Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akota92

Pomysły na prezenty świąteczne

Polecane posty

Gość kseniazw
my na Mikołajki jedynie słodkości. A na święta planuję kupić na electro.pl synowi grę na xboxa a dla męża trymer. ;) Myślę że oboje sie ucieszą. Jedynie waham się jaką grę dla syna wybrać, bo on to chyba wszystko ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak. ja mam już prezenty kupione. Prawie wszystkie znalazłam na Pięknie mieszkaj. Lampy, lustra, wazony. Mają dobre ceny więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość, najlepiej już teraz pozamawiać rzeczy przez internet inaczej będzie problem potem z dostawą i przesyłkami. Już nie mówiąc o omijaniu sklepów i tych tłumów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego, jak "mikołajki". A Mikołaj był 6 grudnia. Obudziłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na święta planuję kupić na electro.pl synowi grę na xboxa a dla męża trymer. oczko.gif Myślę że oboje sie ucieszą. x są różnej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczkae
Ja poki co zamówiłam dla mamy i dla siostry, dla mamy takie coś http://kosmetykiekologiczne.eu/pl/p/Zestaw-swiateczny-Biolaven-naturalna-pielegnacja-twarzy/705 i dla siostry taki zestaw: http://kosmetykiekologiczne.eu/pl/p/Zestaw-swiateczny-Sylveco-Nagietkowy/702 bo ostatnio dostaly swira na punkcie bycia eko, wiec przynajmniej moglam w jednym miejscu zamowic. Natomiast nie mam zielonego pojecia co kupic ojcu, to zawsze jest najgorsze co moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla taty fajnym prezentem będzie na przykład komplet bielizny termoaktywnej. Przyda się nawet jeśli nie uprawia jakiegoś sportu bo taka bielizna jest po prostu idealna ja zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj kupiłam tacie skórzany, porządny pasek do spodni i skórzano-zamszowe rękawice na zimę, bo zdarł sobie te z ubiegłych lat ;) Mamie także kupiłam ładne, eleganckie rękawiczki na zimę, mam też dla niej dobry alkohol przywieziony z Belgii i mały komplet lepszych kosmetyków. Do tego, wspólnym prezentem, będą bilety do teatru na sztukę Jandy wystawianą na początku stycznia (są zapracowani na tyle, że wiecznie zapominają odpocząć, więc im w tym pomogę :D) Dla męża mam skrzynkę na narzędzia (mało romantyczne, ale ciągle jęczy, że ma za małą i nie może się zebrać do kupna nowej), a do środka wsunę mu klucz francuski, bo ostatnio go zapodział :D Do tego autobiografia jego ukochanego piłkarza, która dopiero co weszła na polski rynek, woda po goleniu, rękawiczki (ta sama historia co z rękawicami taty :P) i jak znam życie, to jeszcze coś tam mu dokupię (na pewno coś słodkiego, może też jakąś dobrą, droższą buteleczkę czegoś mocniejszego) No i dzieciaki, dla dwulatki interaktywny kotek (to główny prezent) i jakieś świąteczne bibeloty + słodycze, dla dziesięciolatki mam płytę jej ukochanej piosenkarki, książkę młodzieżową jej ulubionego autora i perfumy oraz tak samo - słodkości i pewnie jakiś ciuszek dokupię. No i teściowa, ale ona ma zawsze swoją listę, z której wszyscy kupują jej potem prezenty- nie lubi niespodzianek i od lat mamy z nią taki system, sama to wyegzekwowała. Dla mnie to dziwne, ale co kto lubi, nie robi mi to problemu, wręcz przeciwnie, bo nie muszę się głowić. Piszcie co kupujecie jeszcze, może jeszcze coś komuś dokupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juula
Jak dla mnie zawsze najlepszym prezentem sa książki. Nawet juz jedną upatrzyłam "Dziennik o-błędnik". Ksiązka mnie zaciekawiła bo pisana w formie bloga- nawet komentarze są :) Opowiada o perypetiach zyciowych młodej kobiety, jej sukcesach i porażkach. Na pewno bardzo fajnie bedzie się ją czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu męzowi kupiłam kurs językowy w Lincolnie. Bardzo lubi uczyć się nowych języków więc się na pewno ucieszy. Trzeba po prostu pomyśleć, co lubią robić najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fjny pomysł z tym kursem. U mnie nie wchodzą w rachubę takie rzeczy, bo mąż i tak pracuje od rana do nocy, każdą wolną chwilę poświęca nam, rodzinie, dzieciakom. ALe za to myślę nad tym, czy w ramach prezentu gwiazdkowego nie zaprosić go gdzieś na Sylwestra, póki co plan jest taki, że siedzimy w domu. Rozmawiałam wstępnie z dziadkami, przygarną dzieciaki (przedszkolaki, więc kumate, będą imprezować :P ) A ja szperam i szukam czegoś sensownego, ale żeby się też nie spłukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam dla męża na naszą kolejną rocznicę niebanalny prezent, mianowicie jazd szybkim autem po torze wyścigowym. Jest tego naprawdę dużo w internecie, ja swój prezent zakupiłam na stronie ww.devil-cars.pl Lubię w roli prezentów dawać upominki, które wzbudzają emocje i uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiązkomaniaczka
