Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

remont warszawa

Polecane posty

Gość gość

Warszawiaki, nowy w mieście jestem, szukam ekipy do remontu średniej wielkości mieszkania, zależy mi na kimś solidnym i niedrogim oczywiście he he he. Macie kontakt do kogoś takiego? może wy mieliście remont i możecie swoją ekipę polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę Ci polecić ekipę remontowa która remontowała mi mieszkanie w Warszawie w maju tego roku. Panowie z ekipy www.wos.waw.pl są bardzo profesjonalni, swoją pracę wykonują solidnie. Bardzo dobrze poradzili sobie z podwieszanymi sufitami i z wymianą instalacji elektrycznych. Za swoje usługi nie biorą wygórowanych stawek. Polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym gotujemy, ale właśnie tam spędzamy większość czasu. Przygotowujemy wspólnie ze znajomymi posiłki, rozmawiamy, zapraszamy naszych gości. To właśnie dzięki aranżacji kuchni lepiej nam się spędza tam czas, przyjemniej przygotowuje posiłki, a także czujemy się w niej komfortowo. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę. zapraszamy WFM KUCHNIE http://www.wfm-kuchnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj możesz się odezwać, nie tylko jeśli chodzi o usługi remontowe, ale i meble na wymiar w warszawie - http://domimeble.com.pl/uslugi/ - sprawdzeni na moim przykładzie, z remontem sprawnie się uporali, a meble też mi ładniutko zrobili od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Dużo dobrego słyszałam o tej ekipie remontowej http://imago-remonty.pl/ Zobacz sobie na spokojnie ich ofertę ale mi wydaje się całkiem niezła. Działają do 20 kilometrów od Warszawy. Ja niedawno kupiłam mieszkanie na Woli i chcę zgłosić się do tej firmy. Czeka nas generalny remont tego mieszkania i ekipa z powołaniem się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziagola
A może warto pomyśleć o profesjonalnym projekcie? Realizację zapewnia tez http://370studio.pl/ , ma dobre opinie, aranżują spore i te mniejsze przestrzenie tworząc miejsca, w których chce się bywać. Dzięki projektantowi możesz sporo zyskać na przestrzeni i funkcjonalności. Te usługi już nie są tak drogie jak przed laty. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil to chłopak, który robi cuda. Zrobił nam cały generalny remont i wykonał rzeczy od projektantki które 3 poprzednie ekipy stwierdziły że są nie do wykonania. Jest zawsze pod telefonem. Nie uznaje niezadowolonego klienta zawsze robi tak żeby go polecano dalej. Więc polecam 504762315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P Kamil udostępnił nam również swoje zniżki na farby i armature sanitarną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wzięliśmy z tego forum namiary na Pana Kamila - strasznie sie baliśmy tego remontu bo myśleliśmy ze reklamują się tu ekipy samoreklamujące i baliśmy ze to nie będzie mądra decyzja. Natomiast bardzo się cieszę że i to forum istnieje i przede wszystkim z pracy Pana Kamila - remont profesjonalny wszystko co o nim napisano to prawda. Prawdą jest również to ze farby mieliśmy w niższej cenie i armaturę sanitarna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gruntowne remonty prowadzi Protop. Ja się do nich zgłaszałem po tym jak mój dom ucierpiał w wyniku pożaru. Mają jasne warunki, nie naciągają klienta jakieś dodatkowe, ukryte koszty. Na stronie www.protop.com.pl jest kontakt w kwestii wyceny i całe portfolio. Robią wszystko, nawet meble na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rersss
Jestem w sumie parę tygodni po remoncie warsztatu samochodowego i mogę polecić firmę Protop – protop.com.pl. Zajęli się wszystkim, mają praktycznie fachowców z wszystkich dziedzin i są to ich ludzie, a nie podwykonawcy. Kontakt z szefem bezproblemowy, cenowo wyszło tak jak się wstępnie umawialiśmy, więc bez przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się szybko odremontować mój dom firmie Protop. Akurat kupowałem z żoną dom do większego remontu, także nastawialiśmy się, że będzie przy nim trochę roboty i było. Ale ekipa sprawdziła się wzorcowo. Domek już jest gotowy do zamieszkania i teraz tylko finalizujemy już wszystkie sprawy związane z przeprowadzką z mieszkania w mieście do domu na peryferiach. Co do samej ekipy budowlanej to kontakt do nich jest na protop.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patotuk5
Sensownie remontują panowie z http://inplus-remonty.pl , podchodza kompleksowo do działań, w ofercie mają instalacje, montaż, kładzenie płytek, podłóg. Angaż takiej ekipy ma sens, bo 1 firma ogarnia wszystkie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessaa
