Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akota92

Pomysły na prezenty świąteczne

Polecane posty

Gość olek
Dnia 7.12.2018 o 23:17, Gość jackson napisał:

Na świeta urządzam się w nowym mieszkaniu. W razie nagłego wypadku mam w zapasie jeszcze kartę debetową 

a ja mam kredyt odnawialny, tez fajna opcja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annal

Alkomat to fajny prezent. My kupiliśmy alkohit x8 dla męża. Dużo jeździ, używa jednorazówek jak zdaży mu się gdzieś piwo wypić, a chyba dobry alkomat to lepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2018 o 23:17, Gość jackson napisał:

Na świeta urządzam się w nowym mieszkaniu. W razie nagłego wypadku mam w zapasie jeszcze kartę debetową 

Oj to sporo wydatków Cię czeka, nie dość że urządzenie mieszkania co nie należy do najtańszych to jeszcze święta, chociaż może coś znajdziesz pod choinka do domu 😛

Dnia 9.12.2018 o 00:07, Gość olek napisał:

a ja mam kredyt odnawialny, tez fajna opcja 🙂

Ale pewnie oprocentowanie spore jak to przy każdym kredycie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełczanka

A ja mam tez kredyt odnawialny (bank BG Paribas) Za dług  ok 2ooo doliczono mi odsetek 2,80 zł. Kredyt odnawialny mam w kwocie 3 tys, płacę za obsługe tego kredytu, nie pamiętam dokładnie ile, jest to kwota z tego co pamiętam to ok 100 zł raz w roku

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek
5 godzin temu, elfik10 napisał:

Ale pewnie oprocentowanie spore jak to przy każdym kredycie ..

nie, to zaledwie 10%. ZObacz na inne firmy gdzie daja super warunki typu 25% :< Wiec moja opcja jest ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość olek napisał:

nie, to zaledwie 10%. ZObacz na inne firmy gdzie daja super warunki typu 25% :< Wiec moja opcja jest ciekawa.

no to zwracam honor, myślałam że oprocentowanie przy takich kredytach też jest wysokie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

a może reprodukcja jakiegoś znanego malarza ja bym poleciła https://www.dcngallery.pl/reprodukcje-23-indeks-malarzy.html
firma ma bogaty wybór reprodukcji wielu malarzy . Robią również obraz ze zdjęciahttps://www.dcngallery.pl/upload-your-photo
. mają naprawdę bogatą ofertę i ceny równie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek
Dnia 12.12.2018 o 11:54, elfik10 napisał:

no to zwracam honor, myślałam że oprocentowanie przy takich kredytach też jest wysokie 

nie ma co sie bac,  bo to korzystna oferta.  Jak wezmiesz to bedziesz spac spokojnie i domu Ci nie zabiora :P Ciekawe jest to, że propozycje dostałem od razu po otwarciu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray
Dnia 11.12.2018 o 13:51, Gość ełczanka napisał:

A ja mam tez kredyt odnawialny (bank BG Paribas) Za dług  ok 2ooo doliczono mi odsetek 2,80 zł. Kredyt odnawialny mam w kwocie 3 tys, płacę za obsługe tego kredytu, nie pamiętam dokładnie ile, jest to kwota z tego co pamiętam to ok 100 zł raz w roku

 

 

hm, całkiem nieźle! BGŻ zawsze mi sie podobal jako bank, teraz przy zmianie konta, lub inaczej , otworzeniu nowego zainteresuję się ich ofertą 

Dnia 12.12.2018 o 11:54, elfik10 napisał:

no to zwracam honor, myślałam że oprocentowanie przy takich kredytach też jest wysokie 

bo tak zazwyczaj jest . plus też za możliwośc podjecia takie kredytu zaraz po otworzeniu konta,przeczytałem na stronie,dochody dochodami ale jako nowy klient dostajesz ofertę, to ciekawe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petodo

Pomysłem na czasie są ebooki - na Virtualo zrobili vouchery prezentowe.