oj tak, książki, książki dla wszystkich! :D moja rodzina też bardzo lubi czytać (szczególnie cieszy mnie to w przypadku mojego 13-letniego syna, nie jest to popularne wśród jego kolegów). Siedze teraz i przeglądam ofertę świąteczną Inbooka (jakby kogoś intresowało: https://www.inbook.pl/static/xmas ), już wybrałam dla męża MASA - kilka ksiażek dostanie, o kobietach mafii w sumie sama poczytam chętnie :) Dla Kamila chyba Steve Jobs, jeszcze dla moich rodziców coś kupię tu. Rodzice męża niestety nie lubią ksiażek (nie rozumiem tego zupełnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettaa
Na gwiazdkę kupię mężowi taki aluminiowy stojak pod laptopy http://extre.pl/Griffin-Elevator-in-Silver-Aluminiowy-stojak-pod-laptopy-p17005 Podepnie sobie klawiaturę i będzie miał wygodniej pracować bo ekran będzie miał na wysokości normalnych monitorów LCD. Synkowi już kupiłam klocki oraz dwie gry planszowe abyśmy mogli wspólnie pograć w zimowe popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliskim osobą czesto kupuję coś z kategorii dodatki do domu, np: http://www.leroymerlin.pl/dekoracja,a10.html jakies poduszki dekoracyjne, świeczki, ibrazy, ramki itp. Oczywiście bardziej myślę tutaj o kobeitach niż o mężczyznach bo jakoś nie wyobrażam sobie mężczyzny, który cieszy sie z poduszki czy świeczki zapachowej:) Cociaz może i się mylę i są tacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holinka
Zawsze najlepszym pomysłem na prezent jest książka. Szczególnie u nas w rodzinie bo wszyscy są maniakami czytania :) Siostrze mam zamiar kupic ksiązkę "Dziennik o-błędnik"- napisana w formie bloga, o zyciu młodej kobiety- jej radościach i porażkach. Myslę że jej sie spodoba bo jest taka dla kobiet czyli lekka i przyjemna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam synowi kurs w Akademii Językowej w Gdyni. Szkoli się na marynarza, a oni mają takie specjalne kursy Marine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w rodzinie tradycje pisania listow do Mikołaja. Nawet ja i Maciek, bo po co kupować coś, co sie nie przyda? Wiadomo, dziewczynki rysują sobie lalki, czy inne zabawki, ktore musza być na wyposażeniu każdej 8 i 10 latki. Maciek cos mowil, ze chce jakis zegarek, podal model w swoim „liście”, ja w tym roku zażyczyłam sobie hafciarke Bernina Chicago 7 i musze powiedzieć, że jestem naprawdę podekscytowana, że ją dostanę. Chociaż zapewne kupiłabym ją sobie też sama, bo chcę zacząć robić hafty na tym, co uszyje ;) no i w końcu założe dzialalność gospodarczą i będę sprzedawac, tak więc mój prezent na swięta bedzie bardzo, ale to bardzo praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są. Fajne widziałam propozycje dla lasek na http://kokietkowo.pl - tanie, ale wypasione ;D takze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colanko
tacie kupuje smartwacha żeby nie rozmawiała przez tel jak prowadzi auto, mamie blender ręczny, bratu etui na telefon i słuchawki, wszystko przez neta na avans.pl, dzieci w rodzinie jeszcze nie mam, chłopa też nie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka88
Ja od męża zażyczyłam sobie komplecik bielizny z Allesa, a co! ;d Prezent dla mnie i dla niego.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymyśliłem w tym roku prezent zupełnie z innej bajki:-) Kupuje mojej dziewczynie... złotą rybkę:-) No, oczywiście nie złotą, ale taką, która wygląda jak ze złota:-) I dowiedziałem się, że ona nie może pływać w szklanej kuli, dlatego kupuję takie małe akwarium z pełnym wyposażeniem, już nawet wiem, jakie:-) wybór jest bardzo duży w tym sklepie: http://www.plantica.pl/ Będę oryginalny w tym roku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam ostatnio przez internet zestaw kubki i talerze, polska porcelana firmy Zulana http://www.zulana.pl , myślę że jak na porcelana to są całkiem fajne, ale to nie dla mnie tylko dla męża siostry na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×