Do remontu hotelu zatrudniałem panów z Protop. Myślę, że warto bo nie zawalają terminów i są w stanie przeprowadzić całościowy remont. Nie musiałem osobno szukać jeszcze kogoś do zrobienia mebli, bo tym też się zajmują – mają w ogóle swoją stolarkę budowlaną. Dobre jest też to, że nie zlecają robót jakimś podwykonawcom niewiadomego pochodzenia, tylko bazują na własnej kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie słowo fachowiec się tak zdewaluowało i spowszedniało ,że ciężko mi go używać odnośnie firmy Pana Adama. Natomiast odnosząc się do do jego pierwotnego znaczenia mogę tak śmiało go nazwać. Nie posiadam zbyt dobrego doświadczenia z ekipami remontowymi i podchodziłam do wszystkiego z dużą rezerwą. Dlatego mogę każdemu z Was polecić usługi Pana Adama. http://www.remonty-ostrowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcss
Narobiło się teraz multum firm budowlanych w Wawie i okolicy. Faktycznie ciężko kogoś wybrać. Ja powiem szczerze, że jak szukałem kogoś do remontu salonu to wybierałem na chybił trafił, trafiło na Protop. Ktoś ich zna może? Okazało się, że to solidna firma. Gładzie, tynki, malowanie, podłoga – zajęli się remontem po całości. Trochę więcej o tym jak pracują i za ile jest na http://protop.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remontem mieszkania zajmowała się ekipa z firmy http://www.mab-bud.pl/. Bardzo dobrze wspominam współpracę z tymi panami, nie bałam się zostawić ich na cały dzień w domu i iść normalnie do pracy. Sam remont przebiegał naprawdę sprawnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe remonty sprawnie przeprowadza marka Protop. Prowadzą swoją stronkę z portfolio (protop.com.pl). Robi wrażenie. Ja ich znalazłem poprzez kumpla po budowlance, który przez pewien czas był u nich na stażu. Remontowali mi garaż i połowę domu, w tym łazienkę i kuchnię. Pewna, rzetelna firma, nie robią fuszerek i po całej robocie ładnie porządkują cały teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikk
@GosiaczekWoj wiesz może jak wygląda kwestia łączności pomiędzy komponentami? Mam mieszkanie w bloku i zstanawiam się czy zbrojenie ścian nie będzie zakłócało pracy systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizmodo1
Tak, ja remontowałem całkiem niedawno mieszkanie też w Warszawie i muszę przyznać, że początkowo miałem już sprowadzać ekipę z mojego rodzinnego miasteczka. Trudno było znaleźć jakichś dobrych fachowców. W końcu znajomy mi polecił taką firmę, która robiła u niego kuchnię. Firma nazywa się Complete Home. Na ich stronie znaleźć można trochę informacji - http://completehome.pl. Tak poza tym przestrzegam przed szukaniem na stronach ogłoszeniowych. Tam właśnie trafiłem na wielu pseudo fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znakomita jest firma Złota Rączka z Warszawy. Znają się na budowlance, dobrze robią swoją robotę i zależy im na zadowoleniu klienta. Warto na nich postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, rzeczywiście Złota Rączka to bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam wiele dobrych opinii o firmie Złota Rączka. Podobno szczególnie ich wyróżnia wśród innych firm tego typu, że bardzo dokładnie przykładają się do swojej pracy i zwracają uwagę na zadowolenie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystanie z usług zlota-raczka24h.pl/ Osobiście w przypadku remontu, muszę przyznać, że był to strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam daną firmę i przyznam, że profesjonalnie podchodzą do sprawy. Osobiście również mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również do remontu mogę polecić firmę Złota Rączka. Solidnie wykonują swoją pracę i przykładają się do zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Złota Rączka to prawdziwi fachowcy w dziedzinie remontów. Warto skorzystać z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam remont i u mnie fachowcem była Złota Rączka. Wszystkie gładzie idealnie zrobili. Płytki eleganco założone i nie nabrudzili zbytnio. ładnie po sobie sprzątali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUDJEZ
Witam serdecznie, Młody, zdolny a przede wszystkim bez nałogów chłopak szuka wszelkiego rodzaju zleceń remontowych od zaraz. Nie straszne mu sufity podwieszane, przeróżne zabudowy, tynkowanie, malowanie. Zna się dobrze na elektryce oraz hydraulice. Natomiast jego specjalizacją są łazienki. Bez problemu położy glazure i gres. Wykonuje biały montaż. Posiada dużo zdjęć swoich prac. Więcej informacji pod numerem telefonu. 503-921-831 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra firma która zajmuje się również remontami http://putmajster.pl warto skorzystać z ich usług, są bardzo profesjonalni w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×