Więc albo stawiasz na konkretne tytuły, albo dajesz voucher, gdzie mama czy tam teściowa kupują sobie co chcą.

Ale oczywiście najpierw te osoby muszą lubić czytać 😉

Sam pomysł jest moim zdaniem trafiony 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilciu
16 godzin temu, Gość ray napisał:

hm, całkiem nieźle! BGŻ zawsze mi sie podobal jako bank, teraz przy zmianie konta, lub inaczej , otworzeniu nowego zainteresuję się ich ofertą 

Mi się podoba ich aplikacja i też myślę nad przejściem do nich. Od czasu jak mój bank zaczął ostatnio ciągle mieć problemy z dostępnością do serwisu szukam czegoś nowego...

16 godzin temu, Gość ray napisał:

bo tak zazwyczaj jest . plus też za możliwośc podjecia takie kredytu zaraz po otworzeniu konta,przeczytałem na stronie,dochody dochodami ale jako nowy klient dostajesz ofertę, to ciekawe 

Ciekawe tylko jaki % ubiegających się taki kredyt faktycznie otrzymuje skoro to nawet dla nowych klientów jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia

standardy prezentowe na święta to skarpety, swetry, pieniądze, gry jest naprawdę wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray
7 godzin temu, Gość kilciu napisał:

Mi się podoba ich aplikacja i też myślę nad przejściem do nich. Od czasu jak mój bank zaczął ostatnio ciągle mieć problemy z dostępnością do serwisu szukam czegoś nowego...

Ciekawe tylko jaki % ubiegających się taki kredyt faktycznie otrzymuje skoro to nawet dla nowych klientów jest

aplikacja to też ważna rzecz, faktycznie ,żeby sie nie zacinała to juz sukces. a ciekawe jakie inne mogłaby mieć 

 

5 godzin temu, Gość dziunia napisał:

standardy prezentowe na święta to skarpety, swetry, pieniądze, gry jest naprawdę wiele możliwości.

Chyba kasę w skarpetę ! Czas oszczędzać albo skończymy na kredytach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wszystkim panom w rodzinie zrobię prezenty na Bass Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Prezentem Mikołajkowym jak również na każdą inną okazję może być voucher na przejazd sportowym autem. Ja kupiłam taki voucher w Devil-Cars. Bardzo duży wybór aut i torów, każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i błyskawicznie dostaje się taki voucher na maila gotowy do wydrukowania i wręczenia. Zadowolenie osoby obdarowanej i adrenalina zostaną zapamiętane do końca życia 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samest

Hmm... raczej niech to będą tematy praktyczne. Po co robić prezenty na siłę? W dodatku takie, które nigdy nie będą wykorzystane? Kupiliśmy córkce poduszkę ze zdjęciem, taką, jak mają na Empik Foto, no i używa. Są prezenty z małym ryzykiem i z ryzykiem bardzo dużym. Poduszka należy do takich, odnośnie do których ryzyko jest naprawdę małe, podobnie jak kubki z foto. Może i nic kosztownego, ale na pewno się to sprawdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zastanowić się również nad prezentem dla pracowników albo dla kontrahentów w firmach bo jest to mile widziane. W okresie przedświątecznym upominek może nawiązywać do tradycji bożonarodzeniowych, mogą to być pachnące pierniczki w eleganckim pudełku, ręcznie zdobione czekoladki. Jeśli współpracujemy z firmą międzynarodową, a osoba po stronie Klienta nie zna naszego kraju, warto przygotować podarunek, który będzie nawiązywał do polskich tradycji – może to być kosz prezentowy ze specjałami polskiej kuchni czy gustownym świątecznym stroikiem.

https://www.polskibiznes.info/swieta-prezentach-pracownikow/

Jeśli nie chcecie się w to bawić można powierzyć to firmie która robi takie podarunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×