Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szablon

SZABLONY

Polecane posty

Gość szablon

Szukam jakichś ciekawych szablonów, przy pomocy których można namalować fajne motywy np. na meblach. Wiecie może gdzie coś takiego znaleźć, poza marketami budowlanymi (tamte mi się nie podobają)? Może jakieś stronki, z których można coś takiego ściągnąć i wydrukować? Serdeczne dzięki za każdą informację :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie zrób szukasz np w clipartach łatwych obrazków które łatwo wyciąć przenosisz je na folię ja używam połówki skoroszytu plastikowego wycinasz żeby były gładkie brzegi odginasz końce na rogach żeby było łatwo oderwać od ściany przykładasz do ściany a do malowania używasz gąbeczki małej nie mocz za mocno w farbie bo będzie spływać sama tak robię mam motylki serduszka listki wisienki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można robić też kolorowe obrazki ale to na raty na każdy kolor osobny szblon i nakładać dopiero jak poprzedni wyschnie tak robiłam całe obrazki wielbłądy palmy słoneczko piramidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby mieć obrazki o prostych łatwych do wycięcia konturach dobrze się robi farbą emulsyjną olejną gorzej bo jest gęsta i gąbka się przykleja do folii ale emulsyjna jest akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szablon
Sama o tym myślałam, ale cholera nie mam pomysłu na żaden fajny i nietypowy kształt. Przejrzałam wszystkie cliparty już i jakoś nic nie podeszło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie jak drogie
te szablony w hipermarketach też nie sa tanie, a do tego sie trzeba narobić z malowanie... te naklejki przynajmniej sa gotowe i jest wiele wzorów, które mają nawet 30 elementów za 150zł więc chyba nie jest to taka tragedia :-) a nawet jak komus nie pasuje cena to na stronie jest wiele ciekawych pomysłów i może ona służyc tylko jako inspiracja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelancer4
Zajrzyj na www.szabloneria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×