucha, czy jak obciekną tylko to wycierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie se zmywarki P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
Zmywarki niszcza naczynia nie wiesz o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz że niszczą naczynia
używam zmywarki już ponad 10 lat i moja zmywarka myje naczynia :P może są jakieś zmywarki, które nienawidzą zmywania :D ja trafiłam na egzemplarz myjący, chyba mam duże szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czesto
Trzymam szklanki i filizanki w szafkach .Nie mam zmywarki ,dla 2 osöb nie ma potrzeby .Naczynia myje w goracej wodzie z plynem i paroma kroplami octu . Plucze pod bierzaca goraca woda.Odstawiam na suszarke po paru minutach sa suche i blyszcza .Nie wycieram ,nie przecieram ,nie osiada kurz.Do :Ja tylko!! masz szczescie ,wlasciwie to Ci zazdroszcze chcialabym by szkielka sie troche przykurzyly ,to znaczylo by, ze moge byc jakis czas calkiem sama . Nic z tego a to sasiadka ,a to bratowa ,a to kolezanka .Myje ,myje ,myje .dosyc mam juz tego .Niesh ida sobie do Cciebie albo: zmywaja po sobie ,bo bedzie niezbedna zmywarka lub zaczne ja Je odwiedzac .Tylko prawda jest taka ,ze jestem domatorka Gdybys wpadla /Ja tylko /tez bylabys mile widziana ::::::::::-:):::::::-):::::::::::-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingwinistka
A co daje ten ocet dodawany do mycia naczyń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie płucz
szklanek gorącą wodą, ale zimną lub letnią, będzie mniej śladów po wodzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie płucz
Ocet nabłyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po umyciu zawsze
wycierałam naczynia i chowalam. Nie znosilam tej czynności więc kupiłam sobie zmywarkę i nie mam juz problemu, naczynia są umyte, suche, czyste, polecam ten sposób :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę, że zmywarki niszcza naczynia, mam zmywarkę 15 lat i jakoś nie zauważyłam, żeby mi niszczyla naczynia :-D Przypuszczam \"aa..\", że nie masz zmywarki do mycia naczyń :